Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca....

męskie objawy zakochania się

Polecane posty

Gość pytająca....

Po czym można stwierdzić że on jest zakochany? Że nie chodzi mu tylko o sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość istoty bez uczuć
zero nic nul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakerra
rozmarzone oczy,uśmiech na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
gazy? rzeczywiście ma ciągłe gazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca....
widze, że tutaj nie pogadamy... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiowiczka
Pytająca, nie przejmuj się, tu mało kto normalny ejst. Też chciałąbym znac odpowiedź te to pytanie. Ale to jakiś facet by musiał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal Marchlewski
Podwyższony poziom serotoniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciagle pisze dzwoni
chce Ci pomagac na nic nie naciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana bardzo
ciekawa tez jestem:-) moze jakis mezczyzna by napisal jak to sie objawia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Youlka
buahahahah z ta erekcją to dobre :) jak masz ją obok :) gorzej jak na odległość...musi byc upierdliwe takie zakochanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskie auto
Objaw nr jeden: Pokazuje się PUBLICZNIE, a zatemi Tobie, z INNą Kobietą:D odczytaj to jako: nie jesteś jedyna, pamiętaj!:D Objaw nr dwa: Komplementuje inne kobiety. Biega oczami za nimi Objaw nr trzy: Dla koleżanek ma czas - spotkania, rozmowy, dla Ciebie nie!:D radz sobie sama!! Objaw nr cztery: Nie ma czasu dla Ciebie, ale często bywa u Ciebie w mieście z kumplem autem. Jeżdżą sobie. A jak cię mija to trąbii:O Co za wychowanie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie może oderwać od ciebie oczu, z przyjemnością służy ci pomocą i radą, zwierza ci się ze wszystkiego, pamięta każdy szczegół z twojego życia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oni umieją kochać
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie jestesci prawiki
Zaden nie byl zakochany? Poradzcie kolezance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selene26
Też kiedyś myślałam że oni nie są zdolni do głębszych uczuć, do momentu aż poznałam mojego chłopaka. Jego wzrok mówi wszystko za siebie, jest szczęśliwy jak mnie widzi i smutny jak się żegnamy. Troszczy się o mnie, chce dla mnie jak najlepiej, interesuje się moim życiem i chce tylko mojego szczęścia. To właśnie sa męskie objawy zakochania się. I uważam że oni szybciej się zakochują niż kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble gryy
zrobi dla Ciebie wszystko. Przyjmie jak to mówią wszystko na klatę. Podkuli uszy i jeszcze prosi nawet jeśli nie nabroił. Jednym słowem będzie starał się ciebie utrzymać nawet jeśli miałby pokłócić się z całą rodziną, stracić pracę i takie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty dla niego tez wszystko
zrobisz , czy tylko pod warunkiem ze sie ozeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józekzpierdziszewa
Podstawowe symptomy już ktoś wymienił. Jeśli ponadto poci się pod pachami, chrapie w nocy i ma polucje to juz masz pewność że sie zakochał. Jaki kiedy jestem zakochany, to częściej się myje i nawet wydłubuję brud z pępka. jeśli zaczął nagle chodzić w czystych butach i kupił sobie coś droższego do perfumowania niż wodę marki Brutal to jest strasznie zakochany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooooo BNB...
To jakie sa objawy zakochania u mezczyzny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskie auto
Faceci są mocni, ale w słowach:D Uwielbiają mówić, że zrobią wszystko.. A jak przychodzi taka sytuacja to nie robią NIC>.. Np. Zawracają głowę nr1...są u niej w mieście, zaglądają za Nią, adorują itp..:) a potem święta, sylwek, sex, imprezy zawodowe, góry spędzają z nr2..:( Potem znów odwiedzają tą nr1...i znów to samo... Mydlą oczy..:) a w efekcie święta, sylwek, imprezy zawodowe, góry znów spędzą z nr2.. :( Jakie to przykre.... :(:(:(:(:(:((:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd ja to mam wiedzieć? tylko, że pytanie jest nie poważne... bo przecież bo takim krótkim czasie to o tzw." miłości" raczej mówić nie można tylko o zauroczeniu najwyżej (jak rozumiem to znaczy zakochanie). Czyli i tak jak przejdzie to moga się rozejść. Przecież ludzei sie rozstają. czyli nikt jej żadnej gwarancji nie da :D możesz sobie pogooglać co robią zakochani ludzi... pewnie sie starają dobrze wypaść :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy moze sie wypowie
jakis FACET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do BNB
Nie migaj sie. Nikt powazny nie zaklada , ze z kazdego zakochania ma byc dozgonna milosc. Nie z kazdej maki bedzie chleb. Pytanie jest o zakochanie i tego sie trzymamy. Odpowiesz? Czy mam sobie wyjsc z tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józekzpierdziszewa
Ok powiem raz poważnie... jeśli facet się zakochał, to będzie wysyłał sygnały które możesz zinterpretować tylko jako przejaw uczucia albo zbliżającej sie sraczki. My nie jesteśmy na tyle skomplikowani żeby to komplikować. Jeśli szuka z Tobą kontaktu, mówi Ci miłe rzeczy, pyta co myślisz na dany temat i dba o swój wygląd i zachowanie w Twoje obecności to sie zakochał. Jeśli jest wobec Ciebie nazbyt uprzejmy i potulny to włąsnie takie sygnały. PS. 1% facetów pokazuje uczucie pierdząc przy stole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy zakochani faceci
beda automatycznie zazdrosni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Po czym można stwierdzić że on jest zakochany? Że nie chodzi mu tylko o sex." ---------> Jemu ZAWSZE będzie chodziło tylko o seks Reszta (czyt.zakochanie) to efekt uboczny dobrego rżnięcia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dobra odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choholudek
- kiedy pisze/dzwoni do Ciebie - chce się z Tobą spotykać, sam proponuje spotkania - interesuje się Twoimi sprawami i problemami, stara się pomóc kiedy masz problem, pocieszyć, doradzić - prawi komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×