Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miarka

Hotel Przystań nad Sołą -opinie?

Polecane posty

Miał ktoś wesele lub był na weselu w hotelu przystań nad sołą w Bielanach koło Oświęcimia? Mam mieć tam wesele ale chce się upewnić ,że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona32
Witam! Czy miał ktoś za was wesele w przystani nad soła? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAG
Witam, wprawdzie minęło już kilka ładnych lat od zamieszczenia tego tematu, ale mało jest opinie nt. tego hotelu w internecie, a dokładniej z imprezą weselną :) w zeszłym roku mieliśmy przyjemność zorganizować nasze przyjęcie weselne w tym hotelu i .... i było rewelacyjnie! wszystko było jak należy, każdy nawet najmniejszy problem rozwiązywany był od ręki, a przygotowanie do samej uroczystości spowodowało iż długo musieliśmy zbierać się z podłogi, wszytko zaplanowane i dzięki Panią kelnerką było tak jak należy, jedzenie smakowało wszystkim! było wręcz wyjątkowe, jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim chętnym by tam się bawić! jedynym minusem było niedopracowanie podawania tortu dla gości, który na nasze życzenie był do kawki po obiedzie, ale to taki szczegół o którym już nikt nie pamięta :) super obsługa, super jedzenie, można naprawdę dogadać się i mieć wymarzony wieczór! a i nawet na życzenie kawa było z ekspressu, co było bardzo ważne dla Nas :) pozdrawiamy i polecamy, szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Czy ktoś jeszcze mógłby się podzielić opinią ta temat przystani? Planuje wesele i być może wybiorę właśnie w.w. lokal, ale nie podejmę takiej decyzji bez potwierdzenia od osoby, która miała z nimi do czynienia na żywo, oprócz jedzonka zależy mi na opinii co do organizacji, obsługi i warunków w hotelu.. z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! A ja miałam tam wesele dokładnie 21 .07.2012 także też dwa lata temu i było rewelacyjnie! Jedzenia było bardzo dużo, także dużą część zabraliśmy jeszcze do domu. Dużym atutem jest to, że restauracja jest położona w pobliżu rzeki Soły, dzięki czemu wyszły nam bardzo klimatyczne zdjęcia z tego ważnego dla nas dnia. Wybieraj tą restauracje kierowaliśmy się głównie tym, że jest tam miła obsługa, smaczne jedzenie, TARAS I PLAC ZABAW DLA DZIECI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja coraz czesciej mysle, ze opinie o lokalach powinni wydawac nie mlodzi tylko goscie, mlodzi nic podobno z wesel nie pamietaja, a kazdy gosc z uprzejmosci powie ze bylo super, mialam okazje byc w tym lokalu na weselu 3 lata temu jako gosc , nie wiem jak jest teraz( mam nadzieje ze lepiej) ale wtedy bylo malo jedzenia, zimna plyta na stolach w skromnej ilosci, poza daniem glownym, gdzie byly miesa na paterach wydawanane, posilki serwowane bardzo malej wielkosci, nawet jak dla kobiety. jedno z dan serwowanych- szynka z kapusta byla nie do konca trafionym pomylem, bo brakowalo do tego jakichs ziemniakow itp. ja tylko na diecie jem mieso z samymi warzywami. rano gdy wstalismy na sniadanie, fakt ze jako jedni z ostatnich gosci, ale wciaz w dozwolonej godzinie, to prawie niczego nie bylo, interweniowalismy u obslugi ale zlala nas z gory na dol. jak rozmawialismy ze znajomymi, nie tylko ja mialam takie odczcucia co do tego lokalu.. w ogole dodam, ze jak byly lody a duzo gosci bylo wtedy na zewnatrz, to nie wynosili ich tam ( ok, to rozumiem), ale tez nie przynosili ludziom, jak wracali celowo do srodka na deser, nawiasem mowiac, trzeab bylo sobie pilnowac, by posilek Cie nie ominal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod opinią. 2 lata temu organizowaliśmy tam wesele. TRAGEDIA z jedzeniem - mało, mało i jeszcze raz mało. Zimna płyta to kpina. Więcej informacji moge podać na email iwonka200221@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcika77
Miejsce magiczne. Taras to wspanialy pomysl, mielismy wesele w pazdzierniku, gdzie wieczory juz nie sa za cieple. Pani Kasia- wlascicielka- zadbala o to, by na tarasie w koszykach byly cieple czerwone koce do dyspozycji gosci. Te chwile na tarasie, ktore spedzilismy z naszymi przyjaciolmi przy blasku swiec, szumie Soly, otuleni w koce, sa jednymi z najmilej wspominanych. Dziwia mnie opinie dotyczace jedzenia. Ja na spotkaniu przed weselem dokladnie omowilam menu i mialam wszystkiego tyle, ile chcialam. Tutaj wielkie uklony w strone managerki, ktora wypytywala nawet o takie szczegoly, z jakiej czesci kraju beda goscie. To byly trafne uwagi, poniewaz moj maz pochodzi ze Slaska. Jego goscie nie uznaja takich dodatkow do obiadu, jak ziemniaki :) Gumiklyjzy mogliby jesc nawet z tortem :) Dzieki temu, ze obgadalysmy te sprawe przed weselem, nikomu z naszych gosci nie zabraklo ani klusek, ani ziemniakow :D Zimna plyta byla pyszna, dokladana, gdy tylko zabraklo. Na szczegolna uwage zasluguja sledzie! Wstyd sie przyznac, ale wyzeralam je prawie z kazdego stolika, siejac opinie, ze jestem w ciazy. Nie jestem, a sledzie byly tak wybitne, ze trudno bylo ich nie zjesc :D Na uwage zasluguje fakt, ze kilka razy podczas wieczoru kelnerki chodzily miedzy stolami i proponowaly kawe, herbate. To mile- taka troska o dobre samopoczucie gosci. Pani Kasia tez pokazala sie kilka razy z usmiechem, pomocna, z pytaniem, czy wszystko ok. Jestem wdzieczna i polecam Przystan nad Sola calym sercem. Nie moglam sobie wymarzyc lepszego miejsca na wesele :) ps. Platki roz na lozku w pokoju nowozencow i serduszko z recznikow wywolalo usmiech- bardzo sympatyczny gest. Pozdrawiam. Dziewczyny, jesli bedziecie mialy pytania, zapraszam- marcika@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam zastanawiam sie nad organizacja chrzcin na przystani. Czy robil ktos chrzciny tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×