Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość albi401

Co polecacie na bóle stawow???

Polecane posty

hey  tak ???????????????

uzupelnienie mazi stawowej w system lub z  systemem diety zywieniowej jakis apdeu nie wiem z pusslu do wyczyniania jak chcesz nie

Polecam sobie sprawdzić preparat roślinny Salio SB saliomed.pl/produkt/salio-sb/ , który zalecany jest na przewlekłe stany zapalne stawów i RZS. Mi bardzo pomaga, w końcu mogę jakoś funkcjonować bez ciągłego bólu

Olejek Tulsi Madurai   bardzo pomaga, działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie 

Niesamowita ulga, kto cierpi, ten zrozumie

U mnie sprawdził się Flexistav Xtra. Potrzeba czasu, żeby były efekty, ale przy regularnym stosowaniu na pewno będą. Ja piję od 3 miesięcy jedną saszetkę dziennie i róznica jest ogromna. Praktycznie zero bólu kolan, nawet po 40 km przejechanych na rowerze.

czesc wam, mam ogromna prosbe, ta dziewczynka nie ma wiele czasu a kazde klikniecie to 10gr wsytarczy kliknac, nic wiecej dobryklik.pl/jagodkamichalak (dla was klikniecie dla niej 10gr by uzbierac na lek bez ktorego nie ma przyszlosci... mozna codzienndzie kliknac i dac jej szanse). uzbierala juz 6mln a zostalo... 2mln, tylko czasu niewiele...

19 godzin temu, NatalieC napisał:

U mnie sprawdził się Flexistav Xtra. Potrzeba czasu, żeby były efekty, ale przy regularnym stosowaniu na pewno będą. Ja piję od 3 miesięcy jedną saszetkę dziennie i róznica jest ogromna. Praktycznie zero bólu kolan, nawet po 40 km przejechanych na rowerze.

Najlepsze co mozna i nalezy  zrobic to zrzucic wage (!) Minimum 20 kg 🙂 Osiagnac tzw optymalna  poprzez wejscie w diete warzywno-owocowa i doprowadzic sie do optimum wagowego! Samo sie uzdrowi bo organizm to fabryka samouzdrtawiajaca sie , tylko trzeba mu stworzyc warunki:) 

3 godziny temu, marinero00 napisał:

Najlepsze co mozna i nalezy  zrobic to zrzucic wage (!) Minimum 20 kg 🙂 Osiagnac tzw optymalna  poprzez wejscie w diete warzywno-owocowa i doprowadzic sie do optimum wagowego! Samo sie uzdrowi bo organizm to fabryka samouzdrtawiajaca sie , tylko trzeba mu stworzyc warunki:) 

Co ty opowiadasz.Jak mam 58 kg to mam spaść na 38 kg?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować