Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kwarcowa

Jakim kolorem ożywić ten pokój?

Polecane posty

Gość kwarcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarcowa
Ups... za wcześnie enter...:) Moze Wy pomożecie? Trochę mdły ten mój salon, urządzony w kolorach brąż i beż. Zasatnawiam się jakie dorzucic dodatki żeby go troche ożywić, zaraz pokaże mniej więcej jakie meble..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmm
ale jaki pokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarcowa
Podłoga orzech a ściany kremowe, a konkretnie "upalna sawanna";) Myśłałam o pomarańczu, ale czy będzie pasował??? Pomóżcie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
a to niestety nie wypowiem się,bo nie gustuje w takich meblach ale ogólnie styl black red white jest taki zimny , prosty znajomi mają salon z kuchnią tak zrobiony w tym stylu szafki ciemny brąz az czarny i salon tez i pare jasnych dodatków strasznie zimne to jest ale twój wybór może złoty kolor by pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarcowa
O, Rykju, turkus chyba byłby fajny, dzięki:) poszperam za dodatkami w tym kolorze, ale jesli ktoś ma jeszcze jakies pomysły to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaa
ładny żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwarcowa
Fiolet odpada, bo już sypialnia jest w tym kolorze, za żółtym nie przepadam, więc nadal przeważa pomarańcz lub turkus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na allegro kochana :D fajny ten materiał coś jak lniane wyglądają a to 100 bawełna ,szkoda ,że te roletki nie są w komplecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly...
bordo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceglana sciana
nie jestem do końca pewny czy z tą szarawą kanapą będzie fajnie to wyglądało, ale brąz ściany z cegiełek mógłby fajnie ocieplić pomieszczenie, coś jak tu: http://sk9.pl/1347c5 dodatkowo pomyślałbym o jakiś ciekawych mocno koloroeych grafikach na ścianę (właśnie tą ceglaną) - fajny kontrast i ładne ożywienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może powinnaś się zwrócić o pomoc do specjalistów? Z tego co wiem takie porady nie są drogie, a fachowcy mogą podsunąć wiele wspaniałych pomysłów, na które sami raczej byśmy nie wpadli...Zajrzyj np. na stronę ladniemieszkaj.pl i poczytaj o tej firmie. Zapewniam Cię, że nie będzie to czas stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pokój jest w brązie i beżu to masz dość duże pole manewru, bo możesz dobierać dodatki w różnych ciepłych odcieniach. Mnie bardzo podobają się designerskie zegary. Nie wiem czemu, ale kiedy wchodzę do pomieszczenia zawsze szukam zegara. Więc może tym tropem pójdziesz i powiesisz jakiś ciekawy zegar? To mój ulubiony: fabrykaform.pl/NeXtime_zegar_scienny_hands_czarny-p2662.html - małe cudo! U mnie wisi w jadalni, ale myślę, że mogłabyś go powiesić na beżowej ścianie w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panic
te firanki faktycznie są prześliczne, a moim zdaniem do tego pokoju pasowałby taki kinkiet: http://multizakupy.pl/Kinkiet_Olivia_wenge_1.html wygląda ciekawie i wydaje mi się, że będzie fajnie u Ciebie wyglądał.. patrzę, że nawet jest w promocji, także dużo nie zapłacisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym poleciła prócz dodatków jakiś wzorek na ścianę:) Myślę konkretnie o naklejkach na ścianę, przykłady tutaj http://decorations.pl/Naklejki_wielkoformatowe-k42-0--default.html. Ja w swoim przedpokoju zakleiłam wzór kwiatowy - jeden z am podanych - i pomieszczenie zmieniło się nie do poznania. Polecam każdemu, kto chce szybko, tanio i diametralnie ożywić lub nieco zmienić wystrój wnętrza:) A dodatki dobierałabym właśnie zależnie od wybranego wzoru naklejki, w ten sposób można zaprojektować bardzo ciekawe i gustowne wnętrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka.m31
że kolory mają moc, mogą nas ogrzać lub oziębić to chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę dlatego tak ważny jest dobór barw w pomieszczeniu, przejrzyj farby śnieżki bo mają spory wybór kolorów, intensywnych kolorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do brązów i beżów ja bym dodała jakiś czerwony albo fioletowy kolor. Sama osobiście lubię takie połączenia kolorystyczne. A fiolet i czerwień to dwa intensywne kolory, które na pewno dodadzą takiej hmm żywiołowości do wnętrza. Możesz nakleić sobie na ścianę jakąś fototapetę, to tez jest fajne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz albo zywa czerwień
fiolet za smutny , zólc za blada. mozesz tez dac duzo bieli i bedzie inny styl, bardzie z oddechem, zwiewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie sam kolor jest nieco mdły wybierz sobie jakieś canvasy z http://www.dcngallery.pl/. DCN Gallery znają się na rzeczy i jeśli sama nie będziesz wiedziała jaki wybrać wzór to chętnie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masalachicken
Właśnie kolor to nie to, czego potrzebujesz. Może się znudzić, a zmiana koloru ściany może być uciążliwa. Miałam podobny problem z moim niby ukochanym niebieskim.. brr nie moge patrzec na te sciany :( Od jakiegoś czasu zaczęłam bawić się tapetami i naklejkami na ściany. Były już te w LM, jakieś z lokalnych sklepów, zamawiałam przez internet (polecić mogę tapetowy świat). może spróbuj w tę stronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwarcowa obejrzyj sobie aranzacje bydgoskich mebli, jedna z nich jest z pomaranczen, zobacz sobie jak to sie prezentuje www.bydgoskiemeble.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżasta3
Kolorem ognia~~! Wstaw biokominek ;) takie malutkie, niedrogie, można znaleźć u Mbiokominki w Warszawie, a dodaja takiego klimatu, że nie chce się wychodzić z pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×