Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiajeszczezestaryn nazwiskie

moj pierscionek

Polecane posty

Gość DO zakochanaMałaCzarna
Ja cie chyba znam:D bo widziałam taki pierścionek u mojej przyjaciółki. Faktycznie ślicznie wygląda na palcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to mi misi sie najbardziej podoba.. ja mama podobny do tego http://www.apart.pl/pl/diamenty,c,kolekcje,Pierscionki_zareczynowe,1376 tylko jeszcze z sa dodatkowe 3 male kamienie po obu stronach tego duzego i wiem ze nie cale 2tysie kosztowal i jeszcze moj kochany negocjowal i dobrze a trafil w moj gust bo pierscionek jest taki delikatny i tak jak dojdzie do slubu w czerwcu to obraczke bede nosic a ten sie schowa dlatego nie warto wydawac duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamencikkkkkKkkKKkk
ja dostałam podobny do tego który autorka pokazała w zdjęciu, tyle , ze obok diamenciku jest odrobina białęgo złota co dodatkowo robi efekt:) piekny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka z usa
http://www.zales.com/product/index.jsp?productId=3382052&kpc=1 a to moj :) biale zloto jedynie toleruje wiec jesli Tobie sie podoba, to czemu ma nie pasowac.. i wcale nie schowalam pierscionka kiedy zalozylam obraczke.. nosze i obraczke i pierscionek na tym samym palcu (przynajmniej tutaj sie tak nosi..) a jak sie dorobimy (hehe za sto lat) to planujemy wstawic peirscionek w obraczke :D ps. najwazniejsze, ze dla Ciebie jest to wymarzony i najcudniejszy pierscionek, jesli cos w nim CI sie nie podoba, to powiedz szczerze, bo to TY masz byc przeszczesliwa za kazdym razem jak na niego zerkniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Obiektywnie nie brzydki, ale nie w moim guście. Wolę z jednym oczkiem. Ale ważne żeby tobie się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zareczona juz
Prowansja - bardzo ładny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniały
Prowansja- piękny ten pierścionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się najbardziej podobają pierścionki z białego złota. Np. takie: www.diamondscenter.net/product_info.php/cPath/33/products_id/306 , www.diamondscenter.net/product_info.php/cPath/33/products_id/311 , www.diamondscenter.net/product_info.php/cPath/33/products_id/412 . Chyba najbardziej podoba mi się ten ostatni, ale ciągle szukam ;) Co jakiś czas posyłam mojemu mężczyźnie linki, żeby wiedział czego się spodziewam ;) Głównie szukam w sklepie diamondscenter.net. Ceny mają dość przystępne, a nie chcę, żeby się przeraził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaris
Ja mam pierścionek z białego złota i nie uważam, że tylko żółte złoto nadaje się na zaręczyny. Obrączki też chcemy z białego złota, ja nie lubię zółtego, mojemu narzeczonemu też się nie podoba, nie noszę takiej biżuterii, więc tak już zdecydowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona już i wspaniały - może kiedyś taki dostanę?? Chociaż nie chciałabym, żeby mój chłopak wydawał taką fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
betaris -> fajny, bo niby klasyczny z jednym oczkiem ale jednak z fantazją. Sama wybralas czy chlopak ci wybral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaris
ejbisi - sam wybierał. Wcześniej został tylko w miarę nakierowany, że ma być niedrogi, klasyczny, białe złoto, żeby nie było rozczarowań;) Kiedy na niego patrzę, zawsze się uśmiecham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betaris
coco_chanel, Twój bardzo mi się podoba, ale nie chciałabym, żeby mój narzeczony płacił tyle za pierścionek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betaris - hmm...ja nie miałam w zasadzie nic do gadania, taki po prostu dostałam i też nie wiedziałam kompletnie, że to będzie ten, zaskoczył mnie niesamowicie...ale tak naprawdę, to jaki pierścionek nieważne, ważne, że od ukochanego faceta, ja mogłabyum dostać nawet za 200 zł i byłabym szczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karosfera
A ja już od roku nosze taki : http://www.yes.pl/diamenty/BB-Z-000-Y01-1488 zaręczyny były wspaniałe mimo,że podejrzewałam nie wiedziałam że zaplanuje to w tak cudowny sposób.Pierścionek oczywiście sam wybrał,a rozmiar?Hehe pewnego dnia zniknął mi jeden pierścionek,ale jakoś sie o niego nie martwiłam ;D wiedziałam w czyich roczkach może być i,że niebawem wróci do mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam prawie identyczny ładny taki klasyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobny pierscionek do autorki , takie mi sie podobaja najbardziej , z zoltego zlota, chociaz osobiscie wole tez biale ale tak mi sie skojarzylo zolte zloto z zareczynami i slubem bardziej. Obraczke slubna mam dwukolorowa..:) Ale najwazniejsze jest dla mnie bizuteria nie byla zbyt przesadzona, co za duzo to nie zdrowo, jak choinka to tylko w grudniu w pokoju a nie na palcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki cudny ostatnio wypatrzyliśmy (aaa razem!!! i z jego propozycji:)) w Kobe, ale nie ma na stronie internetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki cudny ostatnio wypatrzyliśmy (aaa razem!!! i z jego propozycji:)) w Kobe, ale nie ma na stronie internetowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena123
Witajcie! Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe to podaje link do strony, z której ja wybierałam dla siebie. Jest to stronka http://www.anka-bizuteria-sklep.pl/ Warto tam zajrzeć. Bardzo duży wybór. Te cudeńka są tam po prostu wspaniałe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×