Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smitnomi1

nie wiem co już mam mysleć..

Polecane posty

Gość smitnomi1

Mam pewniem problem ze swoim chłopakiem. Są sprawy, które nie dają mi spokoju. Oznajmił mi ostatnio, że jego koleżanka ( którą znam ) zaprosiła go na weekend na jakiś festiwal bo ona nie chce jechać sama. Powiedziałam mu, że to dziwne. A on powiedział, że przesadzam. Stwierdził, że moze uważa go za przyjaciela i dlatego go zaprasza. Ale ja i tak uważam, zę to jest troche dziwne. Druga sprawa jest taka, że ostatanio jego inna koleżanka ( którą też znam, ale nie za dobrze) zaprosiła go na swoje urodziny, ale tylko jego. Powiedziałam mu, że zrobiło mi się przykro, że tylko jego zaprosiła. A jeszcze bardziej mi sie zrobiło przykro, gdy powiedział mi, że nie widzi w tym nic złego. To spytałam się jego, czy spytał sie czy moze przyjśc ze mna, czy moze chociaz spytał sie jej czy ma przyjść tylko sam. A on na to, że nie pytał sie o takie coś, bo po co. Bardziej jestem zła na niego, że nie przejął się tym i jeszcze nakrzyczał na mnie że czepiam się o byle co. No i poszedł na te urodziny..sam :( i bardzo dobrze sie bawił A jeszcze powiedział mi ostatnio, że oni sobie częscto żartują i mówią do siebie kochanie. wiem że to tylko słowa, ale czy nie powinny one być zarezerwowane dla mnie? Nie wiem już co mam o tym myśleć..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihihihihi
dziewczyno, daruj sobie tego chłoptasia.. na pewno zasługujesz na kogoś lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smitnomi1
a może ja poprostu wyolbrzymiam to wszystko? ale powiedzcie mi, czy wy niepoczułybyście się skrzywdzone w jakiś sposób? Jestesmy ze soba ponad 2 lata, chyba powinien zaczać traktować mnie troche poważniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzerwonyPaznokieć
2 lata to długo... a ile chłoptaś ma lat?? Bo z opisu zachowuje się jak totalny małolat... Niech strzelę- 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smitnomi1
jest w tym samym wieku co ja. 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie ma sie co dziwić
że co drugi facet teraz to dupek skoro dziewczyny pozwalają sie tak traktować jak autorka jakie te baby naiwne i głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smitnomi1
WIESZ, chyba jednak tak jest, kiedy jestesmy zakochane to nie potrafimy odejsc od kogos, kogo kochamy, potrafimy wybaczyć różne rzeczy a oni to wykorzystują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanuj sie dziewczyno
bo jak sama siebie nie szanujesz i pozwalasz na coś takiego to nic dziwnego, że kretyn sie tak zachowuje jak dla mnie gość nadaje sie tyko do spuszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, on jest niedojrzałym gnojkiem. normalny człowiek będąc w związku nie poszedłby na impreze sam majac dziewczynę. a tamta co go samego zapraszała na urodziny to pusty łeb, pojęcia nie ma jak nalezy się zachowac, że wypada zaprosić jego ale Ciebie też skoro jesteś jego dziewczyną. i to, że poszedł sam to... ja juz bym sie bardzo obraziła. on nie powinien przyjmowac takiego zaproszenia, sam powinien czuc sie urażony. ale widac nie traktuje Cię dość poważnie skoro idzie sam i świetnie sie bawi. a inni to widzą. :O co do tamtego wyjazdu, to on nie powinien Ci zamydlać oczu że to będzie wyjazd czysto przyjacielski. jemu to schlebia, że laska go zaprosiła. jeśli przyjmie to zaproszenie to KOPNIJ GO W DUPĘ, NIECH LECI W KOSMOS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×