Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedobrzeniedobrze

nie odczuwam przyjemnosci

Polecane posty

Gość niedobrzeniedobrze
nie dla wszystkich. Chcę żeby dla mnie też był piękny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj problem jest taki sam
wiem jakie to jest trudne. Nie mam odwagi szukac pomocy u seksuologa.Troche sie wstydze. A mojemu mezowi nigdy nie powiem prawdy,bo nie chce go zranic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem dlaczego
mam ten sam problem. Do orgazmu dochodze tylko przez lechtaczke. Otoz to jest wina naszej budowy pochwy. Mialam okolo 16 partnerow, kilku z dosc duzym czlonkiem wiekszosc srednich kilku malych, zaden nie dal mi orgazmu pochwowego, nie czuje poprostu nic mimo ze jestem podniecona przed to moja pochwa nie daje mi nic przyjemnosci. Zapytalam sie mojego meza o to i on mi powiedzial ze na 20 partnerek jakie mial ja mam najluzniejsza pochwe!!!!! I ze wiekszosc jego bylych dochodzilo wczesniej czy pozniej ale moja pochwa jest pusta w srodku i nie ma tarcia. On tez malo co czuje! A juz jak sie podniece i zrobi sie wilgotno to wogole nic...Niestety uprawiamy tylko anal (niestety musialam nauczyc sie go lubic) i oral bo moj maz nie mialby zadnej satysfakcji. Cwiczylam przez 3 miesiace miesnie kegla dwa razy dziennie jednak nie zrobilo to zadnej roznicy. Seks w moim malzenstwie jest taki sobie... Boje sie ze nasz zwiazek z czasem sie przez to rozpadnie. Zastanawiam sie nad chirurgicznym zwezeniem pochwy ale boje sie komplikacji no i co jak bede miec dziecko (mam okolo 30 lat)... Ech szczesliwe te dziewczyny z malymi pochwami. Jak czytam na forach ze taki gosc mial panny ciasne i luzne i ze te luzne byly do kitu to mi sie wyc chce, BO CO JA MAM NIBY NA TO PORADZIC, mnie tez jest luzno i nic nie czuje. Pocieszam sie ze mam inne walory i nie rozmiar pochwy jest najwazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
musisz go zdradzić, wtedy twoje libido pójdzie w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna sikorska
stabilność w związku obniża libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w tym momencie jest wiele sposobów na to, żeby radzić sobie z zaburzeniami orgazmu, więc nie ma się co załamywać. Myślę, ze dobrze jest się rozejrzeć po rynku urządzeń medycznych, bo tam natrapiła duża rewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×