Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spoko panna

mój facet nie lubi seksu oralnego

Polecane posty

Gość spoko panna

ja uwielbiam. niestety ani on mi tego nie daje, ani ja nie mogę... kurcze, chyba go rzucę ;) co zrobić? uwielbiam seks oralny, a z poprzednim partnerem uprawialiśmy go częściej niż inne odmiany, ba, uprawialiśmy go przy każdej możliwej okazji, w miejscach publicznych... z aktualnym facetem mogę kochać się TYLKO w łóżku, w dodatku najlepiej "po bożemu"... ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delegantt
Rzuć go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie pasujecie do siebie temperamentem i mimo twoich namów on pozostaje przy swoim to chyba rzeczywiście nie ma sensu tego ciągnąć. No chyba że jesteś tak zakochana, że jakoś to zniesiesz ale wątpie żeby tak było skoro sama się pytasz i to jeszcze z uśmiechem czy go rzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
ale jak go zmusić? jakim podstępem? wiecie, na początku wydaje się wam, że wszystko będzie OK, wszak seks nie jest najważniejszy... (? :)) przy pierwszym (bardzo szybkim i namiętnym) zbliżeniu (bo nie mogliśmy już wytrzymać :)) powiedział mi że nie lubi orala. odpowiedziałam: OK choć w duszy jęknęłam: o mamo! a teraz okazuje się, że nie potrafię bez tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drente
Ja moge go chetnie zastapic w obu czynnosciach;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
może powinnam znaleźć sobie kogoś młodszego? on jest ode mnie 12 lat starszy... myślałam sobie: fajnie, starszy, doświadczony, jeszcze się czegoś przy nim nauczę! efekt jest taki, że to ja mogłabym go zawstydzić, ale nie mam odwagi ani serca walnąć mu prosto w oczy: jesteś kiepskim kochankiem i nudzę się z tobą w łóżku! ale żal mi go. zaczyna już mieć kłopoty ze wzwodem... może poszukać w necie kochanka? ale skąd wiadomo, że nie trafi się jakiś zbok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
drente, mieszkasz w okolicach Katowic? chwilowo zdesperowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym probowal urozmaicac sex,jezeli z nim jestes to przypuszczam ze go kochasz..Ubierz sie kiedys w jakis sexowny stroj,niewiem zrob nastroj,kup jakies olejki,ja probowalem durexa do masazu-swietna sprawa,tak nakreca ze szok:) Ale jezeli on chce naprawde tylko po "bozemu" to jezeli nieczujesz juz do niego tego co wczesniej i sama zastanawiasz sie nad rzuceniem go to po prostu zrob to...nie musisz odrazu wyskakiwac z tym ze jest kiepski w lozku,powiedz standardowy teks o nieprzypasowaniu:P a jak bedzie Ci wiercil dziure w brzuchu to mu powiedz ze ma flaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
ja bym tylko chciała wiedzieć, jak poznać czy facet będzie aktywny w łóżku, czy nie... bo jak mi się tacy mają trafiać, to ja dziękuję - już chyba do klasztoru pójdę i celibat wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Twoim charakterem raczej odradzam klasztor,a w celibacie dlugo nie wytrzymasz:P niewyobrazam sobie tego iz jak bym mial sie wstrzymywac od sexu,to bylaby tragedia:) Hmm...jak poznac?Przeciez niebedziesz pytala czy lubi ostre zabawy bo kazdy powie ze tak a jak dojdzie co do czego to sie okaze ze jeden raz i wymieka:P Albo licz na lut szczescia albo najpierw sprawdzaj jacy sa w lozku,odradzam takiego sposobu bo tak milosci nie znajdziesz,chyba ze priorytetem jest tutaj sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
Priorytetem jest zawsze miłość... ale seks jest już na II zaszczytnym miejscu :) I tak miałam to zakończyć, odkąd za każdym razem kiedy jestem u niego śpimy osobno jak para staruszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ jakis psychopata:P Lepiej znajdz sobie jakiegos "normalnego" goscia... No to teraz poszukuj Swojego nowego wybranka:P albo poczekaj az sam Ciebie znajdzie;) nie martw sie wiekszosc facetow jest calkowita odwrotnoscia Twojego staruszka:P a narazie mozesz sie wplatac w jakis sex bez zobowiazan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj spoko panna. Mysle ze jesli facet tego "nie lubi" to mogl miec jakies przykre doswiadczenie w tym temacie kiedys ,i Ty niestety nigdy sie o tym nie dowiesz bo oczywiscie Ci nie powiem. Mysle ze jest to conajmniej nienaturalne,bo jak to inaczej nazwac gdy ktos nie liubi przyjemnosci? Nie wiem skad klikasz,ale moze kiedys pogadulimy o tym na kawie? Pozdrawiam. Marlboro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca prezydenta
z tym oralnym mam dokladnie jak ty, moglbym bez konca lizac i chcialbym bez konca miec obciaganego mam 150 km do ciebie ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
Bardzo chętnie z Tobą pogadam Marlboro. Napiszę do Ciebie, więc nie bądź zaskoczony przesyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
Panie Kierowco Prezydenta :) Przemyślę propozycję ok? Podaj jakiś namiar - gdy osiągnę poziom desperacji (a jestem już na głodzie pół roku!!) skontaktuję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
Panie Kierowco Prezydenta :) Przemyślę propozycję ok? Podaj jakiś namiar - gdy osiągnę poziom desperacji (a jestem już na głodzie pół roku!!) skontaktuję się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
Qrcze, komp mi się zawiesza... zupełnie jak mój partner :P Przy okazji tego wątku chciałabym panom zwrócić uwagę, że nie powinniście przyzwyczajać partnerek do przyjemności, rozpuszczać ich, bo potem gdy was zabraknie bardzo im tego brakuje... Osobiście uważam za sadyzm to, że mój pierwszy partner wytresował mnie do tego stopnia, że zasypiałam i budziłam się w pozycji 69 i wystarczyło że siadłam mu na kolanach, żeby zachęcić go do seksu... Gdy miało się kiedyś tyle przyjemności, bardzo trudno później funkcjonować bez dostępu do nich - sama zastanawiam się nad jakąś terapią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piyrwqetuo
Niewyzyta babo, trafiłaś na normalnego faceta i fochy stroisz. To on powinien cie zostawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
... jakbym słyszała swojego faceta! Piotruś, zajmij się robotą i nie truj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie moge
kolejny kur....wiszon albo jakas prowokacja, kolejna wielce nieszczęsliwa, ale żeby rozwiązać problem, albo zerwać i wtedy szukać to nie, lepiej kochanka znaleźć bo chuci powstrzymać nie umie. ile masz lat? chyba dorosła to ty nie jesteś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
Wyobraź sobie że to może być problem!! Szczególnie jeśli facet z którym myslałaś że zwiążesz się na dłużej i pokonasz wszelkie przeciwności, nie chce się otworzyć na nowe doznania... Gdybym nie cierpiała z tego powodu, nie poruszałabym tematu na forum licząc na opinie nieznajomych. Dorośniesz to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie minetke chetnej z warszawy Bez zobowiazan, nie chce nic wzamian, bez stosunku.. Chetne niech pisza na maila;] Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
OK, OK, już zauważyłyśmy :) Aktualnie potrzebny ktoś do pogadania z Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no nie moge
gdybyś była dorosła autorko to byś już dawno z nim porozmawiała i spróbowała rozwązać tą sytuację, albo zwyczajnie sama zakończyła związek, w którym nie widać przyszłości jak sama zauważyłaś i piszesz. a wię przestań się użalać i szukać rozrywek z innym facetami, tylko najpierw zakoncz obecny związek, tyle w tym temacie mam do powiedzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
jak chcesz moralizować to znajdź sobie jakiś katolicki portal, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
Jestem otwarta na seks bez zobowiązań z dojrzałym emocjonalnie i cywilizowanym facetem, z którym będę mogła realizować swoje fantazje, to jeszcze inteligentnie porozmawiać. Mieszkam w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusieczekk
a po ile macie lat :)? Bo to tez jest wazne......? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko panna
a wszystkich "świętych jebliwych" których zgorszyłam uprzedzam, że rozmawiałam z partnerem na ten temat, wie że nie zaspokaja mnie seksualnie i że dla mnie seks jest bardzo ważny, i że prędzej czy później znajdę sobie kochanka. odpowiedział, że "niestety jest we mnie zakochany" i że poszuka dla nas terapii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×