Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeklęte studia surfażystki w

Zrobiłam awanturę na uczelni bo jestem kobietą i mam prawo

Polecane posty

Gość Zespół Pataua
To jest nadinterpretacja rownouprawnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usprawiedliwiam
tylko kazdy dzien nieobecnosci wnosi straty finansowe wiec wole sobie takich sytuacji oszczedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co......
powiedz temu niedobremu prowadzacemu o "surfrazystkach" na pewno bedzie tak pod wrazeniem twojej madrosci ze pozwoli ci nawet 2 dni w miesiacu opuscic! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurvyotomany
oo teraz barchaniki wymyslila a wiesz co w ogole znaczy? udaje taka madra, ho ho a w rzeczywistosci glupia jak kalosz! no niestety ale jestem mądrzejsza od ciebie. jak cie to boli to idź na topik na swoim poziomie. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
"jestem kobieta i mam prawo" Tak ci sie tylko wydaje ! To może facet jak ma zakwasy od dzwigania będzie bral wolne "bo jest facetem i ma prawo" Zaraz jebne ze smiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecinko dlaczego
porzucilas swoj zajebisty nick? :P nastepne sa coraz wulgarniejsze, to nie przystoi "surfrazystce" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zespol costam
jestes facetem czy kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usprawiedliwiam
a propos udaje taka madra a w rzeczywistosci glupia jak kalosz- a znacie sie w rzeczywistosci czy to jasnowidztwo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezczyzni zarzadzaja tym krajem i niestety... A Tobie autorko sie dziwie, czemu sie nie leczysz? Bylas w ogole u lekarza? Ja mialam bardzo silne bole i po lekach jak reka odjol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres odszatanowe dzieło
wiecie ja wcale nie chciałam iść na studia. tak wolałabym iśc na zaoczne a najlepiej do zawodówki jakiejś. ale niestety! jest matura ;/ trzeba na studia. jakbym byla facetem byłam kierowcą tira i poetą. tak to mogę tylko żyć od okresu do okresu, raz w miesiącu być podczłowiekiem. okres to największe upodlenie na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surferkafrażystka
04.11.2009] 01:09 [zgłoś do usunięcia] dziecinko dlaczego porzucilas swoj zaj**isty nick? nastepne sa coraz wulgarniejsze, to nie przystoi "surfrazystce" jakbyś była taka mądra to byś wiedziała że feministki moga przeklinać i palić papierosy oraz mają dostęp do spodni i edukacji. a ty pozostań na poziomie "zajebisty" rób ciasteczka, gotuj męzowi przeżywaj orgazm okres... ja się uwolnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja usprawiedliwiam
hmmmm...co do facetow nie przychodzaccyh do pracy to nie uwazam, ze "choroba" spowodowana zakrapianym mocno weekendem byla w porzadku. Kobieta przynajmniej uczciwie mowi dlaczego a facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba jej znac to widac
chocby po tym ze chce sie silic na "yntelektualistke" dziecko, nie musisz po maturze isc na studia, bardziej niz kolejny glupi magister przydalby sie krajowi chocby- mechanik czy fryzjerka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surferkafrażystka
właśnie nie znamy się osobiscie, ale ona wie lepiej :) a co do zespol Pataua nie mam wątpliwosci że to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja usprawiedliwiam" Nie no ja też tak miałam, że nie wyrobiłam, ale koleżanka musiała za mnie zostać na 10 godzin w pracy i dlatego nie mogę sobie pozwalać na coś takiego.No bez tabletek nie da rady.Ja mam ogólnie tyłozgięcie macicy i nie doś, że boli brzuch to jeszcze na kręgosłup uciska eh... lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Bo akurat tylko faceci piją :D Stereotyp. Ktos tam pytal, ta jestem facetem, tym z piosenki o swiniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro juz sie skompromitowalas
to mozesz isc spac, bo sie jeszcze na przeklete zajecia spoznisz poczytaj tez troche o feminizmie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka jak najbardziej
nie wiem czego się mnie czepiasz. nie chodziło mi o słowo sufrażystka., ty skąd je znasz? pewnie wpisałaś w google żeby móc mnie poprawić ? dało ci to satysfakcję ? :D owszem, szereg mechaników i fryzjerów zasilisz , ja zaś na studiach...ach...inni o dziennych na tak zacnej uczelni moga sobie pomarzyć. jednak nie jestem na prywatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego uwazasz ze kobiety nie majace bolow przy okresie to babochlopy? o wypraszam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam zapytal
Zespół Pataua, to jest nieporownywalne faceci sa chorzy, gdy maja lekki katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bede czytać o femiizmie
bo nie uważam bym w tej materii dokształcenia potrzebowała. możesz miec mnie za nieuka. pewnie zazdroscisz że taki tuman dostał się na super studia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie ze powinnas
miec ta nieobecnosc usprawiedliwiona, skoro Cie bolalo. Ale wiesz co, zdrowe kobiety nie czuja bolu, ten bol wskazuje, ze cos jest nie tak z organizmem. Bol menstruacyjny nadal jest lekcewazony przez niedouczonych lekarzy, ktorzy mowia "taka pani uroda" czy inne bzdury, znaczace dokladnie tyle co "nie mam pojecia i bede udawac ze to norma". Ja tez bylam ofiara konowalow, ktorzy albo mnie odsylali z niczym, albo przepisywali hormony (bez badan, czy mi ich w ogole potrzeba!) ale nie odpuszczalam, bo przez wiele lat bylam zdrowa a nagle pojawily sie bole tak silne, ze prowadzace do utraty swiadomosci. W koncu kilku bardziej kumatych lekarzy powiedzialo mi, ze to przewlekly stan zapalny przydatkow (prawdopodobnie powiklanie po przeziebieniu), ale nie bardzo wiadomo jak to leczyc, wiec jakby co wszyscy mowia ze tak ma byc. Wyleczylam sie ziolami, od tej pory przez wiele lat nic mnie nie boli. Znajdz dobrego lekarz, to grozi bezplodnoscia, no i bez sensu co miesiac umierac! Nie daj sie splawic, jak jeden nie wie idz do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Nie generalizuj, wszystkie kobiety umieraja jak maja okres ? Z facetami tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Aha, kawalerowie nie umieraja na katar, "bo po co udawac jak nie ma glupiej baby ktora przyleci z cherbata" , to tyle na temat umierania na katar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam zapytal
Zespół Pataua, dobra masz racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka jak najbardziej
---- zgadzam się że powinnaś może masz rację, ja nigdy nie byłam u ginekologa :( slyszałam że tabletki antykonc. czasami zmniejszają ból. wiem że to hormony ale chyba za cenę tego bólu bym je przyjmowała.chcę po prostu normalnie funkcjonowac, mam tez ostre migreny i bardzo słaby układ nerwowy (to rodzinne) ostatnio po prostu śpię w autobusie , albo zamykam oczy na wykładach i pokładam się żeby mniej mnie bolało. Ale gdy czuję w miarę znośny ból to się nie obijam. nie wiem...może to nadżerka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie ze powinnas Mylisz się, że kobieta nie jest zdrowa jak boli ją podczas trwania okresu.Nie strasz ludzi :) Niestety u niektórych jest to normalne, bo skurcze szyjki macicy są silniejsze niż u innych i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Nigdy nie bylas.... ? no tak, po co sie badac :P Pozniej statystyki sa takie ze mamy pierwsze miejsce................ w umieralnosci na raka szyjki macicy :D Zawsze to pierwsze miejsce.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surferkafrażystka
co mi po raku szyjce macice skoro po co dożywac 60 lat? żeby dalej uskarżać się na menopałzę ? (tak przyczep się o źle zapisany wyraz) wolę umrzeć niż żyć bez honoru z okresem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zespół Pataua
Dajcie spokoj.....szkoda grochu na rzucanie o sciane, salatke lepiej zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×