Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość amerykanska ruuuletka

Jak hazard zniszczył moje życie.

Polecane posty

Gość Porażka Życiowa
Witam moja historia z hazardem zaczęła się gdy miałem 18 lat...poszedłem z kumplami na piwo ale po drodze do baru spotkaliśmy "budke" z automatami to weszliśmy do środka za namową kolegi i wrzuciłem 20zł i wygrałem na swoje nieszczęście 100zł od razu wyplacilem...po paru chwilach poszliśmy na te piwo.Następnego dnia sobie myślę łatwa kasa to znowu poszedłem wrzuciłem do hotspota kase i znów wygrałem...ale jak to bywa apetyt rośnie w miarę jedzenia więc grałem co raz więcej i częściej...w końcu passa prysnela i zaczęły się porażki ale dalej nie grałem wysokimi stawkami...po jakimś graniu roku na automatach podliczylem budzet i tych malych stawek stracilem w ciągu roku 3tys zł...(dalej gralem)...Na Internecie czytałem o filmie o hazardzie trafiłem na film "Blackjack 21" moje nieszczęście...duże pieniądze...itd nauczyłem sie szybko grać i wplacilem 200zl na bet365 (obecnie zamknieta strona) i wygrałem w jedną noc 4tys zł...cieszyłem się jak dziecko...grałem i gralem cały czas aż w końcu miałem po dwóch dniach 10tyś zł zarobione z 200zl...wiedziałem kiedy podwajac,splitowac,passowac,dobierac lub nie wszystko wiedziałem ciągle wygrywalem...grałem stawkami 200,500.Wyplacilem wszystkie pieniądze i miałem je na swoim koncie...miałem.Bo spowrotem wplacilem połowę sumy by "zarobić" jeszcze więcej ale przegralem wszystko w godzine moze...wkur...wplacilem pozostale 5tys zl i tez przegralem...zalamalem się . . . Następnego dnia pełnego rozmyslen pojechalem do banku...wziąłem kredyt na kwote 10tyś zł i pojechałem do prawdziwego z kasyna gdzie jest stół z blackjackiem i wtopilem znowu...potem chwilowki,prowidenty wszystko bralem...Rodzice nic nie wiedzieli nic...od dwóch lat się idealnie krylem z moja chorobą aż pewnego dnia przyszedł koniec miesiąca ...Była moja wypłata nie całe 4tys i długi na kwote łączną ponad 30tyś...wtedy w moim życiu była wielka zmiana...wróciłem do rodziców powiedziałem od początku do końca wszystko pozyczyli mi pieniądze na spłatę wszystkich dlugow...Minął miesiąc i pojechałem na zakupy byłem po wypłacie...ale zboczylem z drogi i pojechalem do kasyna...przegralem cala wyplate ktora moze mialem hmm z pare godzin na koncie...płakałem jak małe dziecko w samochodzie nawet nie miałem zeby auta zatankowac...wszystko przegralem w wieku 20lat miałem dług na ponad 30tys u rodziców...straciłem prace i miałem straszne myśli wszystlo poświęciłem dla hazardu ...przyjaciół,zaufanie rodziny,dobrze płatna pracę...wtedy chciałem się od izolować od wszystkiego wyjechalem do niemiec na pół roku żeby spłacić długi wszystko i odłożyć cos sobie... minęło pół roku nie zagrałem ani razu chociaż bardzo pragnąłem . Wróciłem do polski po pół roku oddalem rrodzica 30tys i mi zostalo 10tys... Zwolnilem sie z pracy i zostalem w polsce i dalej gram ,przep*****lam wszystkie pieniadze,znowu popadlem w dlugi pisalem to na poczatku z mysla ze nie wiem czemu...mam już 21 lat długi na.40tys jestem bez pracy z długami sam...rodzice mi już nie pomogą...miałem skończyć obiecałem im...ale moje słowo gowno warte...ehh jak wyjść z tego...co robić 10.09 mam do zapłacenia 6tys długów (rat) nie mam ani grosza...nie mam co sprzedać...brak pracy...co zarobie przegram...szkoda mi kupic cos drogiego wole to przegrac...jestem juz na dnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez hazard zniszczyl zycie, musialam wziac kredyt na 50tys zl. przez co rata zabieta mi 3/4 wyplaty plus kolejny kredtyt na 5tysiecy i debet plus chwilowka 3000zl tragedia. Jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzależnieni od hazardu nie wiedzą co robią gdzieś klapki na oczach mają.. Mój mąż tak miał. On nie widział nic złego w tym co robił. Ale pieniędzy dużo na tym stracił. Za zgodą męża wysłałam go na terapię do ośrodka Wiosenna pod Krakowem. To były ciężkie chwile dla mnie i naszego małżeństwa ale przetrwaliśmy to. Kocham go i walczyłam o niego jak potrafiłam. A osoby które go leczyły w ośrodku też się do tego przyczyniły. Moja rada - jak widzisz , że coś jest nie tak to od razu trzeba reagować, im szybciej to się zauważy to można to zahamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość THOMPSON GARY
Witaj ! Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej? Złóż wniosek teraz i szybko zdobądź pieniądze! * Pozycja między 5000 a 50 milionów * Wybierz od 1 do 30 lat, aby spłacić. * Elastyczne warunki kredytu. Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.loanservice@gmail.com Wszystkie te i więcej, skontaktuj się z nami. Pełna nazwa: .......... Numer telefonu:....... Miesięczny przychód: ............. Kraj ............................... Cel pożyczki ........... Wymagana kwota ................. Status pożyczki ............ Trwanie: ........................... Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.loanservice@gmail.com Zarządzanie. Skontaktuj się z Credit Speedy teraz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćamela
Nie ma czegos takiego jak granie bezpieczne, poznanie zasad... prosze was. Kazdy może wpaść w uzaleznienie mimo znajmości zasad. Wiem o tym bo jestem juz wyleczona a hazard zmarnowal mi kilka lat życia... Na szczęscie mam to juz za soba. Leczyłam się - są ośrodki co pomagają, ja byłam w ośrodku Tratwa w Wiśle, lecżą i z hazardu i z innych uzależnień. Wspaniala atmosfera, dobre fachowe podejscie Czułam się tam bardzo dobrze i czułam że chcą mi pomóc mimo że ośrodek prywatny i można by sadić że chcą tylko zarobić, A tu wręcz przeciwnie. Wielak pomoc i zaangażowanie ze strony terapeutów . Ośrodek Tratwa w wWiśle, bardzo dyskretny, polecam jak ktos szuka pomocy dla siebie lub bliskiej osoby https://leczenieuzaleznien.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra była hazardzistką, BYŁA bo w porę wysłaliśmy ją z rodziną na terapię do ośrodka Lewin. Zajęli się nią w bardzo umiejętny sposób i wyszła z tego okropnego problemu. Niestety straconych pieniędzy już się nie odzyska. Bardzo polecam skorzystanie z terapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×