Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mieszczuszka

A ja mam dzisiaj urodziny i jakoś mnie to nie cieszy...

Polecane posty

Siedzę w pracy i mam wrażenie, że najważniejsze dla mnie osoby kompletnie o tym zapomniały ;/ Jedynie Tatko o swojej córci pamiętał. Dostałam masę życzeń od dawnych znajomych a nawet od ludzi, których słabo znam. A On? A mama, siostra?? Eeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacyjka jeszcze 2 w 1
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co spacyjka 2 w 1??? Nie mam racji żeby być zła? Spa_cja dziękuję :* tylko te marzenia to też się nie chcą spełniać jakoś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem dlaczego niektórzy tak roszczeniowo domagają się pamieci o takich okazjach jak urodziny, imieniny.... po co takimi pierdołami zawracac sobie dupe? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacyjka jeszcze 2 w 1
najlepszego autorko;) sopacja nie obrucisz sie jak babel bedzie na swiecie;)powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spełnią sie, spełnią;) Moje od urodzin...spełniło się za miesiąc ;) Cierpliwosci i duzo usmiechu!!:) Wiesz, jak mówią? Jesli chcesz, by swiat usmiechnal sie do Ciebie, przynies mu najpierw swoj dobry humor:) On i mama na pewno nie zapomnieli...zgadzam sie z Regresem, ze to dopiero poczatek dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Regresik, że początek i mam nadzieję, że będzie ok ale to tylko nadzieja a to podobno matka głupich :P Była impreza i życzenia od większości już dostałam ale dzisiaj jest dokładna data i jakoś nikt o tym nie pomyślał.. Hmmm wiem, że głupia jestem ale co tam typowe dla blondynek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bydlak bo Ty jesteś facetem :P to wszystko wyjasnia a ja sie o nic nie upominam tylko tak mi się nudzi to postanowiłam tu się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie to te całe
życzenia to taka obłuda :O wiadomo że nikt bliski siekiery w plecach ci nie życzy a jak życzy to ci powie to tylko taki przerost formy nad treścią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może i masz rację. Ha i tak się cieszę bo w końcu jestem światowo pełnoletnia :P gdyby nie ta pogoda to byłoby jeszcze lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×