Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Karo**

Gdzie w internecie kupie fajne ubrania...

Polecane posty

Go艣膰 Kaja

Kiedy zaczelam byc zmeczona "szaroscia" sieciowek, uznalam, ze czas juz poszukac czegos聽nowego. Przejrzalam x sklepow, bylo naprawde ciezko, nic mi nie pasowalo, ale w koncu znalazlam swoje perelki 馃槈聽uwazam, ze warto sie przerzucic na cos bardziej indywidualnego, niz wygladac jak wszystkie kobiety na przystanku聽馃槀聽obecnie moim ulubionym sklepem jest impress me, to polska marka, jestem zniej bardzo zadowolona

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Kaja

Fajne ubrania ostatnio kupi艂am w sklepie聽

http://glamstuff.pl/ 艣wietnie wygl膮daj膮 i s膮 mega wygodne :)聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Tymoteusz1

Hm, bardzo ciekawe propozycje. Ja niesamowicie ceni臋 sobie takie rady, bo dzi臋ki temu sam jestem w stanie jeszcze bardziej korzysta膰 na zakupach. W ko艅cu je艣li jest jaki艣 sprawdzony sklep, to warto przekazywa膰 to dalej. Miejsca takie jak sklep z odzie偶膮 damsk膮 cudmoda.pl i podobne 艣mia艂o mo偶na poleca膰 dalej. Fajnie, 偶e tutaj si臋 to odbywa.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Emi

Polecam butik www.milagro-store.pl - du偶y wyb贸r 艂adnych ...enek na r贸偶ne okazje. Nowe kolekcje super! Do tego maj膮 fajne promocje, warto 艣ledzi膰 butik na Instagramie czy FB. Ostatnio kupi艂am ...enk臋 i sp贸dnic臋 i jestem mega zadowolona, jako艣膰 dobra i rzeczy jeszcze 艂adniejsze ni偶 na zdj臋ciach.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Kaja

Ja kocham impress me, to jest sklep dla mnie :D mo偶e nieco narcystyczne, ale uwielbiam kiedy wszyscy pytaja mnie skad to skad to itd聽馃榾聽no c贸偶, w przecietnym sklepie tego nie znajd膮

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Anaia
Dnia 5.08.2019 o 10:09, Go艣膰 Kaja napisa艂:

Ja kocham impress me, to jest sklep dla mnie 馃槃 mo偶e nieco narcystyczne, ale uwielbiam kiedy wszyscy pytaja mnie skad to skad to itd聽馃榾聽no c贸偶, w przecietnym sklepie tego nie znajd膮

haha, mam tak samo 馃槈聽ale trzeba im przyznac, ze projektanci impress me maja wyczucie gustu, ubrania sa sliczne 馃槢

Udost臋pnij ten post

Dnia 18.07.2017 o 14:32, oleczka45 napisa艂:

Zdecydowanie cosmosmoda.pl Robie tam zakupy ju偶 d艂ugo i zawsze jestem mega zadowolona. Sklep na 6 :)

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udost臋pnij ten post

Dnia 31.12.2014 o 12:36, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Moim zdaniem, je艣li lubicie oryginalne ciuchy i wspieracie polski design i kibicujecie kreatywnym polskim projektantom, to na Waszej li艣cie znale藕膰 si臋 powinno fashionality. Bez w膮tpienia maj膮 fajne marki, ja jestem pod najwi臋kszym wra偶eniem ciuszk贸w dzieci臋cych - s膮 po prostu mega fajne :) Oczywi艣cie dla siebie te偶 mam par臋 na oku ;))

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰

<a href="http://odstawieni.pl">http://odstawieni.pl</a>

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Beata

No w艂a艣nie nie lepiej w sklepach. Przez Internet jest wygodnie i taniej. Pomimo wieku sama wol臋 robi膰 zakupy w sieci. Buty g艂贸wnie kupuje. Upodoba艂am sobie Renee. Szczeg贸lnie, 偶e zawsze znajdzie si臋 jaka艣 wyj膮tkowa pere艂ka, kt贸rej nikt nie ma. Te偶 ostatnio pokazali mi jak taniej kupowa膰, to mog臋 si臋 z wami podzieli膰: zacz臋艂am korzysta膰 ze zwrotu za zakupy od Tipli. Tam te偶 mo偶na go u偶y膰. Pozdrawiam razem z moja kolekcj膮 szpilek.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 binkle

ubrania to chyba najlepiej kupowa膰 na allegro natomiast dodatki galanteryjne takie jak na przyk艂ad okulary przeciws艂oneczne to zdecydowanie polecam https://www.binkle.pl

Udost臋pnij ten post

Ostatnio znalaz艂am 5ave.pl i kupi艂am koszule i jest super 鉂わ笍聽Polecam

• Like 2

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Eksoma

no ja wlasnie ubrania bardzo 艂adne widzia艂am w Nico.com.pl - super maj膮 wyb贸r, sporo wszystkiego i przede wszystkim sa r贸偶ne rozmiaru. mo偶na kupi膰 艂adne ubrania!

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Danka

Ja sobie ostatnio upodoba艂am sklep sheshoponline.com, bo mieli fajn膮 promocj臋 na sk贸rzane torebki i co najwa偶niejsze polskie produkty. P贸ki co polecam!

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Iwona

Ja lubi臋 ubrania z Carry, bo wzory maj膮 takie, 偶e pasuj膮 dla ka偶dego. Moja c贸rka te偶 si臋 tam lubi ubiera膰.聽

Udost臋pnij ten post

Dnia 10.09.2019 o 10:10, Pariska napisa艂:

Ostatnio znalaz艂am 5ave.pl i kupi艂am koszule i jest super 鉂わ笍聽Polecam

Chyba wiem o kt贸rej koszuli m贸wisz i jestem tego samego zdania 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰

Jak b臋dziesz szuka膰 odzie偶owych propozycji to polecam zerkn膮膰 na聽 www.lejdi.pl/. Mi臋dzy innymi w sprzeda偶y bardzo wiele r贸偶nych ...enek wi臋c pod tym k膮tem naprawd臋 wiele ciekawych propozycji mo偶na wybra膰.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Opsa

W nico ostatnio kupi艂am sporo fajnych ciuszk贸w na jesie艅. A wyb贸r maj膮 rewelacyjny 鈥 dawno tak udanych i ciekawych zakup贸w nie mia艂am!

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 cat

A ja ostatnio zam贸wi艂am kilka rzeczy ze sklepu聽internetowego www.alyaboutique.pl . Teraz na wyprzeda偶y ceny s膮 naprawd臋 niskie.聽

Ubrania wygl膮daj膮 jak na zdj臋ciach i dla mnie du偶ym plusem jest to, 偶e maj膮 spory wyb贸r w ma艂ych rozmiarach XS,S.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 magda

Najcz臋艣ciej kupuj臋 w Carry, bo znam ten sklep od lat.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Digis

ja bardzo cz臋sto kupuj臋 w nico.com.pl - maj膮 dobry i fajnie wyposazony sklep, spory wyb贸r ubra艅 i na prawde fajnie s膮 skrojone! polecam sklep bo wyb贸r du偶y

Udost臋pnij ten post

Ja te偶 mam dosy膰 sieci贸wek. Najbardziej mi si臋 podobaj膮 ubrania markowe ale mnie nie sta膰, wi臋c zaopatruje si臋 w ubrania uzywane. Na maniere.pl maj膮 cz臋sto markowe pere艂ki.

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋