Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malinowwaa

jaki polecacie podkład matujący ?????

Polecane posty

Gość ulalaaa
wszystkie podklady jakie proponujecie pobija podklad z firmy REVLON colorstay do cery tłustej i mieszanej, cena w sklepie ok 70zl, na allegro 37zl ale pytalas o jakis tanszy - wiec mozna ten sam podklda kupic we wkladach - w plastikowych tubkach jak wiekszosc podkladow normalnie jest - jeden wklad to kilka zlotych - mozna kupic tyle ile sie ma pieniedzy - 6 wkladow wypelnia caly podklad i w sumie wynosi ok24-25zl wtedy, ale spokojnie mozna uzywac z tej tubki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ropucha wstręciucha
Polecam przede wszystkim Maybelline w musie - jest świetny i nie tworzy efektu maski. Naprawdę nie znam niczego lepszego. Kiedyś używałam Revlona Colorstay i też go chwaliłam, choć jest znacznie cięższy niż Maybelline i jeśli go źle dobierzesz, będzie widoczny. Poza tym po nim cera się też dość szybko przetłuszcza. Z tańszych, jakie używałam, najlepszy był Miss Sporty - za niewielkie pieniądze, ale efekt nie najgorszy. Z kolei AA to największy badziew, jaki kiedykolwiek miałam na twarzy. Ma matowić i kryć, ale nie robi niczego z tych dwóch rzeczy, poza tym powoduje lekkie podrażnienie (sic!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skunkanansie
soraya, pharmaceris są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam podkłady z karaja, dobrze matują i odżywiają skórę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Ja zacznę od tego, że nie zawsze miałam problemy z moją skórą. Zwłaszcza po nałożeniu podkładu. Nie wiem czy u mnie przyszło to z wiekiem czy z powodu diety coś się pochrzaniło. Ale mniejsza o to. Problem polegał na tym, że szukałam i szukałam tego właściwego, żeby po 8h pracy nie wyglądać jakbym nie miała makijażu. Chciałam żeby wyglądała naprawdę dobrze i naturalnie. Średnio pomagał też puder. Przeszłam przez 5 podkładów. Owszem były dobre i lepsze, ale nadal szukałam tego naj. I chyba odpukać trafiłam. Nie wiem czy znacie Infallible od Loreala. Ten jest dla mnie jednym z lepszych podkładów które używałam, ważne ze po pracy wreszcie moja twarz się nie świeci. Jest dobrze. I wszystko na twarzy się ładnie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie, przy mojej problematycznej skórze dobry kryjący podkład to podstawa. Nie ma że wytrzymuje na skórze 2h i koniec, następuje poświata i błyszczenie skóry i potem widac wszelkie niedoskonałości. Tez tak jak Wy jestem poszukująca tego odpowiedniego. Teraz akurat stosuje idealnie kryjący podkład Vichy Dermablend Korekta 3d. I nie daje mi on powodów do niezadowolenia. Trzyma się ładnie, dobrze kryje. Wiec myślę ze możecie też smiało spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze własnie podkład Vichy Dermablend 3D korekta wlasnie w przypadku i wszelkich niedoskonałosci i tłustej czy mieszanej skóry doskonale się sprawdzi. Sama chyba też bym sie zdecydowała na taki profesjonalny podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba skusze sie na ten Dermablend korekta 3D. Na moje przebarwienia i problemy potrądzikowe wydaje mi sie ze faktycznie moze to być to czego szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest bo sama wiem ze podkład Vichy Dermablend 3D korekta naprawde jest super. Ja miałam próbke i po jej użyciu po prostu kupiłam w aptece sam podkład. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
A ile kosztuje ten podkład? Kupie go tylko w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze jest to też fajne rozwiązanie jesli chodzi o podkład na lato. Mamy 100% pewność ze bedzie matowił cere i nie będziemy sie stresowały świeceniem. A do tego Dermablend korekta 3D idealnie kryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaska
Catrice All Matt polecam naprawdę matuje i krycie też na przyzwoitym poziomie:) kupiłam go przypadkiem zupełnie na promocji na stronie www.TopDrogeria.pl przy okazji innych zakupów, a że podkład też mi się kończył to wzięłam i na pewno kupię jeszcze nie jedną buteleczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!! WON ze spamem góoowno srenda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu zaczęłam używać podkładu matującego Christian Laurent i jestem zadowolona – dobrze kryje, na długo wystarcza i nie podrażnia mi skóry a mam jednak dość wrażliwą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To zwykłe, przaśne polskie Eveline pod inną nazwą!!! Ich szajs się słabo sprzedaje, więc chyba wydaje im się, że jak zmienią słoiczki i zatrudnią spamerów to jakiś głupi to kupi... :D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testowałam sporo podkładów i żaden nie zdawał, bo cera mi się tłuściła już po zaledwie 2 godzinach. U mnie sprawdził się dopiero podkład z Pierre Rene Matte Active https://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-matujacy-matte-active buzi była fajnie zmatowiona, ale nie był to typowy tępy mat :) Bardzo naturalnie wygląda na skórze i się nie ciastkuje, ma tez dobre krycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka5

Bardzo lubię podkład matt my day, ładnie stapia się ze skórą, jest lekki, ale matuje i kryje co trzeba. Wiadomo, że każdy z nas ma inną skórę, ale moim zdaniem warto sobie go wypróbować, u mnie dobrze się sprawdził a mam cerę mieszaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja polecam podkłady od Semilaca. Mają świetne krycie, wcześniej używałam dużo droższych podkładów, a są bez porównania. W dodatku nie rolują się brzydko na twarzy i nie tworzą efektu maski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja od jakiś 2-3 miesięcy mam podkład serum matujący z Christian Laurent 🙂 i ten mogę polecić. jest lekki i nie zapycha. Idealnie też nie sprawdza w te upały, bo ładnie wtapia się w skórę i spływa w ciągu dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrosinka

jak lubisz takie matowo satynowe wykończenie to Satin Matt z Eveline 🙂 utrzymuje się na buzi kilka godzin bez poprawek, a do tego ma też naprawdę przyzwoite krycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×