Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rita777

Panie Pajacyku, won z telewizji!!!

Polecane posty

Gość rita777

Nie potrafie zrozumiec jak ten pozbawiony bezguscia czlowiek moze byc zapraszany do programow jako wytworny znawca mody! Nie wierze, ze w Polsce brakuje ludzi, ktorzy znaja sie na modzie, maja swoj styl i potrafia ubrac innych. To samo tyczy sie kiczowatej Horodynskiej, ktora nie potrfi ubrac sama siebie a co mowiac o innych... Jestem w szoku, ze ludzie jaraja sie takimi ludzmi, ktorzy nie maja nic do powiedzenia. Czy ktos z was jest za oficjalnym usunieciem Jacykowa z tv????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii.....jakas przewrazliwiona
jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita777
robiłam kiedyś loda Owczarkowi Niemieckiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby odezwala sie fanka
bialych kozaczków, różu i błyskotek?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOF_SABINKA
ja nie mogę na niego patrzeć!!! nie wiem jak ktoś taki jak on może mieć tyle pewności siebie? http://tnij.org/esyr tu jest fajny artykul, w ktorzym ktos uzywa genialnych porownan :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynka23
"króla bezguścia" - ja tez bym go tak nazwala :) i zgadzam sie, ze na to mce powinno wybrac sie innych ludzi, jest wiele lasek w polskim show-biznesie, ktore potrafia sie fajnie ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynka23
nie lubie go bo sie kiedys do niego zalecałam , a on wzgardził mymi wdziękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry jest
a że ubiera się ekstrawagancko to co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoliiiii
autorka tego artykulu slusznie podaje za przyklad Cielecka, ktora nigdy na zadnej gali nie zrobila z siebie modowej-idiotki. to samo moim zdaniem tyczy sie Kozuchowskiej, ktorej stroje sa zawsze mega “dopieszczone”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita777
z kozuchowska to ja sie raczej nie zgodze, bo wg mnie bardzo czesto jest szutczna i to inni mowia jej przeciez jak ma sie ubierac a cielecka ma po prostu super styl :) a widzieliscie ten tekst o Cichopkowej: "grupą docelową Kasi C. są wciąż seniorzy i tak zwane kury domowe" - mistrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×