Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ertertet

Kobiety....

Polecane posty

Gość ertertet

Dzisiaj zerwała ze mną dziewczyna mówiąc, że mam problem z komunikacją i jej nie rozumiem. Kiedy zapytałem, dlaczego mi o tym wcześniej nie powiedziała, odparła „nie chcę o tym rozmawiać”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie chce mi się z tobą gadać " :D:D załatwiła cię bez słów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66666666666666666
zostawił mnie mój chłopak, z którym byłam ponad 3 lata. Złapałam doła,więc przyjaciele zabrali mnie do klubu, żebym się trochę rozerwała. W klubie był mój ex ze swoimi przyjaciółmi. Podszedł do nas i zapytał moją przyjaciółkę, czy nie miałaby ochoty się z nim umówić. Zgodziła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zapytałem, dlaczego mi o tym wcześniej nie powiedziała, odparła „nie chcę o tym rozmawiać”. albo inne słynny cytat : "i tak nie zrozumiesz " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasioooooo
Dzisiaj zerwała ze mną dziewczyna mówiąc, że mam problem z komunikacją i jej nie rozumiem. Heh, wiesz ona miała na myśli, że jesteś kiepski w łóżku. Nie daj się nabrać na jej słowa. Nie chciała cię urazić. Możliwe jest też, że ma innego na oku bo zrywanie z takiego powodu o jakim ci mówiła, to banał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d112
Nie rozumiecie.... Chodzilo o to że jej nie rozumie, ale gdy chciał aby to wyjaśnila powiedziala że nie chce o tym gadać... Czyli że tak było zawsze czyli jak miał ją zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasioooooo
Po cholerę piszesz różnymi nickami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×