Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Mam pewną terię na ten temat: Otóż uważam komputery są z natury mizoginiczne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec widzę, ze dzis to Ty masz dzień zboczucha :D :D :D Chyba życie erotyczne Leniwca tak wpływa na nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Klon_ ale ja nie mówiłam o korepetycjach z asertywności" Ta wypowiedź wprawia mnie w zakłopotanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie ma swojego to się żyje czyimś :D A tak powaznie, moje życie wróci do mnie od początku maja kiedy znów wyprowadzi się nasza 3 lokatorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec asertywnie to będzie brzmialo "Miło mi, że chciałabyś brac u mnie korepetycje, ale musze odmówic" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was też panuje jakiś syf a'la grypa żołądkowa? Połowa moich znajomych rozłożona, spędza całe dnie na oba końce w łazience, i ja jakoś dziś mdławo się czuję :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS: Wiem, że to była celowa próba wprawienia mnie w zakłopotanie :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna --->>>> chociaż mi odpisałaś reszta mnie zignorowała :D pewnie mnie już uznali za zboczka :classic_cool: :D ale najważniejsze że mam u Ciebie dobrą opinię :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko ? :classic_cool: dobrze wiedziec , ja stary grzejnik już wiem co to znaczy wszystko :D tylko muszę uważac bo zdzira wali w te literaki ale cichaczem nas podczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosna jest, myślisz ? :classic_cool: Dobra dobra, już kiedyś musiałam sie z nią dzielić pomarańczowym skurwysynem, teraz tego nie powtórzę, jesteś cały jej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wirtualnie wszystko :D Słuchajcie moje zboczuszki pępuszki, ja zmykam, trzymać kciuki proszę, i do pogadania na dniach (nie gzić się tu pod moją neobecność, bardzo proszę, bo wtedy jeszcze bardziej drażliwa się drażliwa) :D papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to morowo :D super bombka i tralala :classic_cool: dzięki widelec psychiczna -->> jestem cały Twój ( oczywiście w wymiarze wirtualnym - narazie ... :classic_cool: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×