Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

granatix87

chcę własną firmę, jaki kierunek???

Polecane posty

w tym roku kończe licencjat z germanistyki, chce robic magaistreskie ale mam juz pomysł na bizneś( nie jestto szkoła językowa) i chce zrobić jakieś studium albo podyplomowe ale nie orientuję sie co może mi w tym pomóc. Doradżcie coś. Szukam kieunku we wrocławiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem jak Ci poradzić, ponieważ podałeś zbyt mało informacji na temat, co tak naprawdę chcesz osiągnąć przez te studia. Wydaje mi się, że założenie własnej firmy nie wymaga dodatkowych studiów. Oczywiście zależy to od tego, w jakiej branży i dokładnie czym ta firma będzie się zajmować. Jeżeli napisałeś ogólnie, tzn że możesz rozglądnąć się za jakimś kierunkiem zarządzania, biznesowym bądź dla kadry managerskiej. Jeżeli nie studia, istnieją różnego rodzaju szkolenia, które będą krótszą i mniej czasochłonną, a czasami o wiele bardziej efektywną formą zdobycia kwalifikacji. Zastanów się nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyżej
handlujesz szkoleniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi o forme , która bedzie szukac do legalnej pracy w niemczech do opiki nad starszy,i osobami, szukać tam i tu w Polsce, niemiecki znam ale co dalej zeby sprawnie tym zarzadzać, może jakies prawo UE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Także uważam, że w zupełności wystarczą szkolenia jakieś, do zarządzania przedsiębiorstwem nie potrzeba jakichś specjalnych studiów. W ramach ciekawostki - niedawno się dowiedziałam, że największy odsetek zarządzających w Polsce to absolwenci kierunków technicznych. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exoteric pig
kierunek bank i kasa :) nie masz kasy nie masz biznesu :] i radzę nie liczyć na kredyt z banku bo masz biznes plan ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×