Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martita1981

Czy to możliwe, żeby facet spuścił się tylko patrząc na kobietę?

Polecane posty

Gość martita1981

Widziałam kiedyś film jak tancerka erotyczna byla na tzw privie z facetem i tanczyla mu na kolanach i on doszedł bez sciągania spodni...wiadomo to byl tylko film (Showgirls - pewnie widzieliscie?) :) a czy w realnym świecie to mozliwe? :) Sama chcialabym sie tak nauczyc erotycznie tanczyc, zeby doprowadzic do tego stanu swojego faceta...jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak ....
widziałam ten film ....uważam że jest to możliwe ....tylko ważne żebyś potrafiła w facecie wzbudzić takie pożądanie z zastrzeżeniem że nie będzie mógł Cię dotknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak spuszają się tylko
wyposzczeni więźniowie,marynarze i prawiczkowie którzy nigdy nie byli z laską sam na sam nie świadczy to o umiejętności tancerki lecz o najaraniu faceta i przedwczesnym wytrysku jak poznałam prawiczka to wystrzelił zanim mnie zdążył rozebrać nie uważałam tego za komplement w stronęmojego seksapilu lecz raczej przejaw jego lamerstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1981
No właśnie tylko jak to zrobić :) Nie wiem czy bym się nie wstydziła i w ogole jakby zareagował ale marzy mi się takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak spuszają się tylko
jest pełno filmików z których mozna się nauczyć stripteasu jest też dvd z Carmen Electrą striptease aerobic, tam można nauczyć się kocich ruchów, są szkoły tańca erotycznego, pole dance itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak spuszają się tylko
zaproś jakiegoś kafetariusza oni są tacy wydziczeni i wyposzczeni że się spuszczą gdy tylko na nich spojrzysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1981
Do "tak spuszczają sie" :) a dla mnie to by był komplement jakby tak się facet podjarał do tego stopnia, że by doszedł nim zdążyłby mnie dotknąć :) mam te filmiki z Carmen ale szczerze nie uważam, żeby te ruchy były jakoś szczegolnie pociagające... takie nic w sumie...to chyba musi byc coś "mocniejszego" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholernik malutki
zdarza się że się tak szybko spuszczą :P, ale ja akurat traktuje to jako komplement :) zwłaszcza jak to sie przytrafia doświadczonemu facetowi a on potem się głupio czuje, jest w tym taka rozbrajająca nieporadność, że nagle facet macho, a tak naprawdę bezbronny i słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernastek
pamiętam jak miałem jeszcze 14 lat to raz spuściłem się w trakcie rozmowy z ładną dziewczyną hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supernastek
teraz zmieniłem orientację i spuszczam się na widok ładnych chłopaków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr. Rozpór-Trzepiekoński
Czy to możliwe, żeby facet spuścił się tylko patrząc na kobietę? ....Możliwe, zdarzają się takie dziwolągi, o mózgach kobiety, a tak ogólnie, to prawiczki i wyposzczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jest to mozliwe. moja kolezanka(18) mniej wiecej tydzien temu spotkała sie z 39letnim facetem. do wiekszego zblizenia nie doszło. widziała przez spodnie ze mu stoi a potem tylk mokra plamę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1981
Takie przypadki, że podczas samej rozmowy to już w ogole mnie dziwią..jak to możliwe? Sama bym tak chciała podziałać na faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nie uprawia seksu od nie wiadomo jakiego czasu i nie wiadomo skad nadarza sie okazja sam na sam spotkac z ładna 18latka to nie jest az takie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mozliwe kolega
kiedys sie spuscil kiedy usiadlam mu na kolanach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1981
Aha czyl po 20-tce to juz sie jest starą i do piachu tak? Co za czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego nie powiedziałam. powiedziałam jak było. a jesli chodzi o moje zdanie - jesli kobieta potrafi o siebie zadbac to w kazdym wieku moze byc atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczy czarodziej
siadz mi na kolana to ci sie spuszcze :D zatancz dla mnie jak na show girls to napewno to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczy czarodziej
martita to zalezy od chlopaka ; faceta, jesli jest młody nie doswiadczony to ci sie spusci jak siadziesz mu na kolana no i jak oczywiscie po ruszasz tylkiem ;) nie wchodzi w gre umiejetnosc tanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1981
tylko jakub czubek dochodzi po 14 sekundach po dotknieciu cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholernik malutki
no wiem znam go z bsk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1981
Ja jednak sie upieram, że chodzi o umiejętność tanca bo samo poruszanie tyłkiem to raczej niewiele zdziała...myslę, że potrzeba jakiś specjalnych ruchów i sztuczek :) i wlasnie myslałam, że ktoś napisze konkretnie jakich...bo chciałabym, żeby to się przytrafiło mojemu facetowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita1981
to dla spoleczniakow raczej... hymm... Wojtas to spoleczniak i doprowadza facetow do orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczy czarodziej
ten wojtas z piask?? kumpel starka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholernik malutki
ehh oni obydwaj to spoleczniaki wieksi od Ewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abortena
Byłam swiadkiem jak jeden gość spuścił sie tańczac z moją koleżanką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotter
Kiedyś żonie kumpla kolejny raz objaśniałem coś z fizyki do pracy kontrolnej (trwało to chwilę). Popatrzyłem na nią czy rozumie, o czym nawijam, a ona z mgłą w oczach westchnęła "och Janusz" - poderwało ją i do przodu i opadła głową na stół. Skończyło się na ostrej jeździe. Później się przyznała, że zrobiło się jej dobrze. Fakt - żona kumpla - ale nie miała z niego pożytku: pijany codziennie, wracał późno i kładł się spać. Wreszcie się rozwiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka Barbie
Kiedys byłam nad jeziorem ,opalałam sie z kumpelą a z tylu siedzieli chłopacy było ich dwóch mieli ok 18 lat ja mam 16 ciągle sie na nasz patrzeli az po jakims czasie jednemu z nich staną i się spuścił zaraz po tym zakrył sie ręcznikiem i zaczą sobie walic .było to bardzo widac ,nie wiem czy on tego nie wiedzieł.!!? :) ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×