Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodaczek

Faceci

Polecane posty

ja jestem po rozwodzie miałam męża ale już nie mam, bo zostawił mnie i poszedł do innej chyba dlatego że był słaby seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długie chodzenie z seksem czekalismy do ślubu no i wyszło tak jak wyszło po ślubie to była kicha nie zgraliśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romano Semacher
ty penetrujesz, ale krawezniki..., jesli wiesz,co chce powiedziec ci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
Rodaczek , powinnaś wiedzieć dlaczego odszedł facet i zanim na niego naplujesz to zrób rachunek sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz z tym właśnie obecnym myślałam że może coś wyjdzie ze jakis poważny związek a tu znowu dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
Rodaczek , skoro się uparłaś aby spprawdzić faceta dopiero po ślubie to popełniłaś największy błąd życia i teraz możesz mieć pretensje tylko do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak naprawdę nie wiem jak mam postępowac z facetami chyba dam sobie spokój z tymi dupkami i przestanę się narzucac temu obecnemu bo i tak nic nie wyjdzie z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak byłam grzeczną dziewczynką tak wychowaną ze z facetem należy isc do łozka po slubie no i dzisiaj mam młoda rozwódka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewaldi
Rodaczek , czyli masz wpisane w papierach, że rozwódką jesteś , już wiele razy rozmawiając z kobietami przyznawały się że wolą być administracyjnie zapisane jako rozwódki albo jako wdowy w wieku 27 lat , próbuję zrozumieć ale nie pojmuję działania kobiet , chyba chodzi o kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz przynajmniej wiesz ze nie ma nic zlego w sexie przed slubem,nie zawsze musi byc zle a wazne jest zeby sie upewnic ze tobie przynajmniej bedzie z nim dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą mam pretensje do całego świata ze mi nie ywszło byłam bardzo za nim takie zauroczenie zakochanie w młodym wieku tylko ze nic z tego nie ywszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczęłam spotykac się ztym obecnym zeby po prostu zapomniec o tym moim byłym mężu, żeby jakoś zapomniec i zacz ac normalnie ży c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i boli mnie bardzo że kolejny może mnie tak zostawić bez słowa wyjaśnienia, najgorzej jest znowu komus na nowo zaufać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teddy 0.
Niejeden jeszcze cię puknie w czoko, nie łam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×