Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

zdzira -->> i łyknęłaś taakie wielkie ciacho? To musisz być szczupła dziewczyna:D:D:D:D A swoją drogą, to ciężko mi pisać twój nick, ciągle mam wrażenie, że będzie ci przykro. Czemu akurat taki ? A twój wybór. Pozwolisz,że ja będę posługiwać się inicjałami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruk Logan Forrester – jedna z głównych bohaterek Mody na sukces. Blondynka, wygląda na 30 lat, lecz tak naprawdę ma ich 50 (cóż znaczą dobre kosmetyki...) Jest matką Rika i Bridżet, jej największymi wrogami są Stefa Forrester i jej synowa, Amber. Jej hobby to sypianie z Forresterami. Przespała się z Erykiem (z którym ma dzieci), oraz z jego dwoma synami: Ridżem (jak ja jej zazdroszczę!) i Tornem (współczuję jej, bo to burak). Ostatnio wdała się w romans z Dikonem, mężem swojej córki Bridżet, z którym jest w ciąży. Urodziła kolejne dziecko i teraz jest znów w ciąży z Nickiem przyrodnim bratem Ridża który przespał się z nią na wyjeździe do Puertovista pod pretekstem pocieszenia jej. Nareszcie wszystko wyszło na jaw! Okazało się, że wredna mamuśka Nika ukrywała przed wszystkimi, że to Ridż jest ojcem dziecka Bruk! Mały Forrester otrzymał oczywiście oryginalne imię po tatuśku i tak oto jest Ridżem Juniorem, a Bruk i Ridż są szczęśliwi, tym bardziej, że Stefa jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jolkaza, no zwariowalas chyba, ze bedzie mi przykro:D:D:D:D ale ok, PK tez moze byc:classic_cool: udanego weekendu wszystkim zycze🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim macham 🖐️🖐️ Trochę się tu pusto zrobiło, nawet się już przyzwyczaiłam,że zanurzenie..... ale trudno.Teraz następuje jeszcze coś gorszego , do diaska MODA NA SUKCES ????, to już jest z lekka "chore". Aaa, może ja się przywalam ? Nie ważne:D jakieś plany na po południe macie? Jakieś złote środki na odchamienie? Dzisiaj będę zaglądać w wolnych chwilkach. Miłej soboty dla wszystkich 🌻😘 Wiecie, co zauważyłam...że najwięcej jest kodów zaczynając od litery "Q" - to takie prowokujące, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Szugabejbs były dziś w TVN :classic_cool: i faktycznie, jedna miała grube :) ale wszystkie niestety proste 😭 więc na moje kompleksy nie ma rady 😭 Miłej niedzieli, ja lecę uskuteczniać spacery i korzystać ze słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec ja oprócz słoneczka mam też zajebisty wiatr, który urywa głowy :D :D :D Trzeba było wczoraj oglądać w polsacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz chłopaki zaśpiewamy naszą piosenkę! Raz,dwa,trzy,cztery,pięć,sześć,siedem,osiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×