Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość klon troche zle myslisz
taki poglad maja zazwyczaj faceci ktorzy sa manipulowani przez wlasne partnerki i w swoich zwiazkach maja niewiele do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu skrzynka piwa sie znajdzie, ale skad ja wezme ten taboret? :D ;) Widelcu ja tam nie dziwie sie, ze ta panna młoda zrobila furore. Na prewno goście jescze nie raz będą wspominać jej kreacje. I tak sobie myśle jaką minę mial ksiądz gdy ją zobaczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orange ---> Co ty koorva wiesz o manipulowaniu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon troche zle myslisz
klon, wiesz ze mam racje, jestes w zwiazku w ktorym twoja partnerka jest dominujaca i to ona podejmuje wiekszosc decyzji dotyczacych was i rodziny a ty niewiele masz do powiedzenia, nie masz po co sie burzyc i udawac, ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange --> jedyna stroną dominującą w moim związku jest suka rasy golder retriever i to ona podejmuje wszystkie decyzje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon troche zle myslisz
a gadaj co chcesz, pantoflarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a gadaj co chcesz" Właśnie to planowałem tu robić od samego rana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szef Leniwca
👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień mija na nuudach
a u was? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec ---> jak tylko nie oglądasz sukien ślubnych, to robisz się jakaś taka... mało dynamiczna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież nie mogę ciągle oglądać sukien ślubnych :D Dziś przerzuciłam sie na zaproszenia :classic_cool: a tak poważnie, to odliczam każdą minutę do wyjścia stad, takiego mam lenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon czesc pantoflarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange --> Twój styl jest mdły i bezbarwny, ale zdradza Cię smród twoich intencji. Przecież to Ty jesteś osobą, która niedawno wyzywała dziecko Kseni od Dawnów, a teraz zabawia się graniem na ludzkich emocjach i podburzaniem ludzi przeciwko sobie. Nie wiem, jaka życiowa trauma tak mocno wypaczyła twoją psychikę, ale jeśli chcesz o tym pogadać to skrobnij mi na maila. Bo przecież chcesz o tym pogadać prawda ? Ty wręcz wyjesz o to, aby ktoś Cię wreszcie wysłuchał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec - ja tu się realizuję literacko, a ty mi wystawiasz taką lakoniczną recenzję ? Żmija :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×