Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13543545464

Strasznie się świecę !!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość 13543545464

mam strasznie tłustą cere używam Fluidu matującego Lirene i tak bardzo się święcę... nawet jak jestem bez tego fluidu to i tak się święce... co robić ? znacie coś dobrego na ten problem ? zmienić fluid? moze jakiś żel na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mialam .. czego bym nie uzyla aby zamatowac moja cere to specyfik ten pogarszal jeszcze bardziej moje blyszczenie . Wiem ze moze to byc dla Ciebie trudne ale zrezygnuj z pudru jaki by on nie byl mineralny, niemineralny poprostu nie rob tego .. zmnien zel do mycia twarzy na zel hipoalergiczny np taki z iwostinu do twarzy i ciala ja go uzywam i jest rewelacyjny znaczaco ograniczyl swiecenie .. a pozatym codziennie na noc po umyciu buzi smaruje cala twarz olejem rycynowym /kosztuje ponad 2-4 zl dostepny w kazdej aptece/ i naprawde efekty sa piorunujace .. przynajmniej w moim przypadku .. nie dosc ze juz prawie sie nie blyszcze to jeszcze mam mniej pryszczy . polecam goraco. wiem ze to pewnie wydaje sie dziwne jak cos tak tlustego moze zapobiec wydzielaniu stebum .. sama w to nie wierzylam .. ale naprawde efekty sa juz po 5 dniach stosowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapappap
mialam tp samo, ale troche przeszlo. polecam krem matujacy z lirene, lecz lepszy jest z nivea. na to puder, i koniecznie gdy zaczniesz sie swiecic bibulki matujace -ok.16zl 50sztuka ale warto. ten puder lirene matujac niby fajny byl, ale korory kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13543545464
ja mam bibułki ale szału nie ma :( ... po godz znowu zaczynam się świecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnego nivea
chyba że koniecznie chcecie doprowadzić do zatkanych porów i świecenia. jeżeli masz problem ze świecącą cerą to nie koncentruj się wyłącznie na podkładach czy pudrach bo to zahamuje świecenie na jakiś czas a potem świecisz się tak samo. puder nie pomoże ci zwalczyć problemu produkcji nadmiaru sebum, nie łudź się. Przede wszystkim zainwestuj w dobry żel oczyszczający, który pomoże ci oczyścić cerę z toksyn i zanieczyszczeń, tonik aby zwęzić pory i na to koniecznie krem- bez kremu taka kuracja nie ma sensu. Też miałam ten problem, ale farmaceutka poleciła mi serie z firmy La Roche- Effeclar. Tobie poleciłabym Effeclar M. Kosmetyki nie są może tanie, ale uwierz mi, warto zainwestować. Efekt gwarantowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×