Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madame pompidou

najbardziej zniewalającą częścią męskiego ciała...

Polecane posty

Gość madame pompidou

jest zdecydowanie tors!! Po prostu nogi się same uginają...kiedy widzę klatkę piersiową mojego faceta!! uwielbiam ją glaskać, calowac, dotykać... spać na niej. wszystko związane z torsem uwielbiam:) takie mam juz od dawna zboczenie... a wy dziewczyny??:P ktora z części jego ciala doprowadza was do szleństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinnkaa
Ja wolę penisa od klaty. Oby tylko był odpowiednich rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w swoim misiuuu
u mnie tez tors, ale dodatkowo barki, to taki symbol sily dla mnie, jesli sa szerokie, a moj takie ma (oczywiscie nie jak jakis steryd) no i oczywicie pupcia, ach jaka ma zgrabna!!! Faceci - to nieprawda, ze kobiety nie patrza na Wasze dupeczki hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestolatka___
mnie tam zniewala najpierw mozg (ale ja stara jestem) :D pozniej dlonie i zęby wyobrazacie sobie faceta z pięknym tyłeczkiem,czy ramionami,ale z fatalnym uzębieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w swoim misiuuu
czterdziestolatka - co racja to racja, zeby musza byc wszystkie i biale, ale autorka pyta o czesc ciala, wiec takich odpowiedzi udzielamy... Oczywiscie, ze w pierwszej kolejnosci jest to, co facet ma w glowie, ale pytanie bylo inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakunia
ja ramiona,biceps,tyleczek na klate tez zwracam uwage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestolatka___
a to moze nie zrozumialam :-) ocenialam ogolnie facetow,a nie tego swojego moj caly mi sie podoba,ale najbardziej chyba dłonie,u zadnego faceta nie widziałam tak ładnych (a jak jeszcze pomyslę,co on potrafi nimi robic...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britneyy23
Tylko kutas. Najlepiej 20 cm, może być czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnalka z lasu
plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame pompidou
zanim zostałam zniewolona przez jego tors, najpierw zobaczyłam piekny uśmiech, potem uwiódł mnie swoją osobowością....:) Zakladam, że większość pań uległa według tej kolejności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zniewoliły oczy mojego męża, niebieściutkie jak laguna... Ale rzeczywiscie dłonie, uśmiech, plecy... mrau...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdet
ale co wam daje ogladanie męskich tyłkow ? Podnieca was to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty powyzej
a co daje oglądanie babskich tyłków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska23
plecy i jeszcze raz plecy...jezuuuu jak ja je uwielbiam, szerokie, widac pod nimi kazdy mięsień, gładziutkie..no boskie. uwielbiam je nagie i pod obcisłym t-shirtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irsnee
kark i szyja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame pompidou
tylko tyle? ;) kiepska statystyka poki co..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona na misia
tors i ujędrniona dupeczka ahhh jak uwielbiam ją szczypać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O nie moge uwierzyc
zolza jakich malo jest tutaj. Jak tam Twoja kolezanka Franka z Warszawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od historii
Hmm byly podobne rankingi:) czytając ten stwierdzam: że mózg:classic_cool: oczy zęby:D szyja- to 3 facet co ma ładną;) A potem dalsze części:) - plecy, ramiona, dłonie, nnogi..zgrabne jak na faceta. Ale mój ojciec też miał zgrabne..babki na plaży mi to mówiły jak z nim byłam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madame pompidou
co do oczu.. to chyba zlozona sprawa:) chodzi mi teraz po glowie tekst piosenki: "sing sing pokochalam go, bo mial w oczach cos takiego- samo zlo!" i chyba się z tym zgodze... zawsze pociągali mnie bardziej ci "niepokorni w spojrzeniu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoNWeKtor InTroSekTrywnoWalNY
PaNtOfEl mĘsKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani od historii
No nie zgodzę się. Może każdy widzi w oczach to, co chce widziec?:) W oczach widzi się i wrażliwość i emocje i uczucia i inteligencje, szczerosc:) samo zło..to kojarzy mi się z zawistnym spojrzeniem, jak takie pokochac? czy zło można kochac? napewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalluna
Oczy- koniecznie niebieskie Dłonie - zadbane ręce - najbardziej kręcą mnie ręce z dobrze widocznymi żyłami, takie w stylu "marzenie każdego narkomana" plecy- fajne, szerokie plecy to jest to... włosy - żadnego żelu, lubię kręcone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalluna
Zapomniałabym Usta- fajne, miękkie pełne usta działają na mnie rozbrajająco takie wręcz stworzone do całowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujące
:) na co panie zwracają uwagę. :) Tylko nie piszcie że mózg :P ta galaretopodobna osłonięta czaszką część ciała nie rzuca się w oczy chyba aż tak bardzo. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie strasznie krecą meskie plecy mmmmm nie moge oderwać wzroku od mojego Słoneczka jak lata bez koszulki, strasznie podniecajacy widok, az ciary przechodza mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×