Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna śmierdziuszka

mój chłopak się nie myje

Polecane posty

Gość towar trzeciej klasy
komuś musi przypaść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sakrbik
Jak zlapie grzybice albo gorsze cholerstwo to jej wróci rozum do głowy :) no chyba żw w głowie trocinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredens
wielbicielka mowimy tu o tym samym piotrusiu marne 165cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można kochać śmierdzące
gówno, po którym się rzyga? Widziały gały co brały. Chłop capił na mile a ona z nim zamieszkała, bo co? myślała, że go zmieni? Żenada A takiemu śmierdzącemu gburowi wydaj się, że wszystko ok i że może innym ludziom śmierdzieć pod bokiem. W pracy jest pewnie omijany z daleka i wszyscy mają do niego obrzydzenie. Nienawidzę śmierdzeli bo to chamy, które uprzykrzają życie innym ludziom swoim smrodem. Kopa w dupę bym zapaliła to by może lecąc w powietrzy smród przewietrzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Jesteśmy razem od 2 lat ale mieszkamy od 3 miesięcy. Wcześniej nawet nie zauważyłam że ma jakieś problemy z higieną bo jak się spotykaliśmy to zawsze był czysty. A nie spotykaliśmy się codziennie, bo mieszkaliśmy w różnych miastach. Dopiero jak zamieszkaliśmy razem to to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoszła modelka
Będzie ciezko ale..też sie myj! i oczekuj pieszczot.Niech zobaczy jak to jest.Postaraj sie chociaz w weekend jak nie bedziesz musiala nigdzie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Napisałam tutaj również dlatego, że on twierdzi że jego zachowanie jest normalne i że każdy facet taki jest. Ale Wasze wypowiedzi utwierdzają mnie w przekonaniu, że to jednak on jest jakimś ewenementem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy facet taki jest
? A to dobre :D:D:D Świat by spłonąl od tego smrodu - tyle gazu by się nazbierało ;) :D Nie, nie każdy. Ja byłam z kilkoma chłopakami i nigdy mi się brudas nie trafił, ale inna rzecz, że brudasowi nie pozwolilabym się dotknąć. Wiesz co autorko pokaż mu ten topik :D Może przestanie twierdzić, że to normalne - smrodziuch jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diddus
sprubój sie nie myc przez tydzien i zobaczy,y w tedy :D powiedz kochanie, zrób mi prosze minetke a :P Mówie Ci to moze podzialac. Klac sie spoconymi pachami po jego noskiem i kaz mu sie smyrac. Lub masowac stópki, lub pociuckac paluszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredens
wielbicielka no jakos tak mnieploty doszly ze ten piotrus stad ma 165cm:) Tobie to bardzo seksownie w tych 163cm bo male jest piekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdzielę skąd wy bierzecie tych śmierdzieli? Współczuję i tyle. Bo z brudasem bym żyć nie mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferb
penie jest za to przystojny i szczuply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzuć brudasa
Rzuć brudasa! Skoro mu mówisz, że Tobie to przeszkadza, o on ma to w dupie, to znaczy, że kompletnie Ciebie nie szanuje i ma Cię za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, tu nie ma nad czym się zastanawiać - pogoń go jak najszybciej. To prosię a nie facet. Ze świniami mu spać a nie z tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zwykły knur
a nie chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzydliwiec i flejtuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam autorko
umył się twój śmierdzioszek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ty chcesz byc z taka brudna niechlujna i niewatpiliwe majaca cos z glowa osoba??masz cos nie tak z rozumem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno gdzie Ty masz rozum ...pognaj w cholere brudasa...a fuuuu na samą mysl o nieumytej fujarce robi mi się niedobrze.Moj maz kapie się 2 razy dziennie ,normalnie w glowie mi się nie miesci jak facet moze se tylka i fujarki na noc nie umys..MAtko jak to musi walic w nocy!!!!Zastanow się dobrze czy chcesz z nim byc bo brudasy się nie zmieniają....ewnetualnie jezeli wytrzymasz to sama nie myj sie przez3 dni i powiedz mu ze wlasnie masz ochotę na pieszoty intymne....jak poczuje to moze coś zrozumie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było się z prosięciem
wiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co przeczytałam o tej lasce to normalnie mnie pogoniło rzygać!!! jak tak możesz, nawet jeśli on zmywa (pewnie samą wodą) smród to jestem pewna że na takim brudnym ch.... ma pełno zarazków, chcesz się dziewczyno rozchorować, brzydki zapach to pół biedy, bo można z tym walczyć, ale te bakterie które ten człowiek roznosi.....masakra...zęby myje co 3 dni? wiesz co on w tym ryju ma? siedlisko chorób wszelakich!!! naprawdę jestem oburzona, bo mój mąż ciężko pracuje fizycznie, często po 18 h na dobe i mimo że wraca ledwo żywy to nie zapomina o prysznicu, nawet o 3 w nocy( czaami nie ma u nas w nocy wody ciepłej, a mimo to bierze prysznic) bo ma do mnie szacunek i nie położyłby sie taki śmierdzący koło mnie!!!!mam nadzieję że chociaż jest łysy bo jak do tego smrodu i brudu dodać jeszcze tłuste włosy to już całkiem masakra!!!! kup jakiś dezodorant i chodz za nim i pryskaj w jego stronę!!! ale najlepiej spierdzielaja od śmierdziela!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar gol cia
"mam nadzieję że chociaż jest łysy bo jak do tego smrodu i brudu dodać jeszcze tłuste włosy to już całkiem masakra!!!! " sie uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Do końca tygodnia go nie ma bo pojechał do swojego rodzinnego miasta. Łysy nie jest, dezodorantu nie używa. Zęby o dziwo ma zdrowe, ale tyle na nich osadu, że już mają dziwny kolor. Ja się obawiam, że on już się nie zmieni:( Kocham go i poza tym, że się nie myje w każdej innej sferze jest wspaniały. Ale naprawdę cała miłość zaczyna pryskać kiedy leżąc koło ukochanego czuje się zapach jego przepoconych skarpetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson orencz
jak ty sie mozesz z nim calowac???? bleah:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden ktos
Proponuje administratorom tego forum zeby tego typu rasistowskie tematy zakladane glownie przez kobiety byly od razu kasowane ze zrozumialych wzgledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Dlaczego rasistowskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna śmierdziuszka
Dlaczego rasistowskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×