Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
len:o:o ochUjalas? az tak nisko nie upadlam:classic_cool: ja sie z gópolami nie zadaje:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Leniwcze zdążyłaś w czasie :D ale Ty pilsnera nie lubisz więc sama wypiję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie przyzwyczaiłam i nie przyzwyczają, ale zawsze miło, jak znajdzie się ktoś głupszy ode mnie, a ty nieustannie tego dowodzisz :P A w Proximie kiedy będę? Na pewno nie wtedy, co ty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelec Ty chyba nie znasz regulaminu kafeterii , więc muszę Cię poinformować , że nie wysyła się postu o godz 13:13 :p :D Bo to zle wróży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚL - ja też lubię takie piwko, po którym na drugi dzień mam anginę:D, dłużej pamiętam, że piłam takowe. Zdzirka - posłuchałam się ciebie, nie biadolę, wpuszczam kropelki i już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam tych, co nie znam🖐️, ale ... wszystko przede mną ( albo i nie ):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no widzisz jolka?:classic_cool::D kurwa! nie przyszedl do mnie rachunek z ery, a juz mi przyslali smsa, ze uplywa termin platnosci. No co za cwoki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takiej sytaucji masz obowiązek zapłacić i tak, a jeśli nie znasz kwoty, musisz zadzwonić na biuro obsługi klienta i tyle :) Brak rachunku nie zwalnia cię od zapłacenia go ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możesz zrobić zlecenia stałego, jak masz telefon na abonament?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolkaza...pewnie, że wszystko przed Tobą :D:D Zdzira....trzeba było wziąć telefon w plusie :D przez tydzień dostawałam smas że upłynął termin płatności :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem widelec, wiem. i chyba zrobie to stale zlecenie, faktycznie. sie zezloscilam😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z plusa to ja sie kochana wypisalam wlasnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wiem, nie wiem, nie wiem.... co myslicie o tym, zeby pomalowac paznokcie? ale czy mi sie chce?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogo nie witałam Leniwcze nie marudz :p dla mnie era też jest lepsza od plusa , a zasięg jak najbardziej prawidłowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figiel...ale ja mała jestem...więc zasięg do mnie nie dociera 😭 Zdzira...walnij sobie czarny...albo nie...róż....będziesz miała coś wspólnego z NUNUNU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ble:P uznaje tylko 2 kolory: perłowy/prawie niewidoczny, naturalny i czerwony:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wiesz? jak to zlego:o ale mam taka ladna, ciemna czerwien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam, kiedyś taki przypadek ( wracając do zasięgu telefonu).Jestem w plusie duuużo lat.Ale w zeszłym roku, będąc na schedzie pod Skierniewicami, też gubiłam zasięg. W domu ni chujaszka rozmawiać, tylko musiałam stawać na środku podwórka i wtedy i zasięg był i wiadomo- rozmowa.Zapieniło mnie okrutniście i dawaj do nich dzwonić z pretensjami i w ogóle. Wiecie, co się okazało, że aparat, który miałam wtedy, miał już słabą baterię i z tego był cały cyrk. Następny aparat działa jak burza, z każdego kąta na wsi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idźcie na kompromis z tym lakierem, może złoty ? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuszczę was znowu, lecę okna myć ( swoją działkę), reszta należy do "niego":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ ja za godzine ide po mloda do p-la, jakies zakupy musze chyba zrobic:o ale mam lenia, nic mi sie nie chce:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czemu nikt nie pisze? jak pojde sobie w peezdoo to pewnie zaczniecie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×