Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna śmierdziuszka

mój chłopak się nie myje

Polecane posty

Gość dziewczyna śmierdziuszka

Witam wszystkich:) Mam problem ze swoim chłopakiem. Polega on na tym, że on się rzadko myje. Zęby myje średnio raz na 3 dni, prysznic raz na 2 dni i w międzyczasie w ogóle się nie myje, tzn nie podmywa się, nie myje nóg, często chodzi z tłustymi włosami, bieliznę tez rzadko zmienia. Do tej pory nawet tego nie zauważałam, bo na spotkania ze mną przychodził czysty ale od 3 miesięcy mieszkamy razem i już nie mogę wytrzymać. Przychodzi po pracy przepocony, pcha się do łóżka i oczekuje pieszczot. A mnie się robi niedobrze od zapachu jego stóp:( Wiele razy z nim o tym rozmawiałam ale on twierdzi, że nie czuje potrzeby ani chęci myć się częściej, że nie będzie tego robił i że to ja jestem dziwna. Znamy się od 2 lat, ale od jego kolegi wiem, że zawsze miał problemy z higieną. Nie wiem, co robić, jak go przekonać żeby bardziej dbał o higienę? Czy to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic ie zrobisz bo on nie
ma ani takich nawyków, ani potrzeby jak w ogóle możesz wpuszczać brudasa do swojego łóżka? nie szanujesz się? Wywal go i zrób piekielna awanturę, żeby wszyscy słyszeli - może choć sie zawstydzi to żaden materiał na chłopaka, tym bardziej na męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest syfiarzem i nawet
nie zamierza tego ukrywać, choć jeszcze nie jestes jego żoną. Albo to prostak, albo ma cię w dupie i nawet udawać mu się nie chce. Jednak chyba to lepiej, że już wiesz, bo co by było jakby to ukrył do ślubu. Z czymś takim nie da się walczyć - on już taki jest. Ludzie, którzy mają wpojoną higienę, mają też potrzebę mycia i nie muszą nic udawać, bo sami ze sobą źle by się czuli. Jemu zwyczajnie brak podstawowej kultury i- szczerze mówiąc - wstyd by mi było z kimś takim być. To jakby mnie nie było stać na kogoś lepszego i zadowoliłabym się ochłapami. Straszny obciach i afront to by dla mnie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Za każdym razem mam go myć? Codziennie? Facet ma 26 lat, więc chyba sam powinien dbać o higienę. Zresztą jak ja go nie umyję to sam się też nie umyje, a chyba nie o to chodzi. A wspólne kąpiele chyba nie są po to, żeby porządnie wyszorować faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest syfiarzem i nawet
śmierdziuszka? napisz raczej śmierdziela, brudasa, syfiarza\ FUJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/crazy2010
ciesz sie że nie każe sobie pieścic stóp,to jedyny plus tej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż wadliwy egzamplarz
ma zadatki na kloszarda żyjącego na śmietniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze jest
ze cie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
No właśnie, ja się boję, że z czasem będzie jeszcze gorzej...:( Ja mu nawet nie każę brać co wieczór prysznica, ale przed położeniem się do łóżka mógłby przynajmniej umyć zęby, nogi, pachy i miejsca intymne. Ale dla niego to strasznie dziwne żeby się codziennie myć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik nie po0wiedział
ze zwiazki sa łatwe i bezproblemowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wyobrażam sobie
żeby mój facet położył się przy mnie bez prysznica zresztą on sam by chyba na to nie wpadł, że tak można:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierdziel
Ciekawe jak mu robisz loda ahaha pewnie jest cały z sera a Ty to wylizujesz ze smakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz sie przywycziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe ale zabawne
" to śpi na balkonie albo wypie**ala do domu. " to niech ona wypierdala do domu bo za pewne mieszka u niego a nie on u niej :D Nie podoba sie to znajdz sobie czyscioszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Wiem, że w związkach są problemy, ale ten wydawał mi się banalny. Jeśli nawet on nie odczuwa potrzeby częstszego mycia to chyba ze względu na miłość i szacunek do mnie mógłby uwzględnić to, że ja mam potrzebę, żeby on nie śmierdział? Mówię mu otwarcie, że mi to przeszkadza ale on nie widzi żadnego problemu w sobie tylko twierdzi, że to ja jestem jakaś dziwna i mam dziwne oczekiwania i myć się częściej nie zamierza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko.... nie wyobrażam sobie iść spac nieumytą... wyjatkiem jest choroba, i to taka, że nie zwlekam sie z łóżka, ale i tak nie czuję się komfortowo - zęby, pachy,okolice intymne i buzia musza być choć podmyte... Współczuję Ci dziewczyno... a faceta najprościej do mycia się zmusić przez niewpuszczanie do łóżka, odmawianie seksu i pieszczot z brudasem, jasne i głośne komunikowanie mu ŻE ŚMIERDZI a jak jest czysty i pachnący to warto go pochwalić, hmm np powiedz mu że uwielbiasz jego interes czysty i pachnący...:) powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka wszystkim
Ludzie się nie zmieniają , obeszczaniec pozostanie obeszczańcem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Razem wynajmujemy mieszkanie, jeśli to ma jakieś znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh121hehe
to nie pozwalaj mu się obok kłaść albo zrób mu półroczny celibat w 99%działa.Znam kolesia który twierdził ze częste mycie szkodzi zdrowiu i myl się raz na tydzień żeby nie zedrzeć se naskórka hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkaradek
to nie jest zabawne a można jej tylko wspólczuć....człowieku to nie znaczy, że jak ona nawet u niego mieszka to ma obowiazek wąchać jego śmierdzace nogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:( Mam pomysł ty też przestań sie myć a potem podaj mu swja ci..kę do wylizania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bym pawia puściła jakbym miała z kimś takim się całować, albo nie daj Boże się kochać, ochyda...wywal go z wyra!!!! mam nadzieję że chociaż zmieniasz pościel codziennie, bo chyba sama się nie kładziesz w taką przepoconą po nim? fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak mu loda robisz
pytam powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selerek
normalnie z zakąska serowo-cebulową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleh:( aż mnie obrzydzenie wzięło na samą mysl o lizaniu brudnego fiuta chyba wysprzatam łazienkę co by odreagować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh121hehe
A ja na jej miejscu bym się po prostu któregoś dnia spakowała i powiedziała ze się wyprowadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh121hehe
Jak teraz się nie myje co będzie później 1) Albo przywykniesz 2)przekonasz go do higieny 3) po jakiś 5-6 latach dostaniesz takiego obrzydzenia ze zycie z nim będzie męką obyście wtedy nie mieli jeszcze dzieci i odejdziesz spokojnie bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu dla mnie to straszne:o moze tez temu ze ja jestem kompletnym przeciwienstwem czegos takeigo, uwielbiam sie kapac niewyobrazam sobie isc do lozka nieumyta, fuuu:o niewytrzymalabym z takim facetem, moj zawsze jest czysty i pachnacy:) wspolczuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×