Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość albi401

Co polecacie na bóle stawow???

Polecane posty

Gość gość
Duzo chodze i pije glukozamine

Gość madeo216
Witam, ja jestem dość młoda osobą i miałam podobny problem ;/ Tzn. mnie bolały kolana przy podnoszeniu czegoś, chodzeniu po schodach, bieganiu itp. Czasami doskwierały mi też bóle kręgosłupa (może to kwestia "za dużo nauki" ) W każdym razie znajoma poradziła mi Biszofit Połtawski kupiłam u takiego miłego Pana przez allegro i stosowałam przez ok. 3 tygodnie i NAPRAWDĘ mi pomogło załączam link z aukcją bo produkt oryginalny i bardzo dobry. Nie gwarantuje jednak, że akurat w twoim przypadku się sprawdzi, ale trzymam kciuki. ;) http://allegro.pl/biszofit-poltawski-kontuzje-urazy-zapalenia-90-ml-i3304059767.html

Gość OlkaI6514
Korzystaliscie z preparatu co sie nazywa Dicloreum (tabletki)? No bo wyszukiwalam informacji na temat tego preparatu i chcialam Was zapytac. Moze mozecie cokolwiek opowiedziec mi o tym prepearacie? Jest sens go kupowac, sa dostepne jakies zamienniki? Tu jest troche recencji o Dicloreum (tabletki): http://www.listalekow.pl/dicloreum-tabletki/ - myslicie, ze to sprawdzone informacje? Nie chcialabym sie rozczarowac i roztrwonic bezsensownie sianko, dlatego postanowilam Was zapytac. Z gory dziekuje za wszystkie informacje.

Gość gość
Mam do sprzedania dicloreum 30 tabletek. arek108x@gmail.com

Gość gość
Zobacz na youtub filmik dr Kempisty o maśle. Sama stosuje jej metode i działa.

Gość gość
Normalnie siarczan magnezowy

Gość gość
Jestem alergikiem nie moge brac lekow przeciwzapalnych i zawierajacych glukozamine. Ketonal tez odpada! Czym moge leczyc chore stawy. Srodki przeciwbolowe tylko tramal!

Gość gość
No i dobrze,bo po co masz sie truc chemia???

Gość reter66
Ja mógłbym rekomendować generator Fal Schumanna o nazwie Magneton Max. Cudowny wynalazek, bardzo poprawił mi zdrowie. Zamawiać można choćby przez stronę www.140longlife.eu/magneton-max. Tu dość szybko załatwiają dostawę.

Gość gość
polecam całkowite odstawienie np. pomidorów, papryki, żurawin, ziemniaków w jakiejkolwiek postaci - klasyczna dieta reumatyka, odstawić wszystkie rośliny typu psiankowate i żurawiny

Gość syliwa_ffik
Naprawdę tak jest że nie powinno się jadać pewnych produktów? Nie słyszałam o tym. Ciekawe. Mnie jak zaczęły boleć nogi postanowiłam spr przede wszystkim co jest przyczyna ale badania nic nie pokazały... postanowiłam na własną rekę zrobić sobie jeszcze testy DNA na codeofme.com żeby wiedzieć czy mogę się czegoś w przyszłości spodziewać

Gość gość
Pół roku temu temu skręciłam kostkę, utykając obciążyłam drugą nogę, pojawiły się bóle w stawie skokowym. Byłam u ortopedy i polecił mi collaflex. Teraz prawie już nie odczuwam bólu (lek zażywam 1,5 miesiąca), tak więc bardzo go polecam, mogę w końcu normalnie wejść na trzecie piętro mojego bloku bez windy. :)

Gość gość
ja myślę ze jest jakaś przyczyna bulów stawów i nie lekami przeciwbólowymi to się leczy. Jeśli uraz to trzeba dac nodze odpoczac jeśli jakaś wada to może ćwiczenia pomogą a jeśli jakieś zapalenie czy choroba to niestety leki

Gość gość
Mogę polecić Colvitę. Używa jej wielu moich kolegów - sportowców którzy grają w football amerykański i chwalą sobie. Jakbyś chciał kupić to zapraszam kolagencolway.sklep@gmail.com

Gość gość
Apo Napro rozwala żołądek. Trzeba go przyjmować z jakimś osłonowym bo inaczej rewolucja żołądkowa murowana. Maści z apteki też raczej wiele nie pomogą, udaj się do ortopedy. Zawsze to jakaś większa szansa że coś Ci przepisze dobrego. Apo Napro też na receptę a lekarze nie zawsze mówią że trzeba się czymś wspomóc, wyśle Cię na zdjęcie,USG może (w zależności z czym problem)

Gość gość
nie kupujcie tych reklamowanych tu swinstw!!!!!!!!! tylko zelatyna z woda lub mlekiem, lub golonka, galaretka z nozek, kurze lapki. witaminy i mineraly, maslo, olej lniany, siemie lniane, tran.

Gość gość
A jeszcze co mazi stawowej: otoz chociazbyscie nie wiem jak reklamowali, ze to cos produkuje maz stawowa, to zawsze bedzie klamstwo. Maz stawowa produkowana jest przez organizm, torebki umiejscowione tuz przy stawach. Stymulatorem do produkcji mazi nie jest jakis syntetyk, tylko zdrowa zywnosc zawierajaca NATURALNE SKALADNIKI ODZYWCZE, bo tylko takie sa dla organizmu przyswajalne, sa w prawidlowych proporcjach oraz dobrym topwarzystwie. Ten system natura wypracowala przez miliony lat i chociazby jakis szczwany koncern na glowie stawal, to i tak nie ma szanst, by chociaz w ulamku przyblizyc sie do natury. Druga sprawa to nawodnienie organizmu oraz cwiczenia i poruszanie stawami. Bez tych elementow, czyli: zdrowa dieta, woda i NATURALNA W 100% suplementacja nie ma co marzyc o wyjsciu z problemu.

Gość gość
doloze do tego chelatacje, propagowana przez s.p. prof. ozarowskiego metode pozbywania sie toksyn z organizmu, a co za tym idzie stawow. profesor dozyl prawie setki, wiec byl najlepszym przykladem na to, ze ta metoda jest skuteczna. czesto stawy procz odpadkow przemiany materii sa zatruwane przez "leki", ktore przepisuja lekarze, o zgrozo wlasnie na "leczenie" stawow, co prowadzi do ich jeszcze wiekszej dysfunkcji.

Gość Magdalena0741
Ja miałam z 2-3 razy 4-flex (http://www.aptekaprima24.pl/4-flex-x-30-saszetek) tu jest w dobrej cenie; ale nie musisz się sugerować - ja stąd brałam. Co do działania - doraźnie bardzo fajnie; pomogło, ale wiadomo, że trzeba i tak kontrolować i jeśli nie ustępuje iść do lekarza.

Gość aawee
Mój kręgosłup od niepamiętnych czasów był chorowity. Miałem z nim różne problemy i nie spodziewałem się poprawy. Nieoczekiwanie pomogła mi wizyta w Noma Medica Volla. Zabiegi wykonane urządzeniem MagnetON MAX to naprawdę wybawienie dla ludzi takich jak ja

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować