Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozka_Crone

Wróżby

Polecane posty

witam, proszę o odpowiedź na pytanie: czy moja firma przyniesie zysk? czy się uda? czy warto ogólnie mówiąc?... 07.10.1978 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeh- a czego potrzebujesz? :) Rytuał to prośba połączona z ofiarą do bóstwa/ bytu w sprawie jakiejś osoby o spełnienie jej prośby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.04.1981 - czy stracę pracę? i czy są widoki na leszą przyszość(mieszkanie)? Pozdrawiam KINGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierkowa- chyba przypadkiem wkleiło Ci się raz jeszcze Twoje pytanie :) proszę ;* i powodzenia, Słonko. Lady Venera- musisz wiele włożyć w jej rozwój i ta Twoja praca z pewnością się zwróci. W dzisiejszych czasach trudno rozkręcić poważny interes, jednak wydaje się, że masz do tego smykałkę. Jeśli będziesz nieustępliwa, to przedsięwzięcie zacznie przynosić zysk a Ty będziesz mogła chwilę odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imie Anna ur. 25.05.1993r On 11.07.1990r kiedy wreszcie sie ulozy i czy wogole sie ulozy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaOna- Jesteście bardzo ze sobą związani, łączy Was bardzo wiele. Macie bardzo dużą szansę, że Wam się uda- oby tylko mniej cierpliwe z Was w pewnym momencie się nie wyłamało. Zadbaj o to, a będziecie szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaa345
Czy to już miłość na zawsze, tak jak on uważa? Ja 30.03.92 On 13.11.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9.04.1981 - czy stracę pracę? i czy są widoki na leszą przyszość(mieszkanie)? Pozdrawiam KINGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bedziemy razem ja Ula 16.05.1982 on Kamil 04.08.1986?Z góry dziękuję za odpowiedx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno, Ty poszukujesz stabilizacji i uczucia. Żeby zaczęło się układać musisz dać swojemu partnerowi czas, żeby dokładnie przemyślał, co się dla niego liczy. Bo zależy mu niewątpliwie, jednak jest w rozdarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedytak w ogole to szanown
a wrozka moglaby jakis termin przyblizyc!pan 22.04.66,ja 5.01.70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja Joanna 05.01.1983, on Paweł 11.08.1983 czy jest szansa, że będziemy parą? proszę napisać czy jest to w ogóle osoba, którą mam zaprzątać sobie głowę... ;-))) serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziekuje Wrozko . Nie wiem kiedy mam Ci napisac recenzje i ocene (tak prosilas), pytanie przyszlosciowe wszak bylo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeh
Potrzebuję... szczęścia jak każdy;) To ja może jednak poproszę zwykły horoskop, bo boję sie jednak tego rytuału:P znak zodiaku to lew 22.08.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone oczyyyy
ja-27.07.1985, on: 23.12.1987 czy kocha? i czy to jest wlasciwy partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wrózba nie pasuje i to bardzo... jemu zalezy bardzo.... tylko nie mialam na mysli tego co Ty... On teraz siedzi w wiezieniu na 3miesiecznej sankcji... chodzilo o to czy wyjdzie przed i czy wogole wyjdzie szybko:( myslalam ze zrozumiesz skoro jestes wrozka... odpowiez teraz:)??? kiedy wyjasnilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiiiiiona
Patrycja-29.06.1988 on 28.09.1985, pol roku razem, czy on mnie kocha? czy ten zwiazek jest stabilny? czy mu zalezy na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cukierkowa- odpowiedziałam Ci przecież :) ciekawskaaa345- jeśli nie będziecie popadać w skrajności i nie pojawi się dla Was jakaś ciekawsza opcja, to macie spore szanse, by być ze sobą długo i szczęśliwie. ulllala- Upewnij się co do jego osoby. Marzenie o związku z nim to jedno, jednak ten pan "ma różki" i żeby być z nim, trzeba je akceptować :) pysia mysia- jeśli zależy Ci na wyjeździe, to musisz zacząć już teraz się rozglądać, bo jest najodpowiedniejszy czas. Na razie dziękuję, wieczorem odpowiem na resztę państwa pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze ja tez sie załapie? :) ania 14.09.1984 kiedy zamieszkam razem z moim chlopakiem? dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wyjde za mąż Marka obecnego(14.07.70r.) czy ktos inny? Gabrysia ur. 15.11.76 r. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja się nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotaaaaaa
1.09.70 jakie sa szanse dla mnie na znalezienie pracy??? kiedy wyjde z tego dola???? potrzebuje pieniedzy, aby sie utrzymac i aby poprawily sie moje kontakty z rodzina: mama i rodzenstwem... potrafisz mi poradzic...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula 120282
witam:)mam pytanko ile dzieci będę miała ur 120282

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....finka
Jak widzisz przyszłosc moich dzieci ?Renaty o4 04 88 i Radosława 06 05 87 . Czy Renata znajdzie prace w aptece ?i kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zartoskana
proszę o horoskop. 13.11.1961

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatkaaaaaaa
Joanna 15.02.1989 czy zaszłam w ciąże ? jesli nie to kiedy mogę zajsc :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×