Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

och Leniwiec, zapomniałabym:) widziałam Cię wczoraj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakiejś reklamie płatków "nesvita" czy cóś:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU ---> szef puścił mnie na chwilę do toalety ;) szpieg ---> nie wiem skąd Ladaco ma szczegółowe dane na temat przeciętnej długości życia palaczy z kotłowni, wiec nie podejmuję się oceny zagadnienia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtochy w grochy
no to co włazimy ja właze pomoge dzieczynie a co mi tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedź Ladaco wpisuje się w całość jego działalności na kafe a tej z procesem rozumowania był nie raczej kojarzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon....ale ja ladaco poznałam jako zupełnie innego kafeterianina :O to co odstawia dziś.....to smutne, że ktoś w społeczeństwie rozumuje w ten sposób :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ladaqco rowalił mnie swoimi wypowiedziami na wyżej wymienionym temacie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ladaco jak zwykle przegonił swoje myśli. Na kafe napisano już tyle niestosownych rzeczy, że trzba być naprawdę sławnym aby zaczęto je zauważać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale są takie sytuacje że najpierw naprawdę warto się zastanowić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"są takie sytuacje, że najpierw naprawdę warto się zastanowić" Albo jak nie, to chociaż napisać na pomarańczowo ? ;) Wybaczcie szczerość ale takie tragedie, które przydarzają się gdzieś, komuś, nie zostawiają trwałego śladu w naszej psychice. Aby tak się stało muszą nas dotknąć osobiście. Oczywiście, że to był dramat, który mógł przydarzyć się nam, ale dotknął kogoś innego. Dlatego najpierw wyrażamy współczucie, bo tak zostaliśmy wychowani, a potem wracamy do swoich zajęć i szybko zapominamy o sprawie. To co napisał Ladaco jest przejawem braku wyczucia ale raczej nie cynizmu. To pewnie nawet nie jest najgłupsza rzecz, jaką On tu napisał :p ALe gdyby to samo napisała jakaś pomarańcza nie byłoby sprawy. Chyba, że walnął coś więcej, bo przeczytałem tylko powyższy cytat. Co tam. Dzięki jego pomarańczowym fanom będziemy wciąż od nowa cieszyć się jego tekstami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon---to najdłuzszy post jaki w życiu napisałeś, co:D no masz racje ale ladaco, naprawdę czasami mocno przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten post to był dla mnie kolosalny wysiłek umysłowy. Czuję się taki wypalony :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba będę musiał wyjść dzisiaj wcześniej z pracy, a nie o 20.00, tak jak przez ostanich kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon---oszalałeś, Ty na "kaczym wichcie" pracujesz jak pamietam tak? cicho---ja miałam zjeść tylko jednego, ale chyba poprzestałam na trzech, to i tak mocne ograniczenie ze względu na zbędne kilogramy w mym stanie, bo kiedy byłam jeszcze szczupła pozwalałam sobie nawet na 12:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie robią takich w wersji ligt z sacharyną zamiast cukru i marchewką zamiast drzemu ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×