Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

*** to już w sobotę ******

Polecane posty

zleci ci ten dzien i noc tak szybko ze od razu Ci powiem ciesz sie kazada krotka chwila bo ilez ja bym dala zeby ten dzien mogl sie powtorzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam podobnie :) mieszanina nastrojów mnie prawie zabila.ale dla mnie niezapomniany dzień,chciałabym powtórzyć.życzę udanego ślubu i wesela.i życia małżeńskiego uslanego kwiatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
powodzenia i milej zabawy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty masz kochana
kilka dni a ja kilka miesiecy i Ty sie doczekac nie mozesz :P chyba ostatni tydzien oczekiwania jest najpiekniejszy :D hehe taki dreszczyk emocji ze to nie jeszcze ale juz tuz tuz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi was
teraz slub za chwilę rozwod I po co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olia_24
Ja również wychodzę za mąż w tą sobotę. Ciesze się bardzo ale to co nasłuchałam się od rodziców to nikomu nie życzę:( Nie robimy wesela tylko krotki obiad dla rodziny to źle. Mama obraziła się na mnie że jak to nie ma wesela :( Jestem złą, niedobrą córką :( to moja wina że nie było rewizyty u rodziców narzeczonego. Tylko wymagam i rządzę :( Oni nic nie wiedzą choć widzieli listę gości, menu razem ustalaliśmy. Mama jak miała iść do fryzjera to zrobiła wielką awanturę że nakazuje jej z tatą co ma robić. Jeszcze więcej mogłabym tu napisać. Nikt nie rozumie że ja nie chce wesela, że ja nie potrzebuje organizować hucznej zabawy dla gości. Połowę osob z listy zaproszonych wyrzuciłabym. Jest mi strasznie źle i przykro że tak to się potoczyło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to twój dzień i nie przejmuj się opinią innych, tak wiem że to rodzice, ale powinni uszanować Twoją decyzję... najważniejsze ze nie obisz nieczego wbrew sobie. POWODZENIA i dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovilyjka
No to trzymam kciuki za Was :) Będzie dobrze :) Jedyne, czego będziecie żałować, to to, że tak szybko się skończyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×