Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazdot

ciagle o zdradzie?

Polecane posty

Gość zazdot

moj chlopak ciagle gada o zdradzie ... zeby mi dokuczac ja sie wkurzam i mowie ze ludzie dla mnie ktorzy zdradzaja to przegrancy i ze w dzisiejszych czasach nie sztuka jest zdradzic lecz sztuka jest tego nie robic..a On mi zaczal dokuczac najpierw ze mnie zdradzil 3 razy ja sie wkurzylam pozniej gadal ze to tylko raz nic nie znaczy i roznie opowiadal .. ja oczywiscie mowie ze koniec i zdrady nie wybaczam a ON sie smieje ze ja tak zawsze we wszystko wierze ..i smiesznie sie denerwuje i co ja mam o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz myśleć to nie wiem ale wiem co masz zrobić .... iść do biblioteki , wypożyczyc fajną książkę i poczytać :) lepiej na tym wyjdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdot
naprawde tak myślicie?? po za tym ze tak sobie gada zeby mnie rozzłościć to narazie nie widze innych podejrzen moze zaczac Go sprawdzac dokladniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się nie złość. on Cie podpuszcza bo go bawi to ze się denerwujesz. zapytaj kiedyś czy on w ogóle szanuje Twoje uczucia - jesli tak to po cholerę Cię denerwuje i burzy Twój spokój jakimiś głupimi insynuacjami? do czego chce doprowadzic? do tego zebys przestała mu ufac, czy do tego żeby kiedyś w przyszłosci mógł powiedziec "no ale przecież Ci mówiłem że Cię zdradziłem"? uświadom go ze takim gadaniem burzy Twoje zaufanie do niego, a to nie sprzyja trwałości związku. wszystko spokojnie, bez krzyków i nerwów. i domagaj się odpowiedzi. nie takiej "oj no dobra juz", albo "nie znasz sie na żartach" (uswiadom że dla Ciebie to nie są żarty, bo są mało zabawne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdot
on mnie chyba chce wpedzic w jakas obsesje juz zaczynam mu przez to nie ufac jestem tak zla ze szok nic mi sie nie chce .. patrze na Niego ze zloscia na twarzy obrzydzeniem takim a On to widzi mowi ze juz tak nie patrze na niego jak kiedys a jak mam patrzec jak On tak robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko naucz sie grac
kiedy zrozumiesz, ze facet potrafi odczuwac przykrosci tylko na wlasnej skorze, zrobisz milowy krok do przodu zagralabys z nim w te gre zamiast robic z siebie matke Terese :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zazdot - on mnie chyba chce wpedzic w jakas obsesje juz zaczynam mu przez to nie ufac jestem tak zla ze szok nic mi sie nie chce .. patrze na Niego ze zloscia na twarzy obrzydzeniem takim a On to widzi mowi ze juz tak nie patrze na niego jak kiedys a jak mam patrzec jak On tak robi...' a to git że jestes tego swiadoma. moze powiedz to jemu?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdot
ale to bez sensu jak zagrac w te gre co mam mu tez mowic ze zdradzam bez sensu jak bedziemy tak sobie razem na zlosc robic do niczego to nie doprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zazdrot, to jemu powinnas to powiedziec, nie nam, naprawde :) jestes mądrą dziewczyną, widzisz ze to bezproduktywne jest, porozmawiaj z nim jesli tez jest mądry to ogarnie temat i sie uspokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym mu powiedziała "wypierdalaj" i nie odzywała sie 2 tygodnie i by może zrozumiałam. Gdzies czytałam ze facet na zarzuty ze był na zdradach, drwił ze był i zaczynał sie smiać, żona myslała ze sobie jaja robi a on naprawde był :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdot
powiedzial mi ze sama zaczynam takie tematy i siedze na necie gazety czytam o zdradach a potem siedze i marudze .. wiec on to podlapuje i specjalnie na zlosc mi robi powiedzial ze NIm ostatni raz takie rzeczy czytam bo dostaję glupawki przez to moze ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×