Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koktajl84

Do komputerowców. help

Polecane posty

Ściągnełam pewną gre ale niestety nie chce mi sie uruchomić. Na początku wyskakiwały jakies okienka z brakiem czegoś tam ale pościągałam z internetu i niby już powinno być ok. Na pulpicie nie ma takiej normalnej ikonki tej gry jest tylko taki biały skrót. I teraz jak chce uruchomic to na chwile pojawia sie czarne okienko z migajacym kursorem i raport o błedach. Wie ktos co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcds vadbvf
usun gre i sciagnij jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrót z pulpitu jest "pusty". Wejdź do katalogu z grą i znajdź ikonę gry ("lancz gejm") i od niego utwórz skrót na pulpicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez jaj wiedza kosztuje a poza tym jesteś wygodny bo ci się rozwiązania poszukać nie chciało a wygoda kosztuje............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertara 2
start/wszystkie programy/ - może tak?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiertara 2
teraz się gra w przeglądarkowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłoś się do właściciela gry, na pewno Ci pomoże :) Poza tym na kafeterii nie opłaca się pomagać, bo potem się "dziękuję" nawet nie zobaczy, więc: albo wywalasz kasę na oryginały, albo prosisz o płatną pomoc kogoś, kto się zna i czekasz, aż ktoś do Ciebie zapuka. Twój wybór, ale nic za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliknij prawym na
Goom Player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliknij prawym
na otwórz za pomocą: Goom Player

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemniaku ty sluchaj
boze co za idiota z cebie poszykaj w wyszukiwarce wpisz nazwe gry i ci znajdzie gdzie na kompie jest glowna ikona od gry jak nie to odinstaluj gre i zainstaluj jeszcze raz po huj piszesz,ze a jak bedzie top samo:O to kurwa sobie nie pograsz najpier sprobuj co ci radzimy a potem placz,ze se nie pograsz co myslisz ,ze my siedzimy przed twoim kompem i wiemy co masz tam najebane kurwa ciemniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usunełam i zainstalowałam jeszcze raz bład dalej sie pojawia ale ikonka ta pulpicie juz nie jest pusta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jaki sposób to otwierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa zjebie dostałeś już 2 odpowiedzi - ode mnie i kolesia taką samą i się nie pofatygowałeś, no to chuj ci w dupę, nygusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×