Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gaworzka

Kto pogada ze mną o Bogu?

Polecane posty

Gość gaworzka

jak wyżej ,kto pogada ,tak luźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaworzka
założyłam już kiedyś taki temat to mi go skasowali ,niewygodny-prawda?lepiej pieprzyć i cipkach lub kutasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są już tu takie tematy załozone. Wystarczy poszukać, przyłączyć się do dyskusji i nie marudzić, że pokasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są aktualne
tematy o Bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaworzka
no to mi poszukajcie ,same dyrdymały o ateistach i trupich czaszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k310i
Ja chętnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bym miała i tak nie dała
po co rozmawiać o czymś co nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k310i
skoro uważasz, że Boga nie ma, to po co wchodzisz na ten topik? Chyba tylko po to, żeby podkreślić jaka to nowoczesna i trendy jesteś. Aż żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bym miała i tak nie dała
mogę wchodzić gdzie mi się podoba i pisać co mi się podoba....i mam gdzies co pomyślą inni...i na pewno mam gdzies czy jestem ''trendy'' jak to nazwałas :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to wstyd być katolikiem ,wstyd się do tego przyznać,kultywować ,lepiej samiec jest odbierany jak się napierdoli,bluźni ,wszystkie zasady ma w du.pie i wtedy jest ok.trendy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bog istnieje. chociaz czesto mnie wkurwia, bo nic nie idzie po mojej mysli jakos nie moge sie wyzbyc wiary w boga. ja wiem ze on jest, i nie pozostaje mi nic innego jak wierzyc ze wszystkie moje niepowodzenia maja swoj cel. ze on to jakos tak ulozyl ze jednak pozniej sie okaze ze jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaworzka
no i właśnie przez to że tyle kłód mi kładzie pod nogi coraz trudniej mi z Nim by ,wierzę i chcę wierzyć ale to takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siege Panzer25
Bóg jest nawet jeśli go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarett
to nie Bóg kłądzie "kłody" sami sobie je kładziemy. Ja jestem osobą wierzącą, nie wstydzę się Boga, bo i On by się mnie wyparł jesli i ja to zrobię. Wierzę, ze Bóg oczekuje od nas miłości i jeśli naprawdę mysli się o niebie to trzeba poważnie myśleć o Bogu i przestrzegać jego zasad, bo Bóg jest miłością, ale jest i sprawiedliwym sędzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawową zasadą współistnienia Boga o człowieka- jest wolna wola tego ostatniego. Stąd wrażenie, że Bóg toleruje i nie reaguje na zło. Ktoś słusznie napisał o tych kłodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pogada o Bogu
13:05 [zgłoś do usunięcia] k310i skoro uważasz, że Boga nie ma, to po co wchodzisz na ten topik? Chyba tylko po to, żeby podkreślić jaka to nowoczesna i trendy jesteś. Aż żal... k310i - masz u mnie piwo! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaworzka
może dzisiaj się ktoś znajdzie do konwersacji o Bogu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaworzka
o co ci chodzi zardzewiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD ZŁUDZENIA DO PRAWDY «Trafiona przez piorun stałam u bram Nieba i piekła...» serdecznie polecam ta ksiazke....naprawde dzieki niej wiele sie dowiecie...Moze i ja nic nie zmienilam w swoim zyciu ....w sensie poprawy na lepsze ale w Boga wierze i uwazam ze nie powinnismy oskarzac Boga o cale zlo na swiecie nasze niepowodzenia.Jezeli ktos chce wiedziec wiecej na ten temat,moze przecztac ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvvsdvdvdd
" uwazam ze nie powinnismy oskarzac Boga o cale zlo na swiecie nasze niepowodzenia " Bóg jako istota wszechwiedząca na pewno przewidział ZŁO w momencie w którym stwarzał świat i ludzi. tak więc albo myślimy logicznie i konsekwentnie albo :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvvsdvdvdd
" Stąd wrażenie, że Bóg toleruje i nie reaguje na zło " To fakt a nie wrażenie bo wolna wola nie przeczy temu żeby Bóg mógł ingerowac w sprawy ziemskie . Tylko rozumiem że wtedy niue byłoby tej całej zabawy .... lepiej poddawac czlowieka próbie tylko w imię czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak by człowiek nie grzeszył to by nie poddawał by złu Bóg postanowił, że karą będzie grzech [sam w sobie] — człowiek żyjący w grzechu sam ściąga na siebie karę. Oczywiście grzeszący zadaje przy tym cierpienie swemu bratu — tak też było z Kainem, który zabił swego brata Abla. Bóg Ojciec wszelkie zło dopuszcza ze względu na wolność, jaką dał człowiekowi, i by przez cierpienie jednego człowieka drugi został zbawiony. Tajemnica cierpienia wyjaśniona jest dokładnie w Nowym Testamencie poprzez całe życie na ziemi Moje i Mojej Matki oraz tych, którzy przy Mnie byli. Bóg dopuszcza istnienie Judaszy; każdy z nich ma szansę [być uratowanym], dopóki trwa jego życie na ziemi. Życie to jest wieczną walką, w której ściera się dobro ze złem. Tajemnica cierpienia zawiera w sobie tajemnicę zbawienia, która pozostaje tajemnicą Boga Ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×