Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwyczajny człowiek

Czy rozstania nadszedł czas?

Polecane posty

Regres daj gościowi spokój i powstrzymaj się od złośliwych komentarzy Nie dołuj faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat to jakas prowokacja :D Bo chyba nie ma na tym świecie takich ciot jak autor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrkaa
Przetrzymaj ja troszkę ;-) Tez się obraź :-P potem się za jakiś tydzień spotkajcie, porozmawiać o przyszłości waszego związku - już z jasnym celem rozmowy, o którym ona będzie wiedziała i zobacz jak się będzie rozmowa toczyła - czy jej przejdzie i coś zrozumie czy nadal postawa będzie roszczeniowa: a teraz mnie królewnę możesz [przeprosić, pozwalam łaskawie... Ja bym to tak ułożyła... Fajny chłopak jesteś... może jeszcze się dogadacie jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Lolek on juz sam w sobie dawno się zdołował , więc moje komentarze nie mają tutaj żadnego znaczenia ... jak by miał jaja , to może by sie obruszył chociaż na chwilę ;) A koleś jest do tego stopnia bezpłciowy , że aż nie wierze że ten temat to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna kobieta ok 30
Zwyczajny człowieku odpowiedz sobie na pytanie co jest dla Ciebie ważniejsze... samochód czy całkowita utrata własnej godności? Proszę Cię, ludzie pod ołtarzem odwołują śluby, a to co ludzie powiedzą bym miała głęboko gdzieś. nic, ja muszę teraz iść. Pozdrawiam i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres proszę Cię powstrzymaj się od takich komentarzy Daj spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny człowiek
latwo wam mowic, bo wy pewnie macie samochody, a ja codziennie musze zapierniczac 300 metrow do przystanku, nie mowiac o przykrych doznaniach, jak np. komus sie niechcacy pierdnie w tramwaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny człowieku
To nic, to jeszcze da się odkręcić, im bardziej będziesz zwlekał, tym gorzej. Może spróbuj najpierw powiedzieć ukochanej, że chcesz przesunąć ślub i zobacz, jak zareaguje. Naprawdę, nie daj sobą pomiatać. Zaskocz ją swoją stanowczością. Wiesz. Teraz weźmiesz ślub, bo "wszystko załatwione" - jakie wsyztsko, to są pierdoł tak naprawdę, parę telefonów i rezygnujesz - ale całe zycie bedziesz miał na karku jęczącą babę. Spotkałeś kiedys w zyciu inną kobietę? Wiesz, ze nie wszystkie takie są, prawda? No i pomysł ślubu po pół roku, to, przepraszam, nie mam slów. Kretynizm, debilizm, głupota, straszne. BARDZO głupie. Omotała Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez się obraź potem się za jakiś tydzień spotkajcie" bój się boga :( Wymagasz rzeczy niemożliwych .... a jak autor to ma niby zrobić ? Chcesz by go dziewczyna rzuciła :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny człowiek
Nie moge tak sobie odwolac slubu. Ona bardzo uwielbia seriale i pomylslalaby pewnie ze mam romans z jakas BrzydUla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorze radze sie zaczernić :D Lolek , daj spokój :) i tak go nic nie ruszy Autor jak niektóre kafeterjanki ;) Wybiera tylko i wyłacznie wygodne dla niego odpowiedzi . Te które mu pasują do całości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrkaa
Regres Ty sadysto :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny człowiek
Poza tym powiedziala mi ze jak tylko odwolam slub to zrobi to samo co Paulina zrobila z Markiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi autorze topiku nie patrz na to kto co powie lepiej za wczasu pomyslec niz cale zycie cierpiec.. szczerze to wg mnie naprawde dziwnie sie zachowuje Twoja panna.. nie powiem nie ze jestem swieta baa bylam i jestem lobuz tez sie awanturowala o byle co ale to mam za soba szczerze to mnie moj facet zmienil heh ja sie bardziej uspokoilam a on jakas czesc nerwow ode mnie przejal ;) a tak szczerze to jezeli wszczyna klotnie albo ewidentnie chce sie klocic mozesz powiedziec ale o co ci chodzi albo czemu tak chcesz to i to dlaczego to i to ja jak sie awanturowalam to pozniej bylam cicho ale moj kochany nie odpuszczal i mowi no pomysl albo zastanow sie.. a z czasem to stesknil sie za klotniami bo stwierdzilam ze to nie ma sensu dlaczego? bo po co sie drzec czy plakac skoro mozna na spokojnie cos przemyslec obgdac my tak teraz robimy tez jestem przed slubem ale to nie moment oswiadczyn mnie zmienil tylko wlasnie moj kochany wczesniej wiesz moze powinienes jej powiedziec kilka naprawde mocnych zdan i to z big powaga i zloscia ze nie bedziesz zajmowal sie jeje rodzina skoro ona nie chce jezdzic do Twojej ze masz swoja rodzine ze jej pomagasz i nie wazne co jak sie nzywa i w jakim regionie i tak chodzi o jedna rzecz czy swiat ucierpi na tym jak inaczej cos bedzie nazwane? moj facet pochodzi ze wsi a mieszka z rodzicami w miescie i szczerze chwala bogu za to bo chlopak wyniosl duzo z rodzin i chetnie z nim jezdze na wies gdzie nie raz cos co ja znam pod inna nazwa tam inaczej sie to nazywa i koniec ojj naprawde nie powinienes tak dac soba manipulowac naperawde pomysl co moze byc po slubie kurcze chcesz wracac do domu by zyc w stresie? a mama pytanie czy ona taka jest od zawsze czy od dnia zareczyn? i po jakim czasie sie jej oswiadczyles? mi chlopak po 3 latach az mnie poznal dobrze takiego lobuza heeh a ja jego troche mamisynka gdzie teraz to sie zmienilo na szczescie :D przemysl zycie z nia bo po co masz pozniej cierpiec bo szkoda ci kogos a co ty meczennik jestes jakis? pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny człowiek.
ona już mi powiedziała, ze jej nawet ślub nie będzie przeszkadzał jak jej coś nie będzie grało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania firania
Faceci ja nie rozumiem, po co tkwicie przy babach które non stop marudzą, zrzędzą, o byle co się kłocą, stroją fochy, obrażają i słownie poniżają? Dajcie sobie spokój! Tych fajnych, z którymi da się pogadać, które nie drą japy, nie walą focha też jest sporo (np. ja, ale ja już zajęta :) ). Po slubie taka babka zmieni się tylko na gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny człowiek.
Jest jeszcze inna kwestia. Jak na to zareagują moi rodzice i jej matka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężką masz sytuacje. może ona już ma taki władczy charakter. też szkoda kończyć miłość bo jest kilka nieporozumień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE BęDZIE MUSIAł SIę
męczyć z tą kwoką przez całe życie i z jej matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze =>>Ta kobieta nie zasługuje na takie traktowanie. Nie zasługuje na takiego faceta. A poza tym: cipa z ciebie. Każda baba będzie tobą pole orać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten slub to jest dla Ciebie czy dla waszych rodzicow? czesto tak jest ze cos jest juz zamowione ale lepiej to odwolac niz pozniej sie meczyc.. istny horror nie kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny człowiek.
Nie wiem czy już to pisałem czy nie o tym, ze mówiła, ze "od dzisiaj sam sobie robisz jedzenie, sam sobie prasujesz itd. I jeszcze jedno będę Cię obserwować jak się zachowujesz. Jak się odnosisz do mnie, jak wobec mnie postępujesz i czy ważysz słowa. I zobaczymy jak to będzie" I zapytała mnie co ja o tym sądzę. To powiedziałem jej, ze ja będę tak samo obserwował ją jak ona mnie. To się mnie zapytała skad taka u mnie nagle odmiana i że jej grożę. To jej tak wolno do mnie powiedzieć a mnie nie wolno się odezwać ani słowem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halszkaaaaaaaaa
i co jej odpowiedziałes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jej tak wolno do mnie powiedzieć a mnie nie wolno się odezwać ani słowem? " pytanie retoryczne ? bo wiadomo jaka jest odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istny horror nie kobieta " o ile w tej całej farsie można zrozumieć kobietę i jej postępowanie :) to autora za cholerę nie można pojąć ani umysłem ani logiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny człowiek.
Odpowiedziałem, ze to nie groźba tylko stwierdzenie takie samo jakie ona powiedziała i że jeśli ona uważa to za groźbę to ja powinienem myśleć o tym co ona powiedziała tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrkaa
Ale czy coś z tego wynikło? nie... No właśnie... zacznij coś robić a nie gadacie i się kłócicie - bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalna kobieta ok 30
Witam ponownie. Widzę, że Twój problem tkwi w martwym punkcie. Czy ja źle przeczytałam, czy miałeś nie wrócić na noc do domu, a jednak wróciłeś? Po co? Kwestia ślubu i samochodu. Sama podróżuję komunikacją miejską i powiem Ci szczerze, że wolę 20 minut w tramwaju niż 50 min w korku, a takie są realia. To mój wybór.Fakt, uważam, że przed wejściem do autobusu czy tramwaju powinna być obowiązkowa myjnia, ale to już odrębna kwestia :D Powiedz mi, czy Ciebie naprawdę ineteresuje co powiedzą rodzice? Przecież to nie oni spieprzą sobie życie tylko Ty. Po to, żeby ich nie zawieść czy coś? Naprawdę warto? A co powiedzą jak za rok będziesz się rozwodził??? Sądząc po tych słowach Twojej kobiety to przepraszam Cię, ale chyba żaden facet by już tego nie wytrzymał. Może masz jakieś skłonności masochistyczne? Człowieku! To nie ma sensu!!! A gry typu:obrażę się, odsunę ją są dobre dla nastolatków... No, ok, może działają, ale w związku, w którym są jeszcze jakieś perspektywy, a nie w takim, gdy jedna strona traktuje drugą jak za przeproszeniem szmatę i podnóżek... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz jakieś skłonności masochistyczne? " pachnie PROWOKACJA :D bo aż trudno sobie wyobrazić sa tacy faceci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×