Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość walec i kopiec

facet który zgodzi sie wychować nie swoje dziecko?

Polecane posty

>>tylko frajer nie potrafi poradzić sobie z pyskującym gówniarzem, czy to biologiczny ojciec, czy nie, różnicy brak Wiesz, taki wychowawca, bo przecież nie ojciec, może tylko starac się poradzić sobie z gówniarzem. Nie ma on mandatu rodzicielskiego, żeby mógł mu rozkazywać, czy dać wychowawczego klapsa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llena25
Widze, ze dziewczyny poruszaja tutaj zupelnie inna kwestie. Co innego kiedy facet spotyka kobiete z dzieckiem, zakochuje sie w niej i postanawia zwiazac sie z nia i dzieckiem, a co innego kiedy para sie schodzi po krotkiej przerwie czy tez rozstaniu, a tu okazuje sie, ze dziewczyna jest w ciazy z innym facetem. Facet teraz ma razem z nia przechodzic ciaze i cieszyc sie z narodzin dziecka, ktore nie jest jego?:O Tylko skrajny desperat, ktory koniecznie musi kogos miec zdobedzie sie na cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nie chciało mi się wszystkiego czytać a i na wspólnej nie oglądam :P Jeżeli tak sprawa wygląda to rzeczywiście jest to ciężki temat. Bo człowiekowi nawet najbardziej zakochanemu ciężko by było pogodzić się z myślą, że to nie jego i w pewnym sensie czuł by się zdradzony. Ale istnieją ludzie, którzy przebaczają gorsze rzeczy i pakują się w jeszcze dziwniejsze związki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie zgodziłabym się na związek gdyby moj facet podczas kilku miesięcznej przerwy zrobił dziecko innej. Zwłaszcza gdyby nadal mnie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mowy na początku tego tematu mam 24lata i jestem z kobietą która ma36 lat i dwójkę dziedzinie 11lati14lat i powiem jest czasem ciężko ale kocham ich i nie widzę życia beznih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×