Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Po namyśle dochodzę jednak do wniosku, że ten tekst nadaje się raczej na 3 albo nawet na 4 randkę. Albo lepiej w ogóle zacznij go wygłaszać dopiero po ślubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja ci powiem : debilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sOm niektóre kobiety
" klon.....a wiesz, że to dobry test na sprawdzenie wytrzymałości faceta " Jesli mówisz w żartach to spoko ale jeżeli poważnie uwarzasz obrażanie ludzi za jakiś tam test to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie sOm niektóre kobiety
uważasz od uwaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcze: Oranż-bejbi napisało: "Jaką głupią i pustą trzeba być żeby takie bzdury pisać " więc ja dodałam:"Kim trzeba być, żeby tak się tym jarać" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam :D Tzn zjadłam obiad, goscie wyszli, czekam na moją gromadke :classic_cool: ladaco czuje się zaszczycona :D Normalnie szok :D Leniwiec też uważam, że jak kocha to wróci :D zdzirka jak coś to na strychu mam jeszcze ciuszki dziecięce.. No wiesz śpioszki i te rzeczy :classic_cool: widelcu powiedz szefowi prawde. A jak koleżka z pracusi? :D orange- bardzo się nudzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka- moja koleżanka jest taka zajebista że w ogóle szkoda słów na nią. Przyjechała po urlopie, i jak szef powiedział, że trzeba by ogarnąć archiwum, bo akta się pomieszały wszystkie, to ją zaczęła boleć ręka z niewiadomego powodu " i raczej przez następne 3 tygodnie nie przestanie boleć". Co więcej, podobno była u lekarza bo ma bandaż na nadgarstku i twierdzi, że ma zapalenie "ale nie wie czego" bo "nie słuchała lekarza bo niewyraźnie mówił" :O:O:O I jak ja mam w to wierzyć? Jak trzeba było odszukać jakieś akta za którymi łaziłam cały dzień to też ręka rozbolała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzyszy mi dzisiaj dziwne uczucie. Jakby ktoś mnie ignorował :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co najlepsze, po jej urlopie nawet nie spytala, czy może teraz ona za mnie trochę posiedzi na II zmianie skoro ja kiblowałam za nią, ale nie, po co... Powiedziałam, że w takim razie musi się ze mną w piątek na zmiany zamienić bo chcę wyjechać z Warszawy a po II zmianie nie mam już pociągu to odparła "Nie rozumiem, o co ci chodzi". Normalnie rozszarpię ją kiedyś. Ma szczęście, że jak zobaczyła moją minę to przestała robić problemy i się zamieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec kurde, a szefuncio jest ślepy i nie widzi jak ona kombinuje? :O Niech przyniesie zaświadczenie od lekarza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie widzi, bo "Pani N. pracuje dłużej niż Pani". I kuźwa ona zawsze może wiecej, bo pracuje 4 lata a ja tylko 1.5. Ale kurwa, przecież nawet jak będe tu pracować 20 lat to ona ciągle będzie pracować dłużej ode mnie, tego nie przeskoczę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dłużej nie znaczy lepiej, wydajniej :D :D :D Uciekam, bo moi wrócili. a najmniejszy chollerek zasnął w samochodzie. ide pomóc M go wydobyć ;) Miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy w. --->> czytam sobie troszkę i tak myślę, że ta kobieta , przebywa w pracy 4 lata, a ty masz przepracowane półtora roku. Czujesz różnicę? Ze mną taki babsztyl w pracy by nie wyrobił. Tobie mogę współczuć :O:O Mam jeszcze sporo do zrobienia, więc może do wieczorka🖐️ wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""fioletowy w. --->> czytam sobie troszkę i tak myślę, że ta kobieta , przebywa w pracy 4 lata, a ty masz przepracowane półtora roku. Czujesz różnicę?""- tak właśnie napisałam, więc nie wiem, o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
o co kamens??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zakrecilyscie sie jak sloik z kiszonymi, nie wiem kompletnie o co chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolet. w. -->> ale to chyba pominęłam , więc wybacz,Przepraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na na na:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×