Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trele moreleee

pytanie o byla/bylego

Polecane posty

Gość trele moreleee

czy utrzymujecie kontakt?? mnie byla powiedziala ze nie mam do niej szacunku ale jakos nie mam ochoty z nia rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla komfortu psychicznego NIE
nie utrzymuje. na poczatku bolaloby gdybym widziala go z inna (kochalismy sie ale nie wyszlo). a teraz po czasie juz nie zalezy na kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habset
zadnego kontaktu-tak jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja utrzymuje kontakt z wiekszoscia bylych - przynajmniej tych, na ktorych mi zalezalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wolę nie. Trudne ale do zniesienia ;) Oczywiście przy przypadkowym spotkaniu lub jakiejś ważnej sprawie można pogadać ale żeby umawiać się tak o na piwko poplotkować to nie. A dlaczego? 1. Zazwyczaj, któraś strona chce wrócić i będzie jej ciężko , że ta druga nie chce. 2. A co z obecnym partnerem? Nie chciałabym żeby mój chłopak spotykał się ze swoją byłą na kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele moreleee
no wlasnie... namawiala mnie ostatnio na seks ale ja obsmialem.. pewnie wobec poprzedniego facet zachowywala sie tak samo wiec chyba wyszedlem na tym dobrze, oczywiscie pretensje byly bo jak powiedzialem nie to bylo ze nie kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc przez 1,5 roku nie kontaktowaliśmy się, ale potem mieliśmy wspólną sprawę do załatwienia i teraz się mnie uczepił jak rzep psiego ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele moreleee
pewnie nie ma co pobzykac to i o tobie sie mu przypomnialo, smieszne dla mnie to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie przeszlo
mimo ze juz ponad 2 lata minely, kilku facetow sie przewinelo. 5 lat z nim bylo najlepszym okresem mojego zycia :( nie widujemy sie, bo mieszkamy daleko, a dla mnie kazde spotkanie byloby rozdrapywaniem ran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele moreleee
ciekawe czemu tak pozno to zrozumialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie przeszlo
to nie ja zdecydowalam o zerwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele moreleee
wracanie do tego po 2 latach to troche za pozno.. chyba czas powiedziec - bylo minelo--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie przeszlo
oczywiscie masz racje. normalnie do tego nie wracam ale to wlasnie powod czemu nie widuje bylego. normalnie jest dobrze. czasem tylko ze snu budzi jeszcze placz, ale zdarza sie to coraz rzadziej.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiscie pretensje byly bo jak powiedzialem nie to bylo ze nie kocham" było powiedziec ze owszem, właśnie jej nie kochasz, jakbyś ją kochał tobyście dalej byli razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×