Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
na szczescie nic nie zaplacilismy, zreszta mieszkanie jest ubezpieczenie, wiec w razie czego zostaloby mi na waciki:o A z ta obroza calkiem nieglupie, oddalabym sie karze dobrowolnie:classic_cool: ale pierwszy raz widzialam z bliska gnata policjanta:classic_cool: zeby nie bylo, nie kojarz sobie Klon, ja juz wiem, ze ty masz nieczyste mysli:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sorry za literowki. w ogole to jestem niewyspana, bylam o 3:30 na podworku z psem, on wie kiedy chorowac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z nim ? :-o Ja po niedzielnej rozmowie z wetem podjąłem ostateczną decyzję o sterylizacji suni. Czekam na drugą cieczkę. Trochę szkoda, bo to najpiękniejszy i najzdrowszy golden w mieście. Ale odchowanie szczeniaków przekracza nasze możliwości organizacyjne. Zresztą mając na względzie to, jaki jestem popieprzony na punkcie tego psa, skończyło by się pewnie na tym, że szczeniaki spedziłyby z nami resztę życia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to ty masz goldena??? gdzies mi to umknelo, strasznie ci zazdroszcze:) Planujemy goldenka na naszego nastepnego psa, kiedy kadencja obecnego sie skonczy:o A u mojego staruszka zapalenie jelit, jest juz na koncowce leczenia, ale strasznie sie to odbilo na jego zdrowiu, schudl, zaczela mu wypadac siersc, masakra jednym slowem.. Ma 14 lat, wet i tak stwierdzil, ze bedzie mial duzo szczescia jak wyjdzie z tego calo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:classic_cool: co to w ogole jest, ze musze cie szukac?? :P gdzie sie podziewales tyle czasu?? co slychac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol :D Jak żyjeta? Zdzira, ja nic nie wiem o żadnym rondelku, możesz mi streścić? PZU- chcę Ci powiedzieć, że ten fotograf którego mi poleciłaś, "malowanie światlem", za 10 min bedzie u mnie podpisać ze mną umowe :) Dzięki za rekomendacje :) Leniwiec, ty powaznie się seksisz? z kim i czemu ja nic o tym nie wiem? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sztuciec🖐️ wroc na poprzednia strone, tam jest wszystko opisane:o Wlasnie Len, z kim ty sie gzdzisz??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Fan, ale co, wyrwales w koncu jakiegos?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedenego lachona :D ale w sumie niwiele z tego wyszło bo wyjechał zagramanice już :classic_cool: mieliśmy dla siebie całe 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, speszjal 4u kopiuje: Wychodzilismy dzis rano z P. na zakupy i zostawilismy garnek na gazie Po 2 godzinach zadzwonil do mnie na komorke jakis policjant z komendy glownej informujac, ze ''z panstwa mieszkania wyszla wlasnie straz pozarna, bo zdaje sie, ze maz zostawil kielbaske na ogniu. Ale prosze sie nie martwic, sasiedzi zaalarmowali na czas, nic sie nie stalo poza tym, ze sa panstwo ubozsi o jeden rondelek. Prosze o przyjazd do domu, musimmy oddac panstwu mieszkanie''. Fan, lepszy rydz niz nic:P poza tym sa srodki zastepcze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
srodki zastepcze majace na celu zastepowanie lachonow tudziez imitowanie sytuacji wynikajachych ze spotykaniem sie z lachonami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
proszzz: gumowe lalki, sztuczne wadżajny, filmy, plakaty... no i oczywiscie wlasna prawica:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Zdzira widzę że mi dobrze zyczysz :D ale sztuczna pochewa ze mną nie porozmawia i nie poflirtuje . A cała przyjemność we FRILCIE :D , stopniowaniu napięcia , grze wstępnej , a w taką sztuczną to można tylko za przeproszeniem ... włożyc :-( Jakieś inne propozycje ? ( filmy już mnie nie kręcą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mozesz kupic sobie psa:classic_cool: ew podlacz sie pod drugi komp i radoscie udajac, ze o niczym nie wiesz, podszywaj sie przemiennie raz pod siebie, a raz pod super tzytzata blondyne (chyba ze wolisz brunetki) z czatu interii :classic_cool: przy okazji pocwiczysz bajer:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat to jest to. W najgorszym wypadku odbędziesz zmysłowy flirt z emerytowanym górnikiem z Wałbrzycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to moze po prostu wyrwij kolejnego lachona? tylko takiego, ktory nie ucieknie ci po 2 dniach zagarnice:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ps mam ochote na pierogi ruskie, chyba sobie dzisiaj polepie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosz kuwa :classic_cool: wcale to nie takie proste , a np net jest pod tym katem przereklamowany, połowa lasek to jakieś świruski , albo nie potrafi się zdecydować a ja piszę w ogłoszeniu tak: " Fan Zdzirki, przystojny, z własnym domostwem, spragniony kopulacji bez zobowiązaniów żadnych " coś źle pisze ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
spragniony kopulacji:D:D No wiesz, mimo wszystko powinienies napisac co dajesz wzamian. Mieszkanie? Uczucie? Nowe dżinsy?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No, to napisz tak: " Fan Zdzirki, przystojny, z własnym domostwem, spragniony kopulacji bez zobowiązaniów żadnych. W zamian oferuje ekskluzywna bielizne oraz wykwintna kolacje we dwoje'':classic_cool: wszystkie beda twoje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekskluzywna bielizna --->>> gacie z targu :D wykwintna kolacja ------>>> słoik fasolki po bretońsku i kawałek chleba pszennego lub razowego z otrębami :D spoko , dzięki za radę , tak właśnie zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
grunt to dobra reklama:classic_cool: ok, ja sie zawijam do pracy, wracam za 1.5h :classic_cool: 😘piczys und bananas🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×