Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

no dobra dziewczeta i chłopcy będę czasami do Was zaglądaqć, a jak zatęsknie to popatrzę na foty:classic_cool: tylko klona nie mam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak to rozwija naszą wyobraźnię :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na odpowiednie światło, aby pstryknąć fotkę, która spełni twoje oczekwiania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajdziesz to slij na monika52@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wrocilam z pracy i robie kluski slaskie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może opublikujmy od razu białą księgę jego złotych myśli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma we mnie pobłażania dla robienia sobie szydery z czyjejś śmierci czy się ktoś nazywa ladaco ,sraco czy inaczej :-O pewnych tekstów się nie wypisuje nawet na durnym forum cynizm nikogo tu nie tłumaczy ja bym to raczej nazwał zidioceniem , niektórzy przechodzą to jak mają 78 lat a inni jak mają jakieś 30-40 Może ostro ale mówie co myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie że w końcu dociera
do was jaki jest ladaco,trzeba było sobie wcześniej zadać trochę trudu i zanim się go wzięło w obronę poczytać to i owo a nie naskakiwać na jego 'ofiary'.No cóż ale fajnie jest bić piane,zrobić jeszcze większe zamieszanie i mieć z tego zabawę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" fajnie że w końcu dociera do was jaki jest ladaco,trzeba było sobie wcześniej zadać trochę trudu i zanim się go wzięło w obronę poczytać to i owo a nie naskakiwać na jego 'ofiary " Tego tekstu proszę do mnie ne kierowac . Nigdy nie byłem w żadnym sporze , nie broniłem żadnego Ladaco itp. swoje zdanie na temat osobnika mam już od jakiegoś czasu wyrobione , teraz się tylko potwierdziło Leniwiec ---------->>>>>>>>> :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że w końcu dociera ---> fajnie byłoby, gdyby do Ciebie w końcu dotarło, że temat "Ladaco" nie jest dla nas tak eksytujący, jak dla Ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że w końcu dociera ---> fajnie byłoby, gdyby do Ciebie w końcu dotarło, że temat "Ladaco" nie jest dla nas tak eksytujący, jak dla Ciebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" fajnie że w końcu dociera do was jaki jest ladaco,trzeba było sobie wcześniej zadać trochę trudu i zanim się go wzięło w obronę poczytać to " Pod moim adresem proszę nie kierować tego tekstu , nigdy nikogo nie broniłem a tym bardziej Ladaco . To są przepychanki pomiędzy płcią piękną z 2 topików :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Dajcie no linka do tej wypowiedzi " Porąbaniec --------->>>>>>> coś pisał o tym że ten policjant co zginął mógł se wziąść urlop w lipcu , taki cynizm średniej wartości jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na innym topie pod wpisem gdzie ktoś się cieszył ze śmierci policjanta ... Ladaco wpisał CHWDP . generalnie facet dobrze się bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jak ktoś się ch*jem urodził to kanarkiem raczej nie zdechnie " zdekoduj ten tekst cicha bo za głupi jestem by zrozumieć co masz na myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisał nic głupszego, niż przewidują kafeteryjne normy, a raczej ich brak Po prostu wkurzył już tyle osób, że nie zostanie mu to zapomniane tak szybko jak innym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzien dobry🖐️ na cala noc zostawilam wlaczony piekarnik na 180st, macie szczescie, ze moge tu cos napisac, bo na dobra sprawe gdzies ok 3 rano powinnam byla splonac zywcem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne. Nie pisałaś wcześniej, że chcesz ze sobą skończyć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×