Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna śmierdziuszka

mój chłopak się nie myje

Polecane posty

Gość dziewczyna śmierdziuszka
Jak chce loda to musi iść się najpierw umyć inaczej nie ma o tym mowy. Najgorsze, że muszę iść z nim i sprawdzić czy naprawdę się umył, bo już tak próbował że szedł do łazienki, po chwili wracał twierdząc, że się umył a wystarczyło podejść bliżej i już było czuć, że wcale się nie mył. I wtedy oczywiście seksu nie było a on chodził strasznie obrażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurwa to niezłe przegięcie....dziewczyno zwiewaj gdzie pieprz rośnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh121hehe
nie masz co z nim wiązać przyszłości.Jak pisałam wcześniej za jakiś czas jak się nie zmieni dostaniesz po prostu wstrętu do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Teraz jak już nie może wytrzymać bez seksu to się umyje przed, ale mi np przeszkadza, że jak wracam z pracy i chcę zjeść z nim obiad to nie mogę, bo mi niedobrze od zapachu jego skarpet. Nogi strasznie mu się pocą i jeśli w pomieszczeniu okno nie jest cały czas otwarte to po prostu śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gód Morrring
A jak kobieta ma brudną cipę to nic? Jebie rybami na pół metra a oni nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam lubie
jak moj ma sie nie umyje taki meski zapach a on cholera dwa razy dziennie i nic nie czuc od niego tylko perfumy przez 24 h, budzi sie tylko oczy otworzy od razu do łazienki pod prysznic, wypali papierosa do łazienki myć zęby, tez bym chciala nieraz poczuc jego naturalny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredens
Adem gdzies Ty takiego klapouchego z duzym nosem znalazla?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tak ohydne że aż rzygać się chcę....jak facet moze być takim fleją....w czasach kiedy jest tyle dostępnych produktów do higieny,a dbanie o nią to prosta i przyjemna rzecz:) zostaw go dziewczyno bo on się nigdy nie zmieni....bedzie Ci tylko za niego wstyd w towarzystwie,,,,bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam tak powiem
nic sie nie martw autorko :) mój M oprócz obowiązkowej codziennej higieny-prysznic, zeby itd. podmywa się UWAGA!-po każdym wypróżneiniu, unika korzystania z publicznych toalet i wozi ze soba husteczki do higieny intymnjej :( po imprezie może byc nawalony ze ledwo na nogach stoi ale i tak bierze prysznic! a jak ja nie mam siły to zrwaca mi uwagę!!! nie wiem co gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
dziewczyno zrób kupe wytrzyj się z grubsza paierem a potem wystaw ja do waczanai i całowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh121hehe
Czekaj ty jesteś z nim od 2 lat? To co ty z nim jeszcze robisz zostaw go 2 lata to nie całe życie !!!!!! Albo postaw mu ultimatum ze jak nie zacznie dbać o siebie to ty po prostu odchodzisz . Ja bym mu nie dała się tknąć to co ze umyje się przed a laskę ci robi? Widać ze w związku nie masz nic do gadania i jak on chce ty tak robisz żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam tak powiem
chusteczki miało byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Ja się obawiam, że jakbym się nie umyła i dała cipkę do wylizania to jemu by to nie przeszkadzało, że nie umyta...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarbik
Spróbuj kto nie spróbuje to nie edzie wiedział:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredens
Wielbicielko piotrusia konusa witaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co żałosna
jesteś i kompletnie się nie cenisz. Jak mogłaś związać się z kimś takim? To również obciach dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dawanie nieumytej cipki do
lizania byłoby poniżej mojej godności. Trzeba sie cenić jednak. Wyrzuć brudasa na zbity pysk. Na pewno nic go nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffds
a po co ma sie myc jak trzeba oszczedzac wode ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh121hehe
Ja myślę ze teraz jest zbyt zakochana by jej przemówić do rozsądku ale z czasem zacznie jejj to coraz bardziej przeszkadzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAPICZKA71
HE HE HE ŚMIERDZĄCY FACET-MASAKRA TOŻ TO JEDZIE JAK CYGANCE SPOD KIECY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz knura a nie faceta
brzydziła bym sie i nim i tobą już pewnie za plecami mają ludzie z ciebie polewkę, bo przecież za twoim facetem ciągnie się wszędzie wyraźnie wyczuwalny smród obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
re: a ja wam tak powiem - ja i mój facet mamy tak samo, moim zdaniem to zupełnie normalne a do autorki - czy on dorabia do tego jakąś ideologię? czy to zwykłe lenistwo? a jak jego rodzice? też flejtuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' Ja się obawiam, że jakbym się nie umyła i dała c*pkę do wylizania to jemu by to nie przeszkadzało, że nie umyta...'' ooooo to już nieszczęście gotowe kredens - choć nie znam,ale witam ...i zapewniam,że gdybyś zobaczył Piotrusia, to oczęta uszami wyszły by Ci z wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh121hehe
autorko pewnie myślisz ze nam łatwo przychodzi takie pisanie kochasz go ale dla twojego dobra przemysł to co przeczytałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×