Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fhfgjhyjy

KIEDY U WASZYCH DZIECI POJAWILY SIE PIERWSZE ZEBY ?

Polecane posty

Gość fhfgjhyjy

Moja corka ma 10 miesiecy i ani jednego :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
10 miesięcy-pierwszy ząb. Teraz ma rok i dwa zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego synka pojawił sie pierwszy ząb w 11 miesiącu. Jak nie było tak nie było.A jak wychodziły to bywały że po 2-3 jednocześnie. Więc wieku 13 miesięcy miał komplet zębów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja chrześniaczka ma pół roczku jak byłam u nich dzisiaj to ma dwie małe perełki :) strasznie się ślini, grymasi, wkłada rącki do buźki więc pewnie rosną jej kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja____
U nas raz się zdarzyło, że po 3 miesiącu była pierwsza dolna jedynka. :P Ale normalnie powinna wyjść między 6 a 12 miesiącem, także autorka nie powinna się obawiać żadnych nieprawidłowości. My mamy jednego early developera. ;) U reszty był to z reguły 8 miesiąc i później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeee
pierwszy syn 10m. drugi 12m. później już poleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek ma prawie 3,5 miesiaca i juz 2 zabki, dolne jedynki...ale on jest wyjatkowo szybki... Ale ty nie martw sie, bo mojej siostrzenicy pierwszy wyszedl gdy miala 11 miesiecy i szybko posypaly sie jeden po drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial 7 miesiecy - az do poniedzialku mial 3 zabki na dole . w ciagu 3 dni (od wt do czw) codziennie wychodzilo mu po jednym zabku i teraz ma tez 3 na gorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama synka 15 miesięcy
Pierwsze zaraz gdy skończył 7 miesięcy, a dziś ma 15,5 miesiąca i jak na razie 4 jedynki, 4 dwójki i dopiero co wyrzynają się 4 czwórki i to wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim dzieciom pierwszy zabek wyszedl dokladnie w ostatnim dniu 5 miesiaca syn w wieku 18 miesiecy mial juz 20 zebow a corka w wieku 15 miesiecy ma ich 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna2009
mojej Juleczce dzis pokazał się pierwszy ząbek:) w środę zaczęłyśmy 21 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu dziecku też dzisiaj wyszedł ząb pierwszy. a za dwa tyg kończy rok! mój lekarz twierdzi ze martwić należy się po 18 miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej pierwsze 2 ząbki wyszły jak skończyła równo 5 miesięcy teraz za chwile kończy rok i ma 8 zębów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał 10 m-cy a potem szybko kolejne, nie martw się, szybciej pojdzie i mniej stresu i bólu niż jak wyłażą kilka miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy ząb pojawił się, gdy córka skończyła 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy ząb
jak skonczone 6 mc teraz ma 17 miesiecy i ma 12 zebow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie....mojemu wyszły 2 górne jedynki tydz. przed roczkiem, później wychodziły tak dwójkami....ponoc im poźniej tym zdrowsze i silniejsze ząbki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała 10 mcy jak wyszły 2 dolne dwójki, później szybciutko poszło, parami , jeden za drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4,5 miesciaca 2 zeby zaraz potem 2 nastepne jak mial skonczone 14 msc maił ich komplet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×