Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość albi401

Co polecacie na bóle stawow???

Polecane posty

Polecam Forever Freedom. To litrowa buteleczka napoju, który wpływa na funkcjonowanie stawów.Świetny produkt dla osób starszych, potrzebujących nawilżenia chrząstek stawowych. To taka szybka kuracja, która poprawia sprawność ruchową a ponadto korzystnie wpływa na poprawę stanu skóry podczas leczenia trądziku. Można znalezć na aloe-go.

Gość gość
A tę maść - https://heltio.com/pl/osteoren ktoś zna? Wydaje mi się, że kumpel kiedyś mi coś o niej mówił, ale teraz nie jestem pewien czy nie pomyliłem nazw... Stosował ktoś z Was ten Osteoren i mógłby się na jego temat wypowiedziec?

Gość gość
Jezeli ktos boryka sie z bolami stawow warto zaczac suplementacje od srodka! Moi drodzy masci dzialaja tylko miejscowo tzn usmieza bol na chwile, ale za jakis czas on znowu powroci. Znam skuteczny sposob na walke z tymi dolegliwosciami. Zainteresowanych prosze o kontakt agnieszkalr@wp.pl

Gość Kiarcia0
Jak masz problem ze stawami to nie warto zwlekać. Każdy niepokojąc sygnał powinniście zgłosić lekarzowi. Sama długo zwlekałam ze stawami i przechodzę teraz długą rehabilitację ale jest coraz lepiej. Jakbyście chcieli się zapisywać to warto zrobić to przez internet http://www.rehabilitacje.org - szybko i sprawnie. Mają najtańszy rezonans w Małopolsce.

Gość umbrella0
Maści tak jak środki przeciwbólowe działają doraźnie i nie pomogą na dlugo. To błędne koło, bo czujnośc jest uśpiona a i tak po pewnym czasie znów ból wróci. Wiem to po mojej maie - 25 lat pracowała fizycznie i niestety teraz wszystko wychodzi. Zaczęło się od pleców teraz coś w kolanie strzela. Od roku szef przeniosł ją ze względu na te bóle i siedzi na recepcji, więc jest dużo lepiej. Ale skrzykneliśmy się z rodzeństwem i załątwiliśmy mamie rehabilitację w Krakowie w gabinecie na Piwnej. Mama zadowolona, ból mija, gabinet dobrze wyposażony i rehabilitantka fajnie prowadzi mamę :)

Gość gość
Mi bardzo pomogl FLEXIT. Kiedy bol jest dokuczliwy biore oliwke na dlon, daje 6 kropli olejku z drzewa herbacianego i wcieram bolace miejsca wieczorem. Rano zadnego bolu.

Gość szwonia
Mi na bóle stawów pomogła rehabilitacja w gabinecie na Zachodniej. Bardzo fajnie ułożona rehabilitacja z opcją wizyt w domu, dobry sprzęt, doświadczony rehabilitant. Można zapisać się przez stronę http://www.rehabilitacje.org/ i szybko umówić się na wizytę. Po rehabilitacji ból wreszcie minął. Maści działały, ale tylko na początku. Potem już nie dałam rady już z bólem.

Gość gość
Ja jak dotąd stosowałam artresan i mi pomagał, ale opinie są różne. Możesz poczytać je tutaj http://artresan-opinia.pl/ czasem warto znać działanie zanim zacznie się stosować na sobie ;)

Gość ewelina245
O widzę, że szwonia do tego samego gabinetu na Zachodniej chodzę co ty. :) Ja tam trafiłam akurat z polecenia znajomej lekarki i rzeczywiście po serii zabiegów jest coraz lepiej. Wcześniej tez probawałam różnych maści i specyfików i chwilowo czułam ulgę i też pomagały mi :)

Gość gość
Ja na bóle stawów stosuję rozgrzewający żel z wyciągiem z konopi i muszę przyznać, że jest świetny. Kupuję go regularnie od jakiegoś czasu na nasionamari i zawsze jestem zadowolony.

Gość yarek211
A ja znalazłem artykuł http://zdrowestawy.expert/bolace-stawy-termoterapia/ w którym piszą, że termoterapia na ból stawy jest najlepsza czy ktoś z obecnych na forum wykonywał i moze to potwierdzic? Tak mnie stawy nadgarstkow bola od pracy ze spac nie moge pomozcie prosze...

Gość gość
Najlepiej udać sie na jakieś zabiegi fizjoterapeutyczne, gdzie pomogą ci z takimi bólami. Wiem, że w hotelu verde montana w kudowie zdroju wykonują takie zabiegi i można tam pojechac na kilka dni podreperowac zdrowie.

Gość opissko
Mnie jak bolą stawy czy plecy to idę do fizjoterapeuty na serię zabiegów i ból mija. Mam swój sprawdzony gabinet, chodze w Krakowie do gabinetu G&R na Piwnej- jeśli ktoś szuka to mogę polecić. Na mnie maści, tabletki nie działają, dalej boli i nic nie pomaga.

Gość gość
Jak to galaretka ? Napisz prosze wiecej .

Gość Aldona2467
Myślę, że najlepiej połączyć jedno z drugim. Jeśli chodzi o lek to bardzo dobry jest Opokan Forte, tutaj możesz o nim więcej przeczytać: http://www.mtsp.pl/ Dodatkowo zwiększyłabym ilość ruchu! Nawet codzienny kilkuminutowy spacer może pomóc w takich przypadkach.

Gość kawwik
Ja chodziłam do fizjoterapeuty na zabiegi, bo ból nasilał się i już nie mogłam normalnie funkcjonować. Stopniowo czułam poprawę, a teraz ból minął. JAk ktoś z krakowa to mogę polecić gabinet na Piwnej

Gość gość
A ja polecam diete bezglutenowa. Jedyna smuteczna terapia ..sprobujcie ..

Gość gość
Dmso i msm .działanie szybkie

Gość orszulkowa
Ja polecam na zabiegi. Próbowałam już różnych tabletek, maści ale nic nie zadziałało tak dobrze jak seria zabiegów. Bół minął i to na długo. Jak ktoś jest z Krakowa to polecam gabinety G&R Więcka. Ja osobiście chodzę do gabinetu na Słomczyńskiego.

Gość czomri
orszulkowa jak ktoś mieszka w Krakowie albo w okolicy to gabinety doktora Więcka to ma szczęście. Gabinety doktora Wiecka cieszą się bardzo dobrą opinią. Jak dla mnie pracują tam najlepsi rehabilitanci.

Gość gość
Też chodziłam do gabientu G&R na Słomczyńskiego i zabiegi pomogły mi w bólu. Wiadomo, że też jest ważna dieta, odpowiedni *****itd., ale zabiegi zawsze warto mieć :)

Gość Leokadia8e2
Witam, ja polecam zakup książki ze strony http://e-biblijna.pl/20,dbamy-o-stawy.html. Jest to bardzo pożyteczna książka i na prawdę warto ją kupić. Zachęcam do odwiedzenia strony, ponieważ znajdują się tam również inne bardzo ciekawe książki. Pozdrawiam

Gość bąbel_ka
U mnie sprawa dość dziwna, bo stawy kolanowe bolą i dziwnie trzeszczą. Na rentgenie wszystko okej. Zacząłem brać suplement na stawy i zewnętrznie https://stopbol.pl/. Po użyciu preparatu przechodzi ból.

Gość gość
Moje objawy były naprawdę dziwne i nie wiedziałam co się dzieje, na szczęscie jest internet...wydedukowałam że to może być fibromialgia i jak przyszłam do lekarza mówiąc że wszystko mnie boli, że nie mogę spać, że mam dziwną blokadę w gardle i problem z przełykaniem i że dodatkowo dochodzą jeszcze takie rzeczy jak kołatanie serca, to mnie delikatnie kulturalnie ale zbył a o fibromialgii to nawet nie słyszał, że coś takiego istnieje. Po diagnozę i leczenie musiałam jechać aż do Hiszpanii, do kliniki Asklepios. Było warto! Gdyby nie oni to dziś pewnie byłabym kłębkiem nerwów i skończyła na kozetce u terapeuty.

Gość czerwonamiska
Co powiedział lekarz? Może to coś poważniejszego?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować