Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

"Sądzę, że seks między dwójką ludzi jest rzeczą piękną. Między piątką jest rzeczą fantastyczną." Woody Allen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczekaj ! Jeszcze cytat ze Steva Martina: "Znacie to spojrzenie, które rzuca wam kobieta, kiedy ma ochotę na seks? Ja też nie. " Steve Martin :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby tylko przeze mnie nie przenieśli tego topiku na erotyczny :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... Najgorsze było to, że nigdy nie potrafiłem odmówić. :classic_cool:Dopiero małżonka nauczyła mnie asertywności :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadomość bycia w pierwsze dziesiątce w zupełności mi wystarcza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro został Ci rok do ślubu, to zakładam, że już troche za późno na korepetycje z asertywności. :) Mogę tylko doradzić abyście oboje nauczyli się doceniać to co macie, to wspólnie stworzycie i abyście potrafili się tym cieszyć. Wszystko inne to tylko pogoń za złudzeniami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj co sie tu dzieje :D :D :D Przeczytałam mniej więcej co pisaliście i przeszedł mi do głowy pewien cytat z filmu o którym rozmawiałam dziś z koleżanką. " Mówimy na nią czopek, bo wszystkim pcha się do dupy" Leniewcu widzę, że zaczynasz żyć :D nie zapomnij się zabezpieczyć :D :D :D I korzystaj, korzystaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu napewno nie do Ciebie. Ależ Ty podejrzliwa jesteś ;) Jakbyś przeczytała uważnie rozmowę z ostatnich 5 stron to zrozumiałabyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, u mnie generalnie pojawia się duży problem. Rzadko kiedy czytam kilka stron zaległości z prostej przyczyny, nie chce mi sie. Dlatego później sie dopytuję jak głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D "Jedyne czego żałuję w życiu, to tego, że nie jestem kimś innym." Woody Allen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śmieję sie z twojego komputera. Przeciwnie, jest mi go żal. Najpierw rondelek, a teraz komputer. Fatum jakieś. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon ty się nie śmiej :D:D:D:D:D:D psychiczna- ja liczę na to że mnie tu nie bedzie już za pół godz. :classic_cool: I trzymcie za mnie kciukasy, idę oglądać chatkę którą chcę wynająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira, ja ostatnio w pracy otworzyłam jakis spam i rozjebalam całą siec- 24 kompy :O Na szczęście bylo to tuż przed wielkanocą więc zgraja informatyków zdołała to ponaprawiać bez wiedzy szefów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TO o klonie" Chyba muszę dokładnie przeanalizować przebieg dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×