Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szatynka123

pytanie do facetow

Polecane posty

Gość szatynka123

Moj facet szybko konczy :/ I to jest problem. Dokladnie chodzi o to, ze gdy uprawia ze mna seks, to konczy w ciagu jednej minuty!! A robiac to z innymi, moze duzo duzo dluzej. Wiec w czym jest problem? Oboje jestesmy atrakcyjni i zakochani po uszy, ale po kilku miesiacach zwiazku nasz seks przerodzil sie w kilka krotkich rund, a ja chce jedna porzadna! Lubimy eksperymenty, dlatego kazalam mu zobaczyc jak mu pojdzie z innymi laskami, a ja za to moglam w tym czasie od czasu do czasu tez skoczyc sobie w bok (oficjalnie, a nie za jego plecami :P) I z innymi laskami moze uprawiac seks jak kazdy normalny facet, kilkanascie, kilkadziesiat minut. I to nas wkurza. Co jest z nim nie tak? Wg ja go za bardzo podniecam, dlatego ze mna tak szybko konczy, no ale kur** bez jaj nie uwierze w takie cos! Moze jakis facet wyjasnic mi to zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka123
wiem bo sama go do tego naklanialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lubimy eksperymenty, dlatego kazalam mu zobaczyc jak mu pojdzie z innymi laskami, a ja za to moglam w tym czasie od czasu do czasu tez skoczyc sobie w bok" Jaki uroczy sposób na sprawdzanie swoich możliwości seksualnych. Tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka123
nie jestem. idealnie do siebie pasujemy, mamy podobne poglady na pewne sprewy szcegolnie jesli chodzi o seks. wiem co gdzie jak i z kim, i nigdy nic sie nie dzieje poza naszymi plecami. fakt faktem teraz zrezygnowalismy z seksu z innymi, wlasciwie na jego zyczenie. Do lekarza isc nie chce, bo skoro z innymi laskami mogl dlugo, to nie moze miec problemu z pzredwczesnym wytryskiem. Wiec co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek_duzy xxx
a ja mysle, ze naprawde go tak podniecasz ze szybko konczy, inczej z innymi laskami tez by szybko sie spuszczal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak go podniecasz ze konczy wczesniej,albo sie denerwuje????albo jest po prostu zmeczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka123
czym ma byc zmeczony? jak jest zmeczony to nie uprawiamy po prostu seksu, a denerwowac nie ma sie czym, miedzy nami zawsze panuje luzna atmosfera, jak szybko skonczy to zawsze bedzie nastepna runda po prostu chcialabym wiedziec dlaczego ze mna uprawia seks krocej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka123
no to pzrepraszam zeby uprawiac dluzej seks zamiast seksowenej bielizny mam zakladac golf? Z reszta ogolnie on nie latwo sie podnieca. Wiele razy bylismy w klubach ze striptizem (damskim, zadnych facetow w stringach, bo ja tez wole popatrzec na laski i przy okazji poduczyc sie paru fajnych ruchow), niejednokrotnie seksowna laska ze stucznymi balonami jezdzila mu po kroczu (oczywiscie mial spodnie, ale ja zawsze widze kiedy mu choc troche stwardnieje) i sie nie podniecal. Podobno laski, z ktorymi spal tez od razu nie postawily go na bacznosc (tutaj zareczyc oczywiscie nie moge). A ja jak sciagam stanik, to juz gotowy ;/ Teraz jak o tym mysle, to sie po prostu irytuje. Nie wiem co mam zrobic, zeby od razu miec dluuuugi seks. A nie kilka rund poklei ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatynka123
z reszta nie wierze w tlumaczenie "zebym byla zbyt podniecajaca" dlatego chce by jakis facet sie wypowiedzial, on najlepiej zna sie na meskim mechanizmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DonVitouo
hmm...zaliczylem nie jeden "dluzszy" zwiazek i nie jedna przygodna nocke ale o czyms takim pierwszy raz slysze...fakt faktem laska moze podniecic tak ze szybko sie konczy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak...
nastepnym razem sciagnij karton z ryja i bedzie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pzresady
laska ma problem, atrakcyjna podobno jest, wiec trzeba jej pomoc :) podaj swoj nr umowimy sie na porzadne bzykanko i bedzie wszytko ok ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×