Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pauuulla24

co myślicie o srebrnych obrączkach ślubnych???

Polecane posty

Gość nie uwazam ze jestes
sknera, ale 1. srebro faktycznie krotko bedzie ladnie wygladac 2. jestes pewna,ze nie bedziesz miec uczulenia, jesli np. bedzie z innego stopu niz zwykle nosisz? 3 tak wiec, poszukalabym trzeciego rozwiazania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododo
kazdy kupuje takie,na jakie go stac. Jesli teraz brak kasy,to faktycznie mozna kupic pozniej,ksiadz poswieci,i tez bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodododo
spoko,jak dla mnie moga byc,ale ja jestem minimalista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe złoto i srebro niczym się od siebie nie różnią. Miałam na tej samej ręce obrączki z tych metali i dla niewprawnego oka były bez róznicy ta z białego złota była ślubna, więc już jej nie noszę, ta ze srebra służy mi już ładnych kilkanaście lat i absolutnie nie sczerniała kup takie obrączki jakie Ci pasują i nie sugeruj sie zdaniem innych, bo to Ty będziesz ją nosić, a nie inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się tam jednak by głupio srebro nosiła - to już bym wolała tytanowe;) No ale wiadomo koszty... Ale puszczając wodzę fantazji, to najfajniejsze wg mnie są połączenia złota klasycznego z białym na przykład....Na prawdę fajne modele widziałam tego typu na hadrys.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo biale zloto to jest srebro
z mala domieszka zlota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem mamy srebrne obrączki za 60zł para nie potrzebowaliśmy wydawać mnóstwa kasy na coś co ma być tylko symbolem nie robiliśmy wesela ani nawet przyjęcia kto chciał przyjść na ślub to przyszedł zaoszczędziliśmy dzięki temu dużo kasy i nawet nie chodzi o to ... lepiej kupić obrączki srebrne zamiast złotych i różnicę w cenie wydać na pralkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrz na siebie, podobaja ci sie kupuj, ty bedziesz je nosila,ty za nie placisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia 35
Co za bzdury nie ważne jakie obrączki ważne jakie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akraw
My też się zdecydowaliśmy na srebrne obrączki bo luby ma uczulenie. Wcale nie uważam tego za jakiś symbol mniej czy nie małżeństwa. Ważne jest, że się kochacie a obrączka to tylko dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka
srebrne sa ladne ale sniedzieja i sa mniej trwale a probowalas stali chirurgicznej lub tytanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli masz uczulenie na nikiel zawarty w stopie złota, poszukaj jubilera który zrobi ci obrączki ze stopu złota i palladu zamiast niklu, nie uczula, dodatkowo jeśli zdecydujecie się na białe złoto - nie będzie żółkło, bo nikiel utlenia się na żółto a pallad - wcale lub na biało, sama nosze taką obrączkę i polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada , gołodupce srebrne obrączki kupują na ślub bo ich nie stać A wmawiają wszystkim alergie :D :D :D Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z narzeczonym kupujemy srebrne. W Karkosiku za 2 zapłacimy ok 80 zł. Na złoto nas nie stać. Zapraszamy 6 osób. Przyjecie robimy u nas w mieszkaniu. Sukni ślubnej nie mam (mam spódniczkę kremową i białą bluzkę). Ślub będziemy mieć bardzo skromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co w ogóle te śluby jak was nie stać? A jak sie dziecko pojawi? To tez wersja najtańsza wyprawki i życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izuu_9
Jak czytam niektóre komentarze, to mnie serce boli.... "Jak Cię nie stać na lepsze obrączki, to w ogóle nie bierz ślubu" itp, itd, co to ma być w ogóle?? masakra, jakaś ciemnota i tyle.... Moi rodzice mają srebrne obrączki od 25 lat, tylko raz na jakiś czas oddaja je do czyszczenia, a poza tym nic nie z nimi nie dzieje, nie łamią się, nie wyginają, są ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Technika wyrobów biżuterii ze srebra w dzisiejszych czasach jest już tak zaawansowana, że na pierwszy rzut oka nie da się odróżnić od białego złota. Dodatkowo pokrywane są specjalną warstwą rodu, która dodatkowo nabłyszcza powierzchnię, dodatkowo zabezpiecza przed utlenianiem, co powoduje iż srebro nie czernieje. Dla ludzi mniej zamożnych to idealne rozwiązanie, zamiast się wykosztowywać na złoto. tutaj można coś znaleźć www.fajna-bizuteria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×