Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sprzątanie Kraków

Sprzątanie mieszkań i domów jednorodzinnych Kraków

Polecane posty

Gość Sprzątanie Kraków

Oferuję profesjonalną i rzetelną usługę sprzątania mieszkań oraz domów jednorodzinnych na terenie miasta Krakowa. Korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, zapewniam pełna dyskrecję, estetykę i solidność wykonywanej pracy. Zapewniam wysoką jakość świadczonych usług, dostosowaną do indywidualnych wymagań i potrzeb moich Klientów. Jestem poważną, odpowiedzialną, zamężną osobą, która prowadzi własny dom rodzinny od 13 lat i chętnie podejmę stałą współpracą, jak również wykonam zlecenia jednorazowe. W zakresie standardowych prac porządkowych proponuję i zapewniam: - odkurzanie i mycie podłóg, - odkurzanie i usuwanie kurzu z mebli, lamp, parapetów - gruntowne sprzątanie łazienek i kuchni - mycie luster - odkurzanie tapicerki meblowej - czyszczenie klamek, futryn, drzwi, listew przypodłogowych Cennik: Standardowe prace porządkowe: - 1,20zł/m2 wykorzystując środki czystości klienta Dodatkowe usługi: - mycie okna pojedyńczego 10zł/szt. - mycie okna balkonowego 15zł/szt. - prasowanie 14zł/h - porządkowanie garderoby 13zł/h - pranie ubrań 13zł/h - czyszczenie wewnątrz szafek kuchennych 13zł/szt. - usuwanie brudu z urządzeń AGD 16zł/h - mycie naczyń i sztućców 15zł - pozostałe indywidualne usługi cena do uzgodnienia Wykonywanie usług w ustawowe dni wolne od pracy są droższe o 95%. Mocno przypalone garnki, nie są moja mocną stroną, ale kto wie :-P Przed rozpoczęciem pierwszego zlecenia przekazuje każdemu, nowemu Klientowi swoje dane osobowe oraz W celu uniknięcia niejasności spisuję wraz z właścicielem mieszkania/domu wszystkie znalezione usterki w mieszkaniu np: porysowane meble, pęknięte szklane powierzchnie, itp...) W przypadku zainteresowania moją ofertą, proszę o kontakt telefoniczny: +48 511 733 958 lub e-mail: sprzataniedokoncaswiata@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Pozwolę sobie odświeżyć temat 🙂 Po 13 latach pewnie stawki się zmieniły. Ja korzystam z usług firmy Nodwig spod krakowskiej miejscowości Narama. Specjalizują się w czyszczeniu dywanów, tapicerki meblowej, materacy oraz myciu elewacji i kostki brukowej. Przykłady realizacji robią wrażenie: https://www.nodwig.pl/czyszczenie-tapicerki-meblowej/ prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×