Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
ja jestem:classic_cool: cholerka, nie mow nic o gorkach, jak widac, gorka jest tylko jedna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minuta :O kiedy w końcu to zmienia ? :O zdzirka :D No własnie górka... i wszystko jasne :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oł maj gad, zjadlam 4 cukierki Bajeczne:classic_cool: bede tlusta swinia:classic_cool::P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Koleżanka Małżonka schudła 4 kilo w ciągu ostatnich trzech tygodni. :classic_cool: Teraz domaga sie codziennego seksu w ramach rekompensaty za wyrzeczenia :-o Bezterminowo :( Czy ja jestem cyborgiem ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klon, nic tylko wziac sie w karby i sprostac wymaganiom zony:classic_cool: ciesz sie, innym wraz ze spadkiem wagi ubywa i hormonow, a to wiaze sie z istnym pieklem w domu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec - a czy masz 11 lub 9 lat i jesteś wyszczekaną, bystrą, wiecznie niezadowoloną blondynką, z klasyczną, nietuzinkową urodą oraz nieprawdopodobnie zgrabnymi nogami odziedziczonymi po tacie ? :classic_cool: Zdzira - daję z siebie wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się korva niezwykle miło z Wami rozmawiało :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Widelec - a czy masz 11 lub 9 lat i jesteś wyszczekaną, bystrą, wiecznie niezadowoloną blondynką, z klasyczną, nietuzinkową urodą oraz nieprawdopodobnie zgrabnymi nogami odziedziczonymi po tacie ? "" Oprócz wieku i z grabnych nóg to wypisz wymaluj JA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Julka sobie poszła, bo nie wpisała się w atmoferę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ojeja, julk:o glowa mnie boli:o ide na chwile odpoczac od kompa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja biorę się do roboty. Nie mogę przegiąć z tymi nadgodzinami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka niestety nie wiem o co Ci chodzi :O Jeżeli masz coś do mnie, to pisz otwarcie a nie półsłówkami. Poza tym odnoszę wrażenie, że nie jestem tu mile widziana ostatnimi czasy. Z drugiej strony może to i dobrze, że mam big brothera w pracy, przynajmniej odzwyczaję się od kafe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULK no co ty :O Tylko wcięło mnie, że tak przeklinasz, to wszystko. Nic poza tym. Ale widze, ze sama tu sie źle czujesz, skoro tak piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym ostatnio robi się tu...dziwnie :O Wszyscy doszukują się jakiś podtekstów, intryg :O Czuje sie jak w "modzie na sukces" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo czaje się od samego rana w robocie jak debil, żeby usiąść chociaż na chwilę i żeby mnie Krzesimir podpierdalacz nie zakapował do dyrektora, że korzystam z neta, a jak w końcu mi się uda usiąść i chciałabym przyłączyć się do rozmowy nagle wszyscy mają mnie w poważaniu i poza Leniwcem na zauważają mojego pojawienia się. Nie wspomnę już o zadanym 4 strony temu pytaniu "co słychać?" Ale było ono widocznie zbyt "wulgarne" dopiero zauważono moją obecność kiedy napisałam, że sobie idę:O bardzo miło z Waszej strony, nie przeszkadzajcie sobie, piszcie dalej :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×