Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość albi401

Co polecacie na bóle stawow???

Polecane posty

Gość olimpia8482
Ja na wszelkie uciążliwe bóle polecam Gardan https://adamed.expert/product/gardan/ działa na prawde bardzo skutecznie na silne bóle. Na moje dolegliwości działa bardzo szybko i mogę normalnie funkcjonować.

Gość gość
Polecam bardzo dobry preparat ,który wzmacnia stawy i uzupełnia niedobory kolagenu,zapobiega sztywności stawów,pełny kompleks witamin dla zdrowia stawów http://nplink.net/X82dETfz

Gość DominikaWilk
Myślę, że w takim razie powinnaś również odwiedzić sklep internetowy https://www.konopnymarket.pl/ w którym znajdziesz dobrej jakości produkty i maści, które łagodzą bóle stawów i pozwalają na odzyskanie sprawności, jeżeli oczywiście nie jest to nic bardzo groźnego. Sama staram się wybierać tylko dobrej jakości produkty jak najbardziej naturalne i to jest jeden z tych sklepów gdzie możesz je znaleźć.

Gość Fionkaa32
Zajrzyj do sklepu https://www.konopnymarket.pl/ w którym znajdziesz dość szeroki wybór produktów odpowiadających właśnie za bóle stawów, a przede wszystkim chodzi o maści. Ja gdy coś mi dolega również w przypadku skóry to również stawiam na nich. Mają szeroko wybór, dobre ceny i co najważniejsze rzeczywiście działają.

Gość gość
Mój tato używał artresan -co 3 miesiące kuracja - ale teraz przeszedł na kapsułki na stawy Propolia - sama mu wybierałam i kupowałam. Wygląda na to że jest zadowolony. Oprócz składników regenerujących stawy (glukozamina, kolagen, itp) jest tam też naturalny składnik przeciwbólowy (diabelski pazur). https://beeyes.pl/sklep/kapsulki-na-stawy-propolia-suplement-diety/

Ja po operacji kolana na mocne bóle używam lodu a jak nie mam pod ręką jakąś maść chłodząco-przeciwbólową np. jedna z najtańszych Dip Rilif.

Gość arlene
Dnia 5.03.2019 o 18:47, kesza napisał:

Ja po operacji kolana na mocne bóle używam lodu a jak nie mam pod ręką jakąś maść chłodząco-przeciwbólową np. jedna z najtańszych Dip Rilif.

czy ta maść działa chłodząco? facet jęczy bo sobie coś z kolanem zrobił na treningu, szalu można dostac, lekko mu to spuchło, ale do lekarza iść nie chce, oszaleć można, chory facet w domu to gorsze od zarazy 😉

Gość lady queen

ja czekam na wstrzyknięcie kolagenu w kolano, na razie jak bardzo noga boli to gardanem się ratuję, smaruję maścią i jakoś da się przeżyć, mąż zaczął mi galarety na nóżkach robić bo to też podobno pomaga na stawy

Gość zocha

to mu ten gardan kup jak tak jęczy, jak go naprawdę boli to szybko mu pomoże, kilka złotych kosztuje, ja mam na takie właśnie trudniejsze przypadki w domu

Gość Pola

Przede wszystkim powinnaś się zgłosić do lekarza bo przyczyna bólu w stawach może być różna. Niestety ja miałam uraz kolana i długo odczuwałam dyskomfort, próbowałam wielu metod i dopiero skuteczna okazała się terapia osoczem bogatopłytkowym, którą przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Zabieg nie był jakoś specjalnie długi, ale przed nim musiałam przeprowadzić rozmowę z pracownikiem klinika, która zezwalała mi na zabieg. Ponadto musiałam dostarczyć aktualną morfologię oraz APTT, INR, badanie na przeciwciała anty HCV i anty HBs.

Gość gerila

Arlene jeśli pytasz o dip rilif to tak działa chłodząco, szybko uśmierza ból i też ma skład przeciwzapalny, ulga po zastosowaniu jest szybka, mój facet zapalony sportowiec wyczynowy to tylko tego używa

Gość kanczuga

Dip rilif jest dostepny bez recepty? Przydałoby mi się coś takiego.

Gość gerila

Tak, można bez recepty kupić, myślę że spokojnie w pierwszej lepszej aptece kupisz, tubka jest dosyć wydajna. Zaczął się sezon rolek i na pewno znając moje szczęście coś sobie skręcę, jak w zeszłym roku, wolę mieć ten żel pod ręką

Gość eunika

Maści są dobre, ale często to za mało. Mnie pomogło połączenie maści z naturalnym preparatem Reumpapai. W swoim składzie ma składniki słynące z działania przeciwzapalnego, przeciwbólowego i przeciwbakteryjnego.

Gość wrtyaaa

Gardan to na mnie dużo lepiej działa niż paracetamol i ibuprofen. Jeśli chodzi o rzecyz bez recepty to te tabletki na mocny ból najlepsze a kosztują grosze. Wolę mieć coś takiego mocniejszego w domu, bo czsami jak mnie rwa kulszowa złapie to nie ma zmiłuj, wyłącza mnie totalnie z życia

Gość kukuczim

Dip Rilif jest właśnie bardzo dobry na bóle stawów czy mięśni, sam go stosowałem podczas treningów czy przy bólach po treningach. Do tej pory mam go w domowej apteczce.

Gość pawiak
Dnia 28.03.2019 o 16:54, Gość kanczuga napisał:

Dip rilif jest dostepny bez recepty? Przydałoby mi się coś takiego.

Jest dostepny bez recepty. Nawet nie jest drogi a dośc duża tubka jest. Jak kupowałam to okazal się też wydajny, bo jednak kilka razy uratował mi sytuację, a nadal jest w aucie dla pewność że będę miała go pod ręka jak znów będzie potrzebny. 

Gość staranka

Niestety bol w stawie to niesamowicie bolesny uraz ;/ Kiedyś podczas łażenia po górach dosłownie wygięlo mi się kolano. Znajomi mieli maść chłodzącą więc faktycznie uratowała sytuacje. W tym roku też jedziemy może dobrze byłoby taki Dip Rilif kupić. Jest bez recepty? 

Gość ansia

Bez recepty kupisz w każdej aptece pewnie, dobrze tego typu rzeczy mieć ze sobą na wycieczkach, w górach to nie trudno o uraz, a ten dip to szybko i dlugo działa

Gość kosmitka78

Ja zazywam na stawy i na kręgosłup kapsułki z wyciągiem z kadzidłowca- boswellia serrata. Kawasy bosweliowe zawarte w tej roślinie maja działanie przeciwzapalne, przeciwrakowe. Polecam, lepiej się czuję. Nawet psu można podawac na stawy  sklep.yango.pl

Gość Malutka

Kupowałam chłodzący żel w doz.pl przez ich stronę, miał dobre opinie, cena też fajna, mają duży wybór na pewno coś znajdziesz. 

Gość pabla

Osobiście polecam ci ten preparat MSM siarkę organiczną z witaminą c. Rewelacyjne działanie na stawy, polecam , mają osłonki przystosowane dla wegan. Zobacz sobie ten supment z Nature Labs https://naturelabs.pl/pl/c/Produkty/13

Gość izabella

bardzo dobry jest także ten suplement Kolagen na stawy z Yango. Bogaty skład- kolagen, glukozamina, MSM, Chondroityna. Stosuję od kilku miesięcy, widze znaczną poprawe. juz tak nie cierpię z powodu bolesnych skurczy nóg https://yango.pl/ 

U mnie było, najpierw ból w stawach, później doszło strzelanie, kilku roumatologów, wynik roumatoidalny OK, tabletki i zastrzyki przeciwzapalne, podejrzenie łuszczycowego zapalenia stawów wkroczył Metotab, Depomedrol i zastrzyki, coraz większe dawki leków reakcji zero, załamany szukałem pomocy w medycynie naturalnej leki diety (od diety optymalnej która w sumie mi jeszcze bardziej zaszkodziła), po przeczytaniu wielu artykułów to co mi pomogło (nie mówię że każdemu pomoże, jeżeli stawy są już zniszczone ze zmianami i zwyrodnieniami tego już nic nie cofnie) ale chorobę można opanować,a na każdego działa co innego) na mnie akurat zadziałało stosowanie olejków CBD a dokładnie olej CBD 5 % decarbox i maść konopna Themrolka extra kupiłem w sklepie konopnym w Poznaniu Konopna Farmacja podejrzewam że można zamówić z ich strony  także na chwilę obecną ten zestaw spisuje się rewelacyjnie. wcześniej byłem tylko na tabletkach przeciwbólowych a teraz wystarczy mi tylko jedna dziennie

Jeżeli chodzi o stawy to ja mam niestety problem ze stawem kolanowym i skokowym przez to, że od 10 roku życia trenowałam siatkówkę, a później też piłkę ręczną, no i nabawiłam się wytarcia mazi stawowej i od roku chodzę do fizjoterapeuty, co każdemu polecam bofaktycznie to przynosi efekty. A fizjoterapeuta kazał mi dodatkowo brać Flextrum, który ma siarczan chondroityny w składzie, więc chrząstka stawowa szybciej się regeneruje. Biorę od 4 miesiecy i tak po ok 2 faktycznie ból w kolanach zaczął się zmniejszać, a wcześniej to mało co na mnie działało tak szczerze mówiąc. Pozdrawiam wszystkich ! :))

Na stawy warto stosowac kolagen, polecam biorę od dawna produkty na stawy i bóle minęły. Teraz biorę glukozamine z msm oraz Kolagen Morski Peptide2100 marki Zarapharm. Dla mnie najlepszy bo ma też w składzie witaminę C, ekstrakt z dzikiej róży no i jest w saszetkach. Bezzapachowy, bez konserwantów. Skuteczny na wiele schorzeń, poprawia wygląd skóry nawet, libido, wpływa na dobry sen, ma korzystny wpływ na stawy, na układ krwionosny. Wzmacnia organizm. Dla mnie niezastapiony

Skaranie z tymi reklamami.

1. Na Uniwersytecie Jagiellońskim swego czasu powstał program psychologiczny leczenia problemów ze stawami. Postawiono w nim na wizualizacje (silne wyobrażenia mentalne) regeneracji stawu. Od początku szczycono się bardzo dobrymi wynikami. Na przykład dziewczyna z mocno uszkodzonym kolanem po kopnięciu przez konia i wielu operacjach ponoć jest prawie całkowicie sprawna. Wizualizacje wykorzystują niedocenianą przez ludzi potęgę podświadomości.

2. W Internecie można znaleźć zastanawiający artykuł sprowadzający się do tego, że dla poprawy stanu zdrowia (w tym stawów) czasem lepiej pozbyć się zęba uznanego za wyleczony kanałowo.

3. Ruch! Ruch dla stawów jest jak oddychanie, nie może go zabraknąć. Jednak musi być odpowiednio dobrany i w odpowiedniej ilości.

hey  tak ???????????????

uzupelnienie mazi stawowej w system lub z  systemem diety zywieniowej jakis apdeu nie wiem z pusslu do wyczyniania jak chcesz nie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować