Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola _b

Jakie buty - kozaczki na zimę dla 9 - miesięcznego dziecka?? - Poradźcie!!!

Polecane posty

Gość Ola _b

Witam! Mam problem jakie kupic buty - kozaczki na zimę dla synka? Teraz ma 9 miesięcy. Poradźcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaje samodzielnie? Chodzi przy meblach? Stoi? Chodzi samodzielnie? Za mało danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
Wstaje samodzielnie, trochę chodzi przy meblach, chodzi za obie rączki, sam nie stoi i nie chodzi. Chodzi mi o buty na spacer do wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie zwykłe, miękkie ocieplacze. Wyjmować go raczej nie będziesz a od takiego chodzenia przy meblach to jeszcze długa droga może być do samodzielnego chodzenia poza wózkiem. Wg mnie tej zimy kozaki z podeszwą nie będą Ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
Dzięki za wszystkie rady!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej sniegowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam w daichmanie
za 49zł.super i cieplutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałam w sklepie obuwniczym i przypomniało mi się jak kiedyś przyszła kobieta i chciała kupić buciki dla dziecka , własnie tak ok rocznego no i pokazuje jej takie ładne...a ona do mnie: czy one są skórzane??!! czy są profilowane??? ja takich nie chce...no to jej powiedziałam że za 40 zł to niestety ale takich wymagań to te buty nie mają, nie wiem czemu te niektóre mamy są przewrażliwione na punkcie dobrych,markowych butów...ja patrzyłam na to żeby były jedynie sztywne jeśli dziecko uczy się chodzić:) po za tym moje dziecko chodziło w normalnych i jakoś wady stóp nie ma...:) a co do profilowanych wkładek to też słyszałam różne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że powinno się zwracać uwagę na to w jakich butach będzie chodziło dziecko. Ja najczęściej kupuję tu http://sklep.tombut.pl/ i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam kiedyś w Centrum Obuwia Dziecięcego Krasnal. Bardzo podobały mi się u nich buciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Liszki
Kombinezon. Nie kupuj butów. Pierwsze buty dopiero jak dziecko dobrze chodzi. Dziecku bardzo szybko rośnie stopa. Mój synek jak miał 10 miesięcy miał długość stopy 12 cm. Mając roczek buty Gucie rozmiar 22 (13 cm stopa). Kolejne buty 14 miesięcy rozmiar 23 (stopa 14 cm ) a następne mając 16 miesięcy rozmiar 24 ( stopa 14,5 cm). Obecnie ma 18 miesięcy i planuję kupić rozmiar 25 kolejne Gucie (stopa 15 cm). Zimowe buty kupiłam we wrześniu jak miał 15 miesięcy (Bartki rozmiar 25) o dwa numery większe od letnich. Zima jest długa a Tomusiowi co 2 miesiące kupuję o rozmiar większe Buty. Tomuś jest dużym chłopcem jak miał roczek ważył 12 kg i miał 80 cm. Mój mąż ma 48 rozmiar buta i 195 cm. Dzieci jak dorosną mają o 2 numery większe stopy niż rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4t4t4
Wysokiej jakośc***antofle znajdziesz w naszym sklepie – www.pantofle-goralskie.pl. Odwiedź naszą stronę i zobacz wspaniałą kolekcję tradycyjnych pantofli. http://pantofle-goralskie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×