Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Dzisiaj znacząco udało mi się skrócić listę rzeczy, za niezrobienie których zostanę jutro opierdzielony przez szefa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to ja będę wyglądał, jak już mi polecą po wszystkim, z premią włącznie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Nic nie jest w stanie zniweczyć tego co jest pomiędzy mną i moją żoną oraz naszym psem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo, jaki tu spokój .... na na na :O:O Miłego i spokojnego 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie :O Kurde. Ja wiem, że temat katastrofy juz przycichł itd, ale już mam wkurwa z samego rana. Dziś czytałam, że Marta Kaczyńska chce założyć fundację im. L. i M. Kaczyńskich- to jest ok (już pomijam jej chęć "czynnego uczestnictwa w kampanii Jaroława". Ale czemu do chooja jej mężulek teraz nagle zdecydował, że będzie startował do Sejmu z listy PiS? :O Normalnie mam wrażenie, ze krok po kroku po tragedii rodzinka pcha się do koryta :O:O:O Zero klasy, zero taktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dziś zwątpilam. Kują żelazo póki gorące, zero żałoby, wyciszenia. Skończył się dopływ gotówki to biorą sprawy w swoje ręce. Teraz wszystkie pociotki Kaczyńskich się znajdą i wystartują LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nie za ciekawie, w piątek tyrałam do późna bo dziady szefowie pojechali na weekend a na mnie zwalili trochę roboty, później ciut poprztykałam się z kawalerem, ale na szczęście nie na długo. Pojechałam do rodziców, tam szalałam z farbami i malowalam Pszczółkę Maję na starym ulu :D Ogólnie odpoczęłam trochę, chociaż nigdzie nie wczasowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nic nie mów zdzirson. My w tym miesiącu płacimy 2 tys. za mieszkanie (po tysiaku na łeb), do tego musimy kupic telewizor bo w nowym mieszkaniu nei będzie (2 tys.), załatwić przeprowadzkę (300 zł), kawaler zamarzył sobie rower (1 tys.), i w przyszlym miesiącu 1700 za mieszkanie plus 1700 kaucji :O:O O BOŻE 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz sobie na WP czy na TVN24, wszedzie piszą, ona zakłada fundację a on sie pcha do polityki. Zawsze zafascynowany SLD a teraz "nagle" po śmierci lecha jest mu bliżej do PiS-u :O 2 tys. to prawie standard za wynajem w Warszawie, 2 pokoje w centrum. Tzn. 1700 + rachunki,ale to 2 tysiaki wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pracę tez mi tam znajdziesz? :D Zdzirson, to nie jest tak, że nas jest nie stać żeby płacić 2 tys. za mieszkanie, bo dajemy radę. Tylko żal mi doopę ściska jak ładuję taką kase do kieszeni kogoś obcego zamiast spłacać kredyt na swoje mieszkanie :O A na chwilę obecną nikt nam kredytu dużego nie da, więc musimy czekać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze zafascynowany SLD a teraz "nagle" po śmierci lecha jest mu bliżej do PiS-u" Bo SLD stał się zbyt liberalny jak dla lewicowca, a program PIS- to przecież w skrócie: "POWSADZAJMY BOGATYCH DO WIEZIEŃ A ICH PIENIĄDZE ROZDAJMY BIEDNYM" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zawsze zafascynowany SLD a teraz "nagle" po śmierci lecha jest mu bliżej do PiS-u" Bo SLD stał się zbyt liberalny jak dla lewicowca, a program PIS- to przecież w skrócie: "POWSADZAJMY BOGATYCH DO WIEZIEŃ A ICH PIENIĄDZE ROZDAJMY BIEDNYM" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy mnie pissing
nie pociągał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka Matmę chyba nadal można ściagnąć.;) Trudniej jest z polskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×